Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Diagnoza dla szkoły

Moderator: Moderatorzy

olasp

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 15-08-2007 09:56

Kurcze Apisto ale ty masz przykre doświadczenia. :(
Dotychczas spotkałam się z niewiedzą, sama nie jestem alfa i omegą ale zawsze szukam, drąże jak trzeba to się szkolę i z takimi ludźmi pracuje.
nauczyciele czasami mają opór przed nową wiedzą ale jak tylko pojawia się w szkole dzieciątko z trudnościami z jakimi sie w szkole jeszcze nie spotakli to organizujemy szkolenie.
Pewnie że zawsze ktoś jest nie zadowolony ale jeszcze się taki nie urodził ......
A co do postępowania nauczycieli nigdy nie spotkałam się z tym, aby ktoś ze złej woli komus utrudniał, źle traktował itp..

To tyle tak na pocieszenie innych rodziców bo czytając wiecznie o złej woli mozna rzeczywiście popaść w zły nastrój.

Pozdrawiam 8) :D
Ola terapeuta integracji sensorycznej
http://www.integra.edu.pl

Apisto

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 15-08-2007 10:05

Ach, rozumiem, że Ty jesteś nauczycielem?
Faktycznie, masz rację, pozytywnych doświadczeń w związku z nimi nie mam. Na szkolenia chodzą dlatego, że muszą, albo wolny dzień w pracy mają, a żeby ze złej woli komuś coś uczynili, nieeeeeeeeeee ... tylko cos tej dobrej woli im brakuje.
Oczywiście, że nie powinniśmy się skupiać jedynie na złych stronach, bo w obłęd popaść wtedy można, ale zaprzeczać im też nie sposób. Bo niekompetencja i brak wiedzy jest wprost żenująca. WQiem o tym doskonale, bo zajmuję się szkoleniem nauczycieli. Wiem doskonale, jaki jest poziom wiedzy i z czego wypływa motywacja do chodzenia na szkolenia. Niestety :?
Nie bierz tego do siebie, ale na moje zdanie mi pozwól. :!:

olasp

Awatar użytkownika

Post 15-08-2007 10:08

Nie jestem nauczycielem.
Nie narzucam ci swojego zdania tylko myślę że trochę generalizujesz.
Szkoda że szkolisz nauczycieli mając do nich taki stosunek.

Pozdrawiam

Apisto

Post 15-08-2007 10:18

Oj, dlaczego jesteś agresywna, Olu? Zupełnie niepotrzebnie wprowadzasz taką atmosferę. Nie twierdzę, że narzucasz mi swoje zdanie. Sądziłam jedynie, że jest tutaj ważne również, aby wyrazić swoje bez obawy, że ktoś od razu tak ostro zareaguje.
Nie obrażam nikogo z nauczycieli, a generalizuję nie dlatego, że mam taką ochotę, tylko dlatego, że zbyt dużo chyba spotkałam niekompetentnych nauczycieli. Nie jest to jednak moją winą, a fakt, że ich szkolę, to z mojej strony chyba dobry znak, że zupełnie ich nie skreślam, prawda? :wink:
Nie muszę chyba kochać wszystkich nauczycieli, jedynie z tego względu, że są nauczycielami i raczą pracować z naszymi dziećmi, prawda? I tylko dlatego, że kilku spośród nich pracuje tak, jak powinno?
Po co dajesz się sprowokować, Olu? Po co ta nerwowość? Przecież niczego nie próbuję Ci udowodnić. Jedynie stwierdzam fakty, z jakimi się spotkałam. Dlaczego mnie atakujesz. Po co te słowa "szkoda, że szkolisz, skoro masz taki stosunek". Po co ta złośliwość? Nie podoba mi sie to. Przykra sytuacja. po co na wszystko reagować tak agresywnie. Nawet jeśli nie podoba nam się czyjaś opinia, po co skupiać się jedynie na tym, żeby napisać coś przykrego. Zupełnie niepotrzebne i bardzo nieprzyjemne. Jestem bardzo rozczarowana. :(

olasp

Awatar użytkownika

Post 15-08-2007 10:25

Przykro mi że się rozczarowałaś.
Tylko nie wiem gdzie byłam agresywan chciałam być konkretna hihi stąd pisanie w formach "punktowych"
ale jak to tak odczytałaś to zapewniam że nie chiałam być agresywana bo nie ma ku temu powodu.
Ale to miłe że nie skreślasz nauczycieli całkowicie :wink:

Pozdrawiam

Apisto

Post 15-08-2007 11:04

Ok, w takim razie cieszę się, że wszystko jasne. :piwko: Pewnie, że nie ma powodów do agresji. A zresztą, od czasu do czasu ostrzejsza wymiana zdań jeszcze nikomu nie zaszkodziła. :wink:

No, fakt, nie skreślam nauczycieli całkowicie :wink: Jeszcze będą z nich ludzie :kermit:

olasp

Awatar użytkownika

Post 15-08-2007 11:08

:wink:
Poprzednia

Wróć do Diagnoza, objawy osiowe i zaburzenia towarzyszące