Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Bydgoszcz 18-19 czerwca

Moderator: Moderatorzy

olkit

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 07-05-2005 18:22

Bydgoszcz 18-19 czerwca

Znowu przełożone!!! Ponoć się pan Kołakowski rozchorował...
Odbędą się (oby!) warsztaty dla rodziców dzieci z ADHD Mają być prowadzone przez Pana Artura Kołakowskiego.
Miejsce: Zespół Szkół Elektrycznych ul. Stawowa,
propozycja godzin: 10 - 19 w sobotę i ciąg dalszy 8.30 - 17.30 w niedzielę
Raczej dla rodziców dzieci młodszych (mniej niż 12 lat), ale na pewno i dla rodziców nastolatków znajdzie się coś ważnego.
Koszt jest zależny od liczby uczestników, jeśli zgłosi się ustalone minimum czyli 15 osób, to będzie to ok. 266 zł, jeśli więcej osób to proporcjonalnie mniej. Przy zgłoszeniu prosimy o zaliczkę w wysokości ok. 100 zł. Numeru konta zapomniałam dopisać :) I nawet o niego nie zapytałam... cóż, jest dostępny pod tym numerem telefonu :)
Zgłoszenia chętnych, i dodatkowe informacje pod numerem telefonu 602307349
Olka
Ostatnio zmieniony 09-06-2005 07:14 przez olkit, łącznie zmieniany 3 razy

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 08-05-2005 21:12

Idzcie, naprawde warto! dr Kolakowski wie, o czym mowi 8)
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-05-2005 11:24

Czy ktoś był???
I jak było????
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

olkit

Awatar użytkownika

Post 17-05-2005 12:01

mtmonika pisze:Czy ktoś był???
I jak było????

Niestety, nie było :cry: Nie udało się uzbierać grupy. Były tylko takie nieoficjalne z podstaw (to z panem Kołakowskim miało być z bardziej zaawansowanych zagadnień) dla nowych rodziców. Mój exmąż przyjechał, uczestniczył i cieszy się z tego... dam znać co będzie z tymi czerwcowymi, jak się czegoś dowiem, będę po prostu modyfikować wiadomość... ale na razie nic pewnego
Olka

jarek

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 23-05-2005 00:37

Olkit,
niestety jeżeli coś kosztuje ( drogo ) to ludzie nie łatwo decydują się.
Albo większa reklama, albo zapewnić fundusze, sponsora- chociaż częściowo.
pozdrawiam

olkit

Awatar użytkownika

Post 04-06-2005 16:36

jarek pisze:Olkit,
niestety jeżeli coś kosztuje ( drogo ) to ludzie nie łatwo decydują się.
Albo większa reklama, albo zapewnić fundusze, sponsora- chociaż częściowo.
pozdrawiam

Reklama? Ale jak? Są ulotki w poradniach, w szkołach.. co jeszcze proponujesz? A sponsora to chyba niewykonalne... No cóż, zobaczymy w sobotę czy się jednak ktoś pojawi (11 czerwca)
Olka

Ilona Lelito

Post 05-06-2005 18:47

Konferencja

Olkit, tak, o sponsorów jest trudno... Trzeba mieć pozycję na lokalnym rynku. My w Małopolsce szalejemy strasznie, coraz głośniej o nas w całym niemal województwie i powoli coraz poważniej z nami ludzie rozmawiają. Kosztowało nas to STRASZNIE dużo wysiłku, ale powoli zaczyna to wszystko nabierać rozmachu. Mam nadzieję, że przełoży się to na kasę.
My zaczęliśmy od kilku konferencji, nawet nie spodziewaliśmy sie, że będzie takie zaitneresowanie. Przyszlo tyle ludzi (380, 500), że Władze były oszołomione i teraz już nie patrzą na nas jak na świrów, tylko chcą współpracować :). Nie mogę uwierzyć w to co piszę, ale tak jest. I to po 3 miesiącach pracy (ale popierniczamy strasznie, to fakt). Nawet nie mamy czasu napisać na stronie jak fajne efekty przynosi nasza praca i wy nic nie wiecie, bo skąd.

Może gdybyście zrobili podobną konferencję jak my to by wam było łatwiej. Jestem właściwie o tym przekonana. Odwagi wam nie brakuje skoro porwałyście się na organizowanie szkolenia - pełen szacunek za tę odwagę!
My w każdym razie mamy ekipę prelegentów, którzy by do was przyjechali. Konferencja wpisywałaby się w Ogólnopolską Kampanię Społeczną "Zrozumieć Dziecko z ADHD"
Pozdrawiam gorąco !
Ilona Lelito - Polskie Towarzystwo ADHD
www.ptadhd.pl, e-mail. ilelito@tlen.pl, tel. 0 693 357 434
Kampania Społeczna ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!

olkit

Awatar użytkownika

Post 09-06-2005 07:17

Re: Konferencja

Ilona Lelito pisze:Olkit, tak, o sponsorów jest trudno... Trzeba mieć pozycję na lokalnym rynku. My w każdym razie mamy ekipę prelegentów, którzy by do was przyjechali. Konferencja wpisywałaby się w Ogólnopolską Kampanię Społeczną "Zrozumieć Dziecko z ADHD"

A my jeszcze nawet nie mamy zalegalizowanego stowarzyszenia :/ No ale przekażę organizatorom szkolenia Twoje sugestie... Może coś z tego wyniknie :)
Olka

Ilona Lelito

Post 09-06-2005 07:59

Re: Konferencja

:)
Pozdrawiam gorąco !
Ilona Lelito - Polskie Towarzystwo ADHD
www.ptadhd.pl, e-mail. ilelito@tlen.pl, tel. 0 693 357 434
Kampania Społeczna ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!

Margola

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 10-06-2005 08:12

Olkit..... jestem z Bydgoszczy i taki wykład naprawdę mógłby mi wiele wyjaśnić, doradzić i wogóle, ale jak już ktoś wspomniał przede mną problemem są finanse :(

olkit

Awatar użytkownika

Post 10-06-2005 09:23

Margola pisze:Olkit..... jestem z Bydgoszczy i taki wykład naprawdę mógłby mi wiele wyjaśnić, doradzić i wogóle, ale jak już ktoś wspomniał przede mną problemem są finanse :(

Szkoda :( Ale rozpytaj wśród znajomych, może znajdziesz kogoś kto się chętnie wybierze i zapłaci a Ty pójdziesz jako "drugi" rodzic? Bo ustaliliśmy że płacimy jakby "od dziecka" (choć to nie mają być zajęcia dla dzieci) a na dziecko może przypadać dwoje dorosłych... Nie wiem czemu tak, widocznie tak jest przyjęte na takich szkoleniach...
Olka

olkit

Awatar użytkownika

Post 19-06-2005 18:54

Już po:)

olkit pisze:Znowu przełożone!!! Ponoć się pan Kołakowski rozchorował...
Odbędą się (oby!) warsztaty dla rodziców dzieci z ADHD Mają być prowadzone przez Pana Artura Kołakowskiego.

Były prowadzone przez Panią Magdę (współautorkę "naszej Biblii" :wink: ).
A co było? Trochę teorii (ale nienudnej), dużo praktycznych porad (np. jak przeżyć wakacje :), jak rozmawiać ze szkołą ), sposoby, które działają (sprawdzone wieczorem! :D), szansa na ich wypróbowanie na samej prowadzącej :twisted: , doskonałe przykłady, sporo pracy, poza tym w końcu ktoś nam powiedział, że jesteśmy dobrymi rodzicami!!!!

olkit pisze:Koszt jest zależny od liczby uczestników, jeśli zgłosi się ustalone minimum czyli 15 osób, to będzie to ok. 266 zł, jeśli więcej osób to proporcjonalnie mniej.

Koszt okazał się jeszcze wyższy, bo parę osób się zgłosiło i nie skorzystało (skąd my to znamy? :evil: ) Jak to dobrze, że miałam sponsora :wink:
Olka

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 20-06-2005 08:34

Fajnie, że się odbyło i że jesteś zadowolona. Czy przy okazji przekazałaś innym uczestnikom, że istnieje nasze forum?
Monika

olkit

Awatar użytkownika

Post 20-06-2005 12:20

mtmonika pisze:Fajnie, że się odbyło i że jesteś zadowolona. Czy przy okazji przekazałaś innym uczestnikom, że istnieje nasze forum?

nie musiałam, zrobiła to Pani Magda :D
Olka

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 20-06-2005 13:54

No to mozna spodziewać sie nowych uzytkowników forum! Bardzo fajnie!
Monika

Wróć do Archiwum konferencji i szkoleń