Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Jakie warunki trzeba spełnić?

Moderator: Moderatorzy

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 20-04-2005 16:31

Jakie warunki trzeba spełnić?

Wiem, że Aleks już poruszała ten temat, bodajże z Haliną? Jakie warunki trzeba spełnić żeby zorganozwać konferencję u nas w Gdańsku? Co oprócz sali trzeba mieć albo wiedzieć?Kto wtedy prowadzi cos takiego, wogole jak to wyglada? Nasze przedszkole tez się zainteresowało konferencją i grupą wsparcia, przy okazji szukamy caly czas sposobu, żeby przedszkole nie zostało zamkniete.
dzięki za wszytskie informacje.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

ag.ma72

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 20-04-2005 17:41

Jest przy tym dużo pracy.Robiłam konferencję w Olkuszu.Wyglądało to tak,że razem ze Stowarzyszeniem i Starostwem współpracowaliśmy.Patronat medialny obieła gazeta lokalna i Gazeta Krakowska i piali non stop o tym w celu przybliżenia problemu.Trzeba znaleść sponsorów.Wynająć salę,przygotować materiały pokonferencyjne i co najważniejsze prelegentów i ułożyć program.Prelegenci biorą za to pieniądze.Nam dziwnym trafem udało się w Olkuszu mieć ich za darmo ale wtedy należy ich godnie przyjąć-zorganizować dojazd,jakiś obiad,podziękowania.Wysłac sterty zaproszeń do różnych placówek i instytucji(u nas w całym powiacie) i masa innych rzeczy,któe w trakcie wyskoczą.
Teraz robimy Tarnów i robimy sami będzie więcej doświadczeń.Radami służą też Monika ,Weczi .Na pewno coś pomożemy jak zajdzie taka potrzeba.Pozdrawiam.
Majda Agata
Pracownia Terapeutyczna ALFA
ag.ma@poczta.onet.pl, tel. 512 331 430
www.pracowniaterapeutycznaalfa.manifo.com
Baza danych instytucji pomagających osobom z ADHD i innymi problemami.

Ilona Lelito

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 27-04-2005 13:56

Pisma

Ja mogę użyczyć wszelkich pism, jekie trzeba powysyłać - mam przygotowane "pod Trnów"

ilelito@tlen.pl
Pozdrawiam gorąco !
Ilona Lelito - Polskie Towarzystwo ADHD
www.ptadhd.pl, e-mail. ilelito@tlen.pl, tel. 0 693 357 434
Kampania Społeczna ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 27-04-2005 20:23

Mnie tam nie trzeba godnie podejmowac :D Pojechalam na konferencje bo bardzo popieram inicjatywy rodzicow i stowarzyszen a praca zawodowa moge je wesprzec. Mysle, ze tylko spoleczne "oddolne" inicjatywy moga cos wreszcie ruszyc w tym kraju na rzecz opieki nad dziecmi z roznymi dysfunkcjami.
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

Wróć do Archiwum konferencji i szkoleń