Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Lublin, konferencja w lutym 2007 r.

Moderator: Moderatorzy

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 09-12-2006 23:08

Lublin, konferencja w lutym 2007 r.

Ponieważ w lutym będziemy organizować w Lublinie konferencję ADHD-owską, zachęcam zainteresowanych z Lublina i Lubelszczyzny do wysyłania zgłoszeń na adres: lublin@adhd.org.pl z dopiskiem "Luty w Lublinie".
Planujemy, że konferencja odbędzie się w połowie lutego. Mamy 70-80 miejsc dla nauczycieli, rodziców, psychologów i innych osób pracujących z dziećmi z ADHD głównie z naszego województwa.

P.s. Przy okazji można by było zorganizować zlot czarownic "latających" po naszym forum także tych spoza województwa lubelskiego. Coś jakby kuluary konferencji. Zajęcia mogłyby odbyć się w sobotę, potem byłby czas na pogaduszki. Gdyby udało się zorganizować konferencję w czasie ferii zimowych, to postarałbym się zarezerwować noclegi w jednej z burs szkolnych. Byłoby blisko, tanio i ..... ciekawie!

Klub Rodziców Aktywnych - najstarsza grupa wsparcia ADHD na wschód od Wisły! (luty/marzec 2005 r.)
tel. 781 034 854
http://www.filantropia.eu/

deprim

Awatar użytkownika

Post 09-12-2006 23:11

Re: Lublin, konferencja w lutym 2007 r.

Andrzej J. Moroz pisze:Ponieważ w lutym będziemy organizować w Lublinie konferencję ADHD-owską, zachęcam zainteresowanych z Lublina i Lubelszczyzny do wysyłania zgłoszeń na adres: lublin@adhd.org.pl z dopiskiem "Luty w Lublinie".
Planujemy, że konferencja odbędzie się w połowie lutego. Mamy 70-80 miejsc dla nauczycieli, rodziców, psychologów i innych osób pracujących z dziećmi z ADHD głównie z naszego województwa.

P.s. Przy okazji można by było zorganizować zlot czarownic "latających" po naszym forum także tych spoza województwa lubelskiego. Coś jakby kuluary konferencji. Zajęcia mogłyby odbyć się w sobotę, potem byłby czas na pogaduszki. Gdyby udało się zorganizować konferencję w czasie ferii zimowych, to postarałbym się zarezerwować noclegi w jednej z burs szkolnych. Byłoby blisko, tanio i ..... ciekawie!

ile Wy rocznie konferencji organizujecie ? :D .... tam u Was to już nawet kioskarki wszystko o ADHD powinny wiedziec ;)
Obrazek

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 09-12-2006 23:19

Re: Lublin, konferencja w lutym 2007 r.

Andrzej J. Moroz pisze:P.s. Przy okazji można by było zorganizować zlot czarownic "latających" po naszym forum także tych spoza województwa lubelskiego. Coś jakby kuluary konferencji. Zajęcia mogłyby odbyć się w sobotę, potem byłby czas na pogaduszki. Gdyby udało się zorganizować konferencję w czasie ferii zimowych, to postarałbym się zarezerwować noclegi w jednej z burs szkolnych. Byłoby blisko, tanio i ..... ciekawie!

To brzmi ciekawie. Lublin daleko nie jest. Można ruszyć tyłki :)
Hej tam na wschodzie, larum grają :) Zgłaszać mi się ino szybko, a przy okazji poprzywozić nauczycieli swoich dzieci.

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 09-12-2006 23:26

Luty jest zdecydowanie zachęcający, ale ja mam jeszcze styczeń i marzec, chyba musze uchylic już rąbka tajemnicy, ale to w innych wątkach, a, Lublin jest bardzo ciekawy zwłaszcza około 13 lutego wspomnienia mogą niektórym się nasunąć.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 10-12-2006 12:47

To prawda, u nas nawet kioskarki wiedzą o ADHD. Czekamy jedynie na kilkuset nauczycieli, ministra Piechę i ministra Giertycha. I wtedy będą wiedzieć już wszyscy! :D

Klub Rodziców Aktywnych - najstarsza grupa wsparcia ADHD na wschód od Wisły! (luty/marzec 2005 r.)
tel. 781 034 854

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 10-12-2006 13:09

No ja się popytam nasze szanowne grono pedagogiczne czy jest zainteresowanie.Być może przyjadę nie sama :lol: .Fajnie by było.
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 10-12-2006 20:55

Oczywiscie, że ja sie pisze na tę konferencję :D
I zapraszam, też do uczestniczenia naszych forumowiczów, to znaczy kto może, ale dla chcącego nie ma nic trudnego prawda ???

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Dzieci: Konrad 19 lat - ZA z cechami ADHD

Ja: Babcia - ADHD z cechami ZA

Post 25-12-2006 14:06

Jeżeli ta konferencja odbyłaby się w czasie ferii to może i ja bym przyjechała,choćby po to,żeby zobaczyć szefa zaprzyjażnionego Stowarzyszenia? :?:Oczywiście na miotle jako najstarsza czarownica!

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 25-12-2006 17:16

Tylko czy w Lublinie są ferie w tym samym czasie co u nas??? No i kwestia jest warta zastanowienia :) Proszę o podanie szczegółów i kosztów pobytu jak tylko będzie coś wiadomo :)
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Post 25-12-2006 18:10

Matken ma rację prosimy o więcej szczegółów

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 25-12-2006 22:08

W Lublinie są ferie w tym samym czasie co u nas, dlatego ja niestety nie mogę jechac, bo mam wtedy problem ze spaniem w lublinie, moja siostra wyjeżdża już 11 lutego.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Post 26-12-2006 09:48

le proponowane są noclegi w bursie,to ten problem Halinko miałabyś z głowy :D

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 26-12-2006 20:46

Szczegóły będą ustalane po Nowym Roku, natychmiast zamieszczę informacje, kiedy będziemy znali owe szczegóły. Obiecuję!

tel. 781 034 854

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 08-01-2007 15:16

Andrzej J. Moroz pisze:Szczegóły będą ustalane po Nowym Roku, natychmiast zamieszczę informacje, kiedy będziemy znali owe szczegóły. Obiecuję!

Czy już Andrzeju wiadomo coś o konferencji w Lublinie ???

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 08-01-2007 18:46

Jeszcze nie. Może uda się przesunąć na zakończenie ferii u nas, czyli koniec lutego. Rok się dopiero zaczął! :) Napewno będzie czas na zaplanowanie. Podam szczegóły conajmniej kwadrans przez inauguracją. ADHDowcy zdążą. I będą. Inaczej zdążą zapomnieć co, gdzie i kiedy :))

tel. 781 034 854

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 09-01-2007 15:53

Więc poczekam cierpliwie, ale daj znać trochę wcesniej :wink:

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 24-01-2007 21:17

Trzymam rękę na pulsie pewnej pani (bo interesującą kobietą jest) a raczej ona trzyma na moim. Uznaliśmy we wczorajszej rozmowie, że robienie konferencji w czasie ferii może nie wyjść. Po prostu w rozmowie ze szkołami usłyszałem wielokrotnie, że to zły moment. Ludzie wyjeżdżają i nie chodzą do pracy..... Nie pójdą też na konferencję.

Wobec tego uznaliśmy z tą ładną panią, że nasza lubelska konferencja może się odbyć w dniach od 1 do 10 marca. O szczegółach będę pisał. Narazie nie widzę żadnej konferencji na horyzoncie, bo napadało takiego białego z metr i wszystko zasłania. A do tego lepi się jak rozlany kisiel i rozpuszcza buty na poczekaniu. W radiu mówili że to śnieg i że to coś, że niby ten śnieg, to w Polsce pada zimą. Tylko co to znaczy zima? Czy to jest to, co przyszło po wiośnie w środku stycznia? :?

tel. 781 034 854

Wróć do Archiwum konferencji i szkoleń