Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Krakowski oddział CBT

Moderator: Moderatorzy

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 07-09-2006 16:40

Krakowski oddział CBT

Krakowski Ośrodek Terapii przy ul Midoowej wraz z Akademią Pedagogiczną organizuja konferencję inaugurującą krakowski oddział CBT. Szczegóły:

Centrum CBT Kraków i Krakowski Ośrodek Terapii

zapraszają na konferencję naukowo-szkoleniową dla nauczycieli:

"Nauczyciel wobec problemów dzieci ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi (ADHD, autyzm, zespół Aspergera, zaburzenia lękowe)"
Termin:
26.09.2006r w godzinach 15.00 - 19.00

Miejsce:
Aula Akademii Pedagogicznej im Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie ul. Podchorążych 2

Program konferencji:
15.00 - 15.15 Otwarcie konferencji - mgr Barbara Woszczyna, psycholog, Dyrektor Krakowskiego Ośrodka Terapii; mgr Katarzyna Kucharska, psycholog, Centrum CBT Kraków
15.15 - 16.15 dr n. med. Artur Kołakowski, specjalista psychiatra, Centrum CBT w Warszawie "ADHD i ODD - wymagające dziecko, czyli objawy na które leki nie działają"
16.15 - 16.45 lek. med. Joanna Boroń-Zyss, specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie "Czy lęk to zawsze lęk"
16.45 - 17.15 Przerwa na kawę
17.15 - 18.15 mgr Nela Grzegorczyk-Dłuciak pedagog specjalny, Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej; mgr Ewa Kuliga-Musioł psycholog kliniczny, PSTB "Dziecko z autyzmem lub zespołem Aspergera w szkole - jak można mu pomóc"
18.15 - 18.45 dr n. hum. Aleksandra Lorenc-Steinmec, psycholog, Krakowski Ośrodek Terapii, Centrum CBT Kraków"Dziecko za parawanem diagnozy"
18.45 - 19.00 Zakończenie konferencji

Zgłoszenia:
Zgłoszenia na konferencję przyjmowane będą od dnia 04.09.2006r do wyczerpania limitu miejsc, wyłącznie drogą elektroniczną.

W tym celu należy wypełnić załączoną kartę zgłoszenia (pobierz kartę zgłoszeniową) i odesłać na adres kkucharska@cbt.pl.

W odpowiedzi otrzymacie Państwo e-mail zwrotny, który należy wydrukować i zabrać ze sobą, gdyż będzie on "wejściówką" na konferencję.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (200), wejście na konferencję będzie możliwe wyłącznie za okazaniem wydrukowanego potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Opłaty:
Koszt konferencji: 20 PLN
Opłata obejmuje: certyfikat uczestnictwa (ODN), materiały konferencyjne, poczęstunek w przerwie.
Wpłaty będą przyjmowane w dniu konferencji.

--------------------------------------------------------------------------------

obsługa strony: web@kot.krakow.pl strona wyświetlona 1203 razy © 2005 Krakowski Ośrodek Terapii

http://www.kot.krakow.pl/
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

Cyntia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 07-09-2006 18:04

CBT w grodzie Kraka!!!!!!!!!!!!

No moje gratulacje, aż serducho rośnie. Rozumiem, że teraz dzieciaki z południowej Polska będą miały profesjonalną diagnozę i opiekę, a nauczyciele - jak czytam - wspaniałą wiedzę.

Gratulacje !!
"Lubiłabym poranki, gdyby zaczynały się później"
Przepraszam za błędy ortograficzne - dysleksja w galopie
Mam ADHD, starszą córę z ADHD a mężusia oraz młodszą córę bez ADHD.

jarek

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 08-09-2006 00:02

CBT to bardzo dynamiczna firma, dzialajaca z rozmachem, ktora trafiła w potrzeby rynku - ograniczają ją chyba tylko braki specjalistow. Krakow zapewni miejscowych - tak przypuszczam.
Z przyjazdami z Warszawy do osrodkow, gdzie wcześniej podejmowano działalność lub jej proby - wg opinii ktore usłyszalem w tych dniach bywało roznie.
Wielu pacjentow - nastu, jeden za drugim, zmeczenie lekarza, konieczność korzystania z transportu lotniczego, dodatkowe koszty - w sumie podobno przekraczajace mozliwości rodzicow - klientow.
pozdrawiam

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 08-09-2006 14:55

Tak, z tego co wiem kadra będzie miejscowa, w końcu w Krakowie specjalistów nie brakuje:)
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

Wróć do Archiwum konferencji i szkoleń