Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

POTRZEBUJĘ POMOCY! RODZIC Z W-WY ZAŁAMANY!

Moderator: Moderatorzy

babsy

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 21-06-2005 20:13

POTRZEBUJĘ POMOCY! RODZIC Z W-WY ZAŁAMANY!

Kochani! Piszę tego posta w imieniu swojej 33letniej siostry Pauliny, której starszy syn Bartek (4 lata) ma ADHD. Paulina już sobie z nim nie radzi. Jej dziecko zawsze było żywym srebrem i sprawiało problemy wychowawcze, ale teraz zaczęlo mu się pogarszać. Bije i wyzywa moją siostrę, jest niesamowicie agresywny werbalnie, przeklina, nie da się uspokoić. Jest przez to trudny do zniesienia. CZy Wasze dzieci też tak miały? Czy to "normalny" etap ADHD? JAk go przetrwać, co robić, gdzie szukać pomocy? Czy moglibyście- rodzice z W-wy- stworzyć grupę wsparcia i spotkać się z moją siostrą? Ona jest z tym problemem niemal sama i naprawdę nie wie już co robić. Strasznie chcę jej pomóc (sama też mam adhd, ostatio organizowałam u siebie grupę wsparcia dla warszawiaków). Prosze o odzew!
Du bist nicht allein,nicht allein!Wir sind millionen und wir werden bei dir sein!

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 21-06-2005 20:46

Pisał tu o takich spotkaniach jarek:

http://portal.adhd.org.pl/phpbb/viewtop ... =2510#2510

Wróć do Grupy wsparcia