Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

LUBELSKIE - Klub Rodziców Aktywnych

Moderator: Moderatorzy

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 17-01-2008 21:29

Hmmm. Qrczę, muszę się zastanowić :D W dotyku i jedno i drugie takie miłe..... 8)

A przecież terapia, szczególnie masaże to dotyk :oops: Zmieńmy temat, bo zostanę rozwodnikiem, a kto takiego zechce? :twisted:

Chociaż z drugiej strony - futro czy długie włosy? A nie da się obydwu? :D :D :D A katować nie mam zamiaru.... To takie mało męskie. Tylko obwiesie katują kobiety :P Ja je ....

Eeeee, ta krowa, co dużo ryczy, mało mleka daje. Ja, to ja. Kropka. :D

Klub Rodziców Aktywnych - najstarsza grupa wsparcia ADHD na wschód od Wisły! (luty/marzec 2005 r.)
tel. 781 034 854
http://www.filantropia.eu/

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 17-01-2008 21:33

Ja czekam też na zgłoszenia do Klubu Rodziców Aktywnych w Lublinie i uwaga!!!! W Świdniku organizujemy Grupę Wsparcia ADHD ! Otrzymaliśmy propozycję lokalu, mamy dwie psychopedagożki (w tym roku bronią swoich prac magisterskich) czas więc coś ruszyć w Świdniku! Na dzisiaj mam kontakt z pięcioma mamami z tego miasta. Jeżeli są następne - czekam na smsmy ze zgłoszeniem zainteresowania.

Pozdrówka dla wszystkich: i tych w futrach i z długimi włosami i na szpilkach.... Mamy dzieciaków z ADHD głównie są na szpilkach :twisted: "przeskrobie czy nie przeskrobie, pokaże język czy nie pokaże, zapisze lekcje czy zapomni.... " Jak to w życiu :D

Klub Rodziców Aktywnych - najstarsza grupa wsparcia ADHD na wschód od Wisły! (luty/marzec 2005 r.)
tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 05-02-2008 21:18

04.02.2008 r.

W najbliższą środę (JUTRO) mamy spotkanie Klubu Rodziców Aktywnych. Serdecznie Was zapraszam na Abramowicką. Przypominam, że tym razem przychodzimy BEZ DZIECI ! Powodem są kwestie organizacyjne.

Początek spotkania godzina 17.00.

Proszę o potwierdzenie udziału: tel. 0667-969-789
Zajęcia Szkoły dla Rodziców planowane są na marzec. Proszę o sugestie tematyki spotkania. Ze względu na możliwość obszerniejszego uzasadnienia swoich wypowiedzi przypominam, że możecie Państwo pisać na adres: wiadomosc@onet.eu

Zachęcam do wyrażania własnych opinii i uwag!!!
Bieżące informacje osiągalne są pod adresem: www.wspieramy.republika.pl

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 07-02-2008 08:33

Najświeższe informacje z Lubelszczyzny: www.wspieramy.republika.pl Zapraszamy!

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 02-03-2008 21:55

W najbliższą środę zajęcia lubelskiej Szkoły dla Rodziców. Są one dostępne dla członków naszego Stowarzyszenia z terenu całego województwa!!!!
Początek zajęć: godzina 16.45.
Prowadzenie: mgr Agnieszka Piotrowska, psychopdegog, terapeuta uzależnień
Tematyka: skłonności do uzależnień osób nadpobudliwych iz ADHD (alkohol, narkotyki, hazard, zakupy)
Miejsce: jak poprzednio; ul. Abramowicka.
Więcej informacji: tel. 0691-628-482 oraz www.wspieramy.republika.pl

Przypominam, że ustaliliśmy, iż na tym spotkaniu przyjmowane będą składki członkowskie. Proszę - w imieniu skarbniczki - do uwzględnienia tej przykrej powinności :D

Nowe osoby zapraszamy również. zawsze jesteśmy gotowi do powiększenia naszej społeczności :D Przybywajcie!

tel. 781 034 854

dajczar.

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 01-04-2008 19:06

W imieniu pana Andrzeja Moroza serdecznie zapraszam wszystkich rodziców z Lublina i okolic na spotkanie Lubelskiego Klubu Rodziców Aktywnych. Spotkanie odbędzie się tam gdzie poprzednio czyli Lublin ul. Abramowicka rozpoczęcie o godz. 17 : 00. UWAGA z dziećmi przyjedziemy następnym razem. Zapraszam.

dajczar.

Post 02-04-2008 21:45

Chciała bym podziękować zarówno panu Andrzejowi jak i wszystkim obecnym rodzicom na spotkaniu dzisiaj w Lublinie. Dziękuje Wam za poświęcony czas, za to że obdarowujecie sie wzajemnie dobrym słowem, zrozumieniem, życzliwym spojrzeniem i uśmiechem. Za Wasze szeroko otwarte serca, rady i opinie. To wywołuje tylko radość i daje nadzieje że uda nam się osiągnąć postawione cele. Serdecznie dziękuję. :D

Amos

Post 26-04-2008 12:22

W Świdniku zainaugurowano działalność kolejnego Klubu Rodziców Aktywnych na Lubelszczyźnie.
Mamy powód do dumy!!!!!!

Świdnik - gratulacje!

Amos

Post 26-04-2008 12:31

Informacje o spotkaniach Klubów Rodziców Aktywnych z Lubelszczyzny na: www.wspieramy.republika.pl oraz forum (lokalne) dyskusyjne: http://adhd.phorum.pl/index.php
Zapraszamy rodziców dzieci z ADHD, ADD, ODD i innymi dysfunkcjami z województwa liubelskiego do wizyty!

Amos

Post 07-05-2008 07:55

Uwaga Lublin i miasta/miejscowości związane z LUBELSKIM KLUBEM RODZICÓW AKTYWNYCH Stowarzyszenia "Bo Warto"!

Srodowe spotkanie przekładam na piątek, na godzinę 16.00. Miejsce bez zmian! Ze względu na niemożność przybycia wolontariuszy rodzice zabierają dzieci według własnego uznania!!!!!!

PIĄTEK, GODZINA 16.00 UL. ABRAMOWICKA, LUBLIN.

ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!!!!

Przypominam, że Puławy mają spotkania w swoim mieście, podobnie Świdnik. Lubartów i Łęczna oraz spore okolice docierają na spotkania lubelskiego Klubu Rodziców Aktywnych. Ostatnio nie docierają do mnie sygnały z Włodawy, ale tam naprawdę z sercem działała M. Stefańska. W Zamościu była Ela Z., ale ona też chyba zawiesiła działalność ADHDowską na kołku..... Dziewczyny odezwijcie się! Planowane jest walne zebranie stowarzyszenia!!!!!! Piszcie na wiadomosc@onet.eu

Amos

Post 01-09-2008 21:27

Najbliższe spotkanie Lubelskiego Klubu Rodziców Aktywnych (zapraszamy też członkow klubu swidnickiego!!!) w pierwszą środę września godz. 17.00 !!! Szczegóły: 0667-969-789

Amos

Post 25-11-2008 11:16

Spotkanie Klubu Rodziców Aktywnych w Lublinie: 28 listopada, godz. 16.30. O więcej informacji proszę pytać: 0667-969-789. w czasie spotkanie rozmawiać będziemy miedzy innymi o refundacji Concerty. Cena 3 zł 20 groszy zamiast (NAJTANIEJ!) 180 zł w Świdniku.... To robi różnicę! :)

Żunia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 04-01-2009 20:32

Grupa zamojska reprezentowana przeze mnie działa nadal.
po nieporozumieniach jakie miały miejsce w przeszłości nie wyobrażam sobie dalszej współpracy ze Stowarzyszeniem " Bo Warto "
Zdawało mi się, że jest to jasne i nie ma potrzeby o tym pisać.
Dzieci z zamojskiej grupy są w większości objęte opieką specjalisty z Wawy , rodzice biorą udział w terapii i konferencjach.
Nie nagłaśniamy faktu,że istniejemy i pracujemy , we wszystkich możliwych mediach- ot, po prostu jesteśmy.
.
mój kochany czternastolatek ma zdiagnozowane ZA i ADHD

Amos

Post 03-02-2009 17:12

Do Żuni: :D mam prośbę, załóż sobie wątek ZAMOJSKI. Ułatwisz nam sprawę. Bez urazy :roll:

Uwaga rodzice dzieci z ADHD z Lublina, Świdnika, Lubartowa, Łęcznej, Puław i okolic - zachęcam do zapisywania na warsztaty w końcu lutego! Mamy tylko 25 miejsc! Więcej na naszej lokalnej stronce. Adres poniżej.

Amos

Post 28-02-2009 19:46

Rodziców dzieci z ADHD zapraszamy też na warsztaty w ramach Szkoły dla Rodziców, które odbędą się 7 marca w Lublinie. Szczegóły na naszej stronie!

Amos

Post 06-03-2009 22:43

Warsztaty ADHD 7 marca

W sobotę 7 marca 2009 r. w Lublinie rozpoczynamy kolejny cykl zajęć, które w efekcie mają ułatwić funkcjonowanie w rodzinie ADHD-owskiej. Zajęcia poprowadzi mgr Aneta Organiecka, psycholog.
Miejsce zajęć: Lublin, ul. Chopina 5 (lokalu nieodpłatnie użycza nam jak kiedyś Stronnictwo Demokratyczne)
Godzina; 10.00
Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy też do wzięcia udzialu w naszej ankiecie na temat ADHD. Wejdź na www.dobreanioly.org i powiedz, co myślisz o ADHD.

Amos

Post 07-04-2009 13:39

Wszystkim Odwiedzającym to forum ADHD, a szczególnie osobom związanym z Lublinem - życzenia zdrowia, radości wewnętrznej i pogody ducha, siły na każdy nadchodzący dzień oraz satysfakcji z każdej minionej chwili - na czas świąt WIELKIEJ NOCY ZMARTWYCHWSTANIA i wszystkie kolejne dni !!!

Szczęśliwych świąt! :calus:

Amos

Post 21-07-2009 18:39

Dawno nie pisałem :) Tak więc skorzystam z okazji :) Może się nie powtórzyć! ;) Z okazji 22 lipca (jutro), wszystkim wszystkiego, byle nie wróciły "tamte" czasy :lol:

W Lublinie najbliższe spotkanie Klubu Rodziców Aktywnych dopiero po wakacjach!!!!

Amos

Post 10-09-2009 23:46

Zainteresowani spotkaniami rodziców dzieci z ADHD w Lublinie w tym roku szkolnym prosimy o zgłoszenia e-mailowe: wiadomosc@onet.eu

Również rodziców dzieci z FAS zapraszamy na spotkania!!!!

Amos

Post 02-10-2009 09:17

Zachęcamy do obejrzenia:

http://www.youtube.com/watch?v=ffcOl1GkApo
http://www.youtube.com/watch?v=oRBOs5WpsMo

To zbiór fotografii i filmik z tegorocznego DSS w Lublinie. Planujemy przygotowanie dokumentacji z dotychczasowych edycji Dnia Solidarności Społecznej. Otrzymaliśmy już obszerny zestaw fotografii z Puław (Galeria "Zielona" - dziękujemy!!!), mamy filmy i zdjęcia z Lublina. Jest film z Radomia. W tym miejscu bardzo proszę o podsyłanie Waszych dokumentacji foto-filmowych z DSS z ADHD z minionych lat na adres: stowarzyszenie@poczta.pl albo fundacja@dobreanioly.org Każda osoba, która przesle nam zestaw zdjęć lub film o DSS w swojej miejscowości lub stowarzyszeniu otrzyma gratis płytę z zebranymi materiałami. Dlatego też przesyłając materiał, prosimy o podanie dla kogo i na jaki adres ma być wysłana płyta.

Amos

Post 23-11-2009 18:10

Artykuł o ADHD. Do przeczytania! :D http://zdrowie.onet.pl/1583870,2041,,,, ... logia.html Może warto go skomentować? zajrzyjcie i wyraźcie Państwo swoje zdanie! [smilie=hi ya!.gif]

jarek

Post 02-12-2009 00:20

Samego artykułu nie ma co komentować, ponieważ forumowicze znają z autopsji takie lub podobne przypadki.
Niestety, przydałaby sie armia ludzi do komentowania głosów idacych za artkulem - umieszczonym na onecie - powoduje on lawine wypowiedzi, ktore jedynie pokazują jak postrzgają ADHD ci, ktorzy znaja je z opowiadan, prasy, czy spolecznie akceptowanego sterotypu wytworzonego... przez media... i powielanego w swiadomosci.

Czasami zastanawiam sie czy i my rodzice dzieci z ADHD, walczac o prawa naszych dzieci i nasze, nie wywołalismy wilka z lasu.

Amos

Post 03-12-2009 07:59

Jarku, masz rację! Dlatego zasugerowałem "wejście" na artykuł. Bo po przeczytaniu niektórych komentarzy ignorantów w temacie aż ...nóż się w kieszeni otwiera! ;) Przeczytanie tekstu i przynajmniej części komentarzy ZMUSZA do zabrania głosu. i ja tak robię. Niekoniecznie używając nicka z tego forum ;)

Pozostawianie tego typu tekstów w necie bez reakcji tych, którzy problem znają z autopsji daje szansę "wrogom" ADHD (czy innego tematu) do totalnego ataku. Potem media opierając się na setkach negatywnych opinii i kilku życzliwszych wpisach mają prawo pisać choćby: "w Polsce nie ma ADHD". No bo przecież 99 procent wpisów dokładnie tak brzmi. Dlatego artykuły, teksty różnego rodzaju w necie są doskonałym miejscem do wyrażania OPANOWANYCH, rozsądnych, PRAWDZIWYCH opinii tych, którzy w temacie mają doświadczenie czasami całego życia.

Co zaś do wywołania wilka z lasu - widzisz, gdyby nie wywoływanie tego wilka, i gdyby nie uporczywe o nim mówienie, być może wilk dawno zostalby przerobiony na futro a dzieci (osoby) z ADHD byłyby jedynym powodem wybuchu II Wojny Światowej, Rewolucji Francuskiej i upadku Związku Radzieckiego ;) Tyle, że teraz trzeba to wywoływanie wilka robić "z klasą", nie na hurra, jak wcześniej. Polacy już wiedzą sporo o ADHD (i okolicach) więc zamiast informować "wszystkich", wypada raczej skupić się na ugruntowaniu już przekonanych i pomocy samym ADHD-owcom i ich otoczeniu - rodzinie czy szkole. Oni zrobią swoje! Nieprzekonanych nie przekonasz. W internecie, w książkach jest na tyle wiele informacji o ADHD, ze każdy, ktokolwiek ma DOBRE intencje - dawno je zrozumiał i przyjął.

Amos

Post 14-02-2010 23:30

Czy ktoś pamięta? :) Właśnie teraz mija kolejna rocznica spotkania w Lublinie!!!! W Szpitalu Neuropsychiatrycznym spotkali się ludzie do tego momentu trochę rozproszeni po Polsce i internecie. I to właśnie na tym spotkaniu postanowiliśmy i powołaliśmy do życia ...Polskie Towarzystwo ADHD :) Życie potem skorygowało nieco nasze działania, bo później odbyło się inne spotkanie i ktoś zaproponował "naszą" nazwę - i tak już zostało. My jeszcze później spotkaliśmy się ponownie, a ponieważ nazwę PT ADHD zarejestrowała inna grupa - zmieniliśmy nazwę naszej inicjatywy na Ogólnopolskie Porozumienie Organizacji i Inicjatyw ADHD. Tylko kto pamięta tamte fakty i kto pamięta to spotkanie w lubelskim szpitalu w świetlicy "Pod Czwórką"???? Spotkanie to ma jeszcze jeden ważny punkt: wtedy Dreptaczek powiedział, że po powrocie do domu założy nam stronę internetową. Tak więc www.adhd.org.pl (i wraz z nią to forum) jest dzieckiem lubelskiego spotkania. [smilie=i love you1.gif] - tym, którzy wówczas byli obecni.....

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 15-02-2010 02:26

Pamiętamy, forum miało "rozruch techniczny" kilka dni później, 8 marca, było oficjalne ogłoszenie startu!

BasikM

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 15-02-2010 17:57

Gratulacje z powodu rocznicy brzemiennego we wspaniałe skutki porozumienia. [smilie=heart fill with love.gif]
Mam siostrę i siostrzeńców z ADHD

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 16-02-2010 01:27

dreptak pisze:Pamiętamy, forum miało "rozruch techniczny" kilka dni później, 8 marca, było oficjalne ogłoszenie startu!
Hmm, czy ja dobrze liczę?

Wkrótce uroczyście będziemy obchodzić PIĘCIOLECIE naszego forum!?
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 16-02-2010 04:27

Słusznie prawisz, to już pięć lat!

Amos

Post 19-02-2010 11:04

To może by było warto zorganizować jakieś spotkanie przy kawie, herbacie, herbacie na zimno albo chociaż wodzie mineralnej???? :)

Amos

Post 19-02-2010 11:10

Uwaga osoby pełnoletnie z Lublina i okolic. Po raz kolejny padła propozycja organizowania w Lublinie spotkań osób dorosłych, które nie tyle mają ADHD, ile zachowują się (bo wiadomo, że w pewnym okresie nie diagnozowano ADHD, więc trudno o profesjonalną diagnozę), jakby miały ;) Jesteśmy otwarci na takie spotkania. Mamy też mozliwości lokalowe na spotkania grupowe. Zainteresowani dorośli ADHD-podobni, gotowi poświęcić 2 godziny co dwa tygodnie proszeni są o kontakt: fundacja@dobreanioly.org W temacie proszę wpisać ADHD-DOROŚLI. Spotkania dojdą do skutku przy zainteresowaniu 7-8 osób. Narazie jest takich osob pięć. Zachęcamy do rozważenia Waszych oczekiwań co do tematyki spotkań, ich częstotliwości oraz potrzeby kontaktu ze specjalistami - kto by Was interesował: lekarz, terapeuta, psycholog... Czekamy na sugestie i zgłoszenia!

Amos

Post 05-03-2010 21:02

I nikt nie podjął tematu kawy na zimno :) Szkoda :(

Uwaga Internauci z Lubelszczyzny! Jeśli chcecie pomóc nam w organizacji VIII Dnia Solidarności Społecznej (Lublin, Puławy, Bełżyce) - proszę o kontakt: fundacja@dobreanioly.org lub bezpośrednio do osoby za DSS odpowiedzialnej: dss@dobreanioly.org Pamiętajcie, że przewodni temat tegorocznego DSS dotyczy też ADHD-owców! Będziemy mówić o nieszczęśliwych wypadkach dzieci w czasie wakacji oraz będziemy radzić, jak unikać wypadków nadruchliwych (również) dzieci. Wakacje to czas szczególnie niebezpieczny dla naszych dzieciaków. Pomyślcie o tym. Pozdrawiam!!!

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 05-03-2010 21:10

Amos pisze:I nikt nie podjął tematu kawy na zimno :) Szkoda :(
Ja mam za daleko na kawkę, ale myślę, że faktycznie można byłoby jakoś uczcić fakt, że zbliża się nam pięciolecie.
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

Amos

Post 11-03-2010 21:45

Nie udało się. Ale to nic. Przed nami 10-lecie!!!! To dopiero będzie jubileusz :) Ja na wszelki wypadek już idę nastawić czajnik z wodą :)

Amos

Post 18-09-2010 18:45

Wznawiamy zajęcia dla rodziców dzieci z ADHD

W ramach Klubu Rodziców Aktywnych ADHD wznawiamy pracę z rodzicami i dziećmi z ADHD. Zapisy wyłącznie e-mailem: fundacja@wojciechow.eu Zajęcia będą prowadzone w Lublinie. Planowane jest też uruchomienie drugiego klubu w Bełżycach oraz trzeciego w Wojciechowie. zajęcia zostaną rozpoczęte po zebraniu grupy osobnej dla każdego miasta. Osoby ze Świdnika zapraszamy do zapisywania się do klubu lubelskiego!

Zajęcia ruszą od października.

Amos

Post 21-09-2010 15:17

Lubelsko-świdnicki Klub Rodziców Aktywnych być może spotykać się będzie nie w Lublinie, ale w Świdniku! Zdecydują większością głosów rodzice dzieci z ADHD oraz mozliwość korzystania z odpowiedniego lokalu.
Zachęcamy do zapisów!

A przy okazji dodam, że dzisiaj, w ramach Tygodnia ADHD w dzisiejszej Panoramie Lubelskiej ok. godz. 18.30 można będzie obejrzeć krótki materiał filmowy o problemach związanych z ADHD. Zachęcamy do obejrzenia głównego wydania Panoramy Lubelskiej w lokalnym paśmie TVP .

Amos

Post 04-10-2010 11:45

NAJBARDZIEJ AKTUALNE INFORMACJE I NAJBARDZIEJ AKTUALNE KONTAKTY!

Wchodząc na: http://lifestyle.wp.tv/i,Sensacyjne-wyn ... caid=6b004 obejrzycie Państwo film o najnowszych badaniach naukowców dotyczących ADHD. Warto obejrzeć ten krótki film.

Uwaga wznawiamy spotkania Klubu Rodziców Aktywnych ADHD!!!

Spotkanie Klubu Rodziców Aktywnych ADHD odbędzie się w Świdniku, ul. Kolejowa 5 w Ośrodku Interwencji Kryzysowych. Początek spotkania godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy do udziału rodziców dzieci z ADHD z terenu całego powiatu świdnickiego oraz lubelskiego, łęczyńskiego, lubartowskiego i puławskiego). Podejmiemy też decyzję o miejscu swoich spotkań w przyszłości. Z tego względu liczymy na Państwa niezawodną obecność! Kontakt i zapisy: poczta@fundacja.name lub telefonicznie: 781-034-854.

Amos

Post 08-03-2011 09:42

Poradnia w Lublinie

Od marca ruszamy z poradnią w Lublinie. Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne "INTEGRO" oferuje dzieciom z ADHD (i nie tylko!) pomoc pedagogiczną, psychologiczną, logopedyczną i terapeutyczną. Jego siedziba, ale też siedziba naszego Stowarzyszenia, mieści się w Lublinie, ul. Bohaterów Monte Cassino 55.

W ramach działalności w jednym miejscu obok poradni psychologiczno-pedagogicznej, warsztatów terapii zajęciowej i centrum szkoleniowego prowadzona będzie działalność społeczna, w tym kolejny Klub Wolontariatu naszego Stowarzyszenia. Oczywiście także w tym roku odbędzie się kolejna edycja Dnia Solidarności Społecznej. już po raz dziewiąty! :D

Zainteresowanych pomocą specjalisty dla swojego dziecka, warsztatami dla rodziców lub nauczycieli zapraszamy do kontaktu: telefon; 781-034-854 lub e-mail: wiadomosc@onet.eu Oczywiście więcej na naszej stowarzyszeniowej stronce: www.wspieramy.republika.pl

W związku z tym, że trwa modernizacja lokalu - wydzielone (budowa ścian) zostały gabinety, rejestracja oraz sala warsztatowa - i trwa malowanie, pierwsze zajęcia przewidujemy w drugiej połowie tego miesiąca.

Zapisy przyjmujemy od 10 marca. Telefon do Państwa dyspozycji w godzinach 16.00 - 19.00.

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 08-03-2011 23:25

Wszystkim Paniom, Kobietom, Panienkom i Dziewczynkom z okazji ich święta najlepsze (chociaż spóźnione) życzenia szczęścia, radości, miłości i wytrwałości w codziennym wędrowaniu!!!! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia kobiet!!!
[smilie=mylove.gif]

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 15-03-2011 13:03

Klub Rodziców Aktywnych ADHD

Lubelską grupę wsparcia ADHD nazwaliśmy kiedyś Klubem Rodziców Aktywnych ADHD. Zainteresowanych spotkaniami w Klubie oraz udziałem w Szkole dla Rodziców (jest odpowiednia informacja) zachęcamy do kontaktu: wiadomosc@onet.eu lub telefonicznie: 781-034-854.

Spotkania: Lublin, ul. Bohaterów Monte Cassino 55.

Dojazd: MPK - autobusem lub trolejbusem. Wysiadamy przy al. Kraśnickiej w okolicach kościoła Kapucynów na Poczekajce, przy skrzyżowaniu właśnie z ul. Boh. Monte Cassino. Potem kierujemy się w stronę ul. Wojciechowskiej. Idąc lewą stroną ulicy w kierunku Wojciechowskiej jakieś 100 metrów po lewej jest budynek nr 55.

Dojazd własnym autem: od strony al. Kraśnickiej skręcamy w lewo (jadąc od Kraśnika) lub w prawo (jadąc od centrum) albo jedziemy prosto (od Czubów) w ul. Boh. Monte Cassino w kierunku ul. Wojciechowskiej. Jakieś 200-250 metrów dalej jest ul. Wojciechowska. ZAWRACAMY NATYCHMIAST, KIEDY SKOŃCZY SIĘ BARIERKA rozdzielająca jezdnię (to też jest koniec ul. Boh. Monte Cassino) i wracamy w kierunku Kraśnickiej jakieś 100 metrów. Po prawej mijamy "MARKOPOL" i w prawo mamy uliczkę. Tutaj parkujemy. Obok budynek nr 55.

Od strony ul. Nałęczowskiej jedziemy do ul. Boh. Monte Cassino, skręcamy w lewo, jedziemy 100 metrów, po prawej "Markopol", uliczka, skręcamy, parkujemy. Obok budynek nr 55.

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 28-03-2011 19:46

30 marca w Lublinie

Już 30 marca spotykamy się po raz kolejny! Więcej informacji: http://www.poradnia-lublin.pl Klub Rodziców Aktywnych ADHD serdecznie zaprasza na to spotkanie. Mile widziane osoby nie tylko z Lublina, ale ze względu na to, że w trakcie spotkania będą omawiane kwestie organizacji kolejnych spotkań, i ewentualnego podziału Klubu na dwa (Klub "lubelski" i klub "pozalubelski") - bardzo liczymy na zainteresowanie.

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 15-04-2011 11:34

grupy terapeutyczne w Lublinie

Przyjmujemy zapisy do grup terapeutycznych dla dzieci i młodzieży z ADHD w Lublinie. Zaproszenie dotyczy całego województwa. Chcemy uruchomic dwie grupy:
1. dla dzieci młodszych I - VI klasa szkoły podstawowej
2. dla dzieci starszych i młodzieży gimnazjum i ewentualnie starsi.

Więcej na naszej stronce! Zapraszamy!

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 06-10-2011 10:06

Walne zebranie TOWER

Stowarzyszenie Terapeutyczny Ośrodek Wsparcia i Edukacji Rodziny niemal dokładnie za trzy miesiące (08.01.2012r.) obchodzić będzie swoje dziesiąte urodziny. W minionym okresie nieprzerwanie prowadziliśmy różnorakie działania na rzecz rodziny, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Przez ten czas dojrzeliśmy do tego, by to nasze zaangażowanie nieco zmodyfikować i uczynić bardziej profesjonalnym. Najbliższy czas poświęcimy więc między innymi także na to. Ostatni rok był dla nas bardzo pomyślny. Mieliśmy okazję poznać nowe możliwości i formy działania, nawiązaliśmy kontakty z organizacjami i osobami spoza Polski - z Czech, Niemiec, Słowacji a ostatnio z Włoch. W oparciu o wykonaną pracę oraz szanse, które przed nami stoją rozpoczęliśmy ostatni etap do przygotowania jubileuszu naszego funkcjonowania jako organizacji pozarządowej. Walne Zebranie TOWER zamyka niemal dziesięcioletni okres docierania się i uczenia pracy stowarzyszeniowej i praktycznego wspierania rodziny. Jest on szansą na nowe otwarcie, dlatego też obok dotychczasowych członków stowarzyszenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu nowe osoby, gotowe podjąć działalność w TOWER. Osoby te prosimy o przesłanie napisanej własnymi słowami deklaracji o chęci wstąpienia do stowarzyszenia oraz przesłanie jej na adres: poczta@facjata.org.pl

W związku z planowanym na 23 października WALNYM ZEBRANIEM TERAPEUTYCZNEGO OŚRODKA WSPARCIA i EDUKACJI RODZINY (TOWER), na podstawie przepisów zapisanych w Regulaminie uprzejmie prosimy członków naszego stowarzyszenia o potwierdzenie gotowości aktywnego udziału w dalszej jego działalności.

Chęć podtrzymania członkostwa należy zadeklarować w formie pisemnej, przesyłając stosowne oświadczenie w formie elektronicznej na adres: poczta@facjata.org.pl lub w formie poczty tradycyjnej na adres: Terapeutyczny Ośrodek Wsparcia i Edukacji Rodziny, Wojciechów 98 a , 24-204 Wojciechów Lubelski. Na korespondencję oczekujemy w nieprzekraczalnym terminie do 17 października 2011 r. włącznie. Prosimy o uzupełnienie składek członkowskich za bieżący rok. Wysokość składki rocznej to 24 złote. Osoby, które nie uregulują zaległych składek zostaną skreślone z listy członków stowarzyszenia.

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze zakończy 10-letni etap naszej działalności. W jego trakcie nakreślimy plany dalszej pracy, zweryfikujemy dotychczasowe cele i plany oraz uzgodnimy cele i sposoby ich realizowania na przyszłość.

Brak pisemnego potwierdzenia chęci działalności w stowarzyszeniu uznany zostanie jako dobrowolna rezygnacja z członkowstwa w TOWER.

Andrzej Moroz
prezes zarządu TOWER

Lublin, dnia 06.10.2011

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 10-11-2011 22:37

Rodzice dzieci ADHD-owych z Lublina i okolic mogą korzystać z biofeedbacku. Członkowie naszego stowarzyszenia - 10 sesja BEZPŁATNIE! Uwaga, aby skorzystać z gratisu, wcześniej należy skontaktować się ze mną!!!

Miejsce prowadzenia terapii i kontakt:

"Krok po Kroku"
Centrum Diagnozy, Terapii i Rozwoju
ul. Leszczyńskiego 54/1
20-068 Lublin

tel. 601 982 365

Prowadzi Marta Gołąb, psycholog.

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 22-11-2011 11:37

Uwaga, członkowie stowarzyszenia TOWER ! W najbliższą sobotę w południe w wyniku decyzji ostatniego walnego zebrania naszego stowarzyszenia odbędzie się BARDZO WAŻNE SPOTKANIE w Lublinie. Członkowie TOWER zainteresowani udziałem w tym zebraniu proszeni są o pilne zgłoszenie UWAGA smsem: imię, nazwisko, miejscowość, adres e-mail. Zgłoszenia najpóźniej do czwartku wieczorem! Szczegóły w odpowiedzi na Wasz sms wyłącznie do osób zdeklarowanych na spotkanie.

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 02-12-2011 12:41

Bardzo ważne zebranie!

Rodziców dzieci z ADHD zainteresowanych niezwykle ważnym zebraniem naszego stowarzyszenia proszę o potwierdzenie udziału w jutrzejszym spotkaniu w Lublinie. Początek: godz. 12.00. Potwierdzenia wyłącznie e-mailem: amoroz@onet.pl albo smsem: 781 034 854. W odpowiedzi otrzymacie szczegóły dotyczące zebrania.

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 08-04-2012 16:29

Alleluja!

Wszystkim Przyjaciołom - osobom z ADHD, ich Rodzinom, Terapeutom i Internautom zaglądającym na to forum, jego Administratorom i Moderatorom, a w szczególności Lublinianom i Mieszkańcom Lubelszczyzny - ZDROWIA, RADOŚCI, SPOKOJU, NADZIEI, WIARY I SIŁY W CODZIENNOŚCI z okazji świat Wielkiej Nocy! Wesołych Świąt, a jutro mokrego Dyngusa, Przyjaciele!

tel. 781 034 854

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Dzieci: Konrad 19 lat - ZA z cechami ADHD

Ja: Babcia - ADHD z cechami ZA

Post 09-04-2012 17:22

Nawzajem !!!

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 19-06-2012 17:12

Przerwa wakacyjna

W związku z końcem tego roku szkolnego na czas wakacji zawieszamy spotkania Klubu Rodziców Aktywnych. Wznowimy je we wrześniu, najprawdopodobniej w okolicach połowy miesiąca.

Rodziców, którzy nie odebrali dotąd zaświadczeń udziału w warsztatach dla rodziców prosimy o kontakt telefoniczny. Wolontariuszy prosimy o obecność na spotkaniu zgodnie z smsem. Rozdamy wtedy zaświadczenia o wolontariacie.

Dziękujemy pani Annie Pastuszka za podarowanie napojów i słodyczy na ostatnie spotkanie!!!!

Uwaga! Przypominamy, że jutro zebranie zarządu stowarzyszenia.

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 03-07-2013 18:24

Klub Rodziców Aktywnych zrzeszający także rodziców dzieci z ADHD z powiatów Świdnik, Lubartów, Łęczna, Lublin (miasto) i powiat lubelski ziemski na czas wakacji zawiesza działalność!

We wrześniu 2013 r. wznowimy:

- spotkania Klubu Rodziców Aktywnych (na ostatnim spotkaniu padła propozycja, żeby ze względu na liczebność grupy wyłonić "podgrupę" wyłącznie dla rodziców dzieci z ADHD)

- konsultacje pedagogiczne i psychologiczne dla dzieci w ramach Punktu Konsultacyjnego Wsparcia Wychowawczego

- konsultacje pedagogiczne i psychologiczne dla rodziców dzieci z ADHD w ramach PKWW

- indywidualne zajęcia terapeutyczne z dziećmi z ADHD, ZA i FAS

Do odebrania są jeszcze ostatnie zaświadczenia dla osób uczestniczących w minimum 80 % zajęć KRA. Można je odebrać po ustaleniu szczegółów telefonicznie albo wysłać SMS-a z adresem, na który ma być wysłane zaświadczenie. Uwaga! Zaświadczenia wysyłamu listem poleconym.

I na koniec informacja dotycząca kontaktów z Klubem Rodziców Aktywnych. W czasie wakacji kontaktujemy się (także w celu zapisania dziecka na zajęcia indywidualne i/lub grupowe od września, lub zgłoszenia swojego udziału w spotkaniach KRA) wyłacznie przez skrzynkę e-mail. Dotychczasowa (wiadomosc@onet.eu) zostanie zamknięta w dniu dzisiejszym! Od dzisiaj kontakt z grupą: fundacja@filantropia.eu We wrześniu uruchomimy dwie nowe e-skrzynki dla KRA i dla grupy ADHD. Szczegóły na wrześniowym spotkaniu!!!

Wszystkim naszym dzieciakom życzymy udanych i pogodnych wakacji. Maćkowi R. i Basi F. gratulujemy zdanej matury! (a tyle razy mówiłem, że się uda?) :D Paweł H. - na syna czeka dyplom za 100 procentową obecność na zajęciach!!!!!

-

tel. 781 034 854
Poprzednia

Wróć do Grupy wsparcia