Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

BIALA PODLASKA

Moderator: Moderatorzy

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 19-09-2006 11:08

BIALA PODLASKA

Nie wiem czy ktos sie zainteresuje bo nie jest to typowy program dotyczacy adhd.Sa to spotkania grupy wsparcia absolwentow"SZKOLY DLA RODZICOW I WYCHOWAWCOW" Bardzo polecam. Pierwsze spotkanie odbedzie sie 28.09.2006r. o godz. 16.00. Koszt uczesnictwa 10 zl. za spotkanie(nie wiem czemu tak duzo). Nie wiem czy moze uczestniczyc tam kazdy , czy tylko ci co uczeszczali na warsztaty.Ja uczeszczalam i dostalam zaproszenie na spotkanie. Z tego co sie orientuje to jest to chyba nowa grupa wsparcia. W razie pytan to podaje do Poradni Psycholog.-Pedagog. nr. tel. - 343-80-26. Poradnia miesci sie na ul.Warynskiego 3. Mam nadzieje ze spotkam tam rodzicow z tego forum.Licze na "mamegumisia" i na Basie.Pozdrawiam.
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 20-09-2006 14:45

Spotkanie

Witam.
Chętnie się zapiszę,jutro zadzwonie do pani sekretarki bo dzisiaj dzwoniłam ,ale ta osoba nic nie wiedziała o tym spotkaniu.
Pozdrawiam.
mamaGumisia

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 21-09-2006 12:01

Spotkanie

Witam.
Właśnie się już zapisałam na 28.09.2006r o godz.16.Bedzie prowadzić pani Humin.Będzie to moje pierwsze spotkanie oczywiście dzięki dla Rysi że mnie powiadomiła o tym spotkaniu.
Pozdrawiam.

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 21-09-2006 22:52

Zapomniala dodac ze ta grupe wsparcia prowadzi Anna Humin i Zofia Trocewicz.

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 29-09-2006 11:36

Spotkanie grupy

Witam.
Właśnie w czoraj odbyło się spotkanie na którym miałam zaszczyt uczestniczyć.Byłam pierwszy raz na takim spotkaniu.
Bardzo mi sie bodobało, myśle że takie spotkania dadzą mi i też innym rodzicom wiele wskazówek.
Serdecznie pozdrawiam

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 30-09-2006 14:08

A ja zachęcam do przyłączenia się do Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "Bo Warto". My w Lublinie zaproponowaliśmy naszym rodzicom, nauczycielom, psychologom warsztaty z prof. Wolańczykiem, dr. Pisulą i dr. Kołakowskim. W ciągu tygodnia były dwie ośmiogodzinne sesje i wszystko bezpłatnie dla członków naszego stowarzyszenia. Zapraszamy do naszego Stowarzyszenia:

lublin@adhd.org.pl albo telefonicznie. Pozdrawiam "Ziomali" !!!!!

Klub Rodziców Aktywnych - najstarsza grupa wsparcia ADHD na wschód od Wisły! (luty/marzec 2005 r.)
tel. 781 034 854
http://www.filantropia.eu/

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 05-10-2006 09:45

We wczorajszym spotkaniu lubelskiej grupy wsparcia uczestniczyła pani redaktor z Radia Lublin. W efekcie dzisiaj od rana na antenie można usłyszeć o naszym stowarzyszeniu i ADHD.

www.radio.lublin.pl

Przypominam o spotkaniu za dwa tygodnie. temat "Okulary na ADHD", poprowadzi Pani dr Kandzierska, psychiatra.

Klub Rodziców Aktywnych - najstarsza grupa wsparcia ADHD na wschód od Wisły! (luty/marzec 2005 r.)
tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 23-10-2006 21:51

W ostatnich zajęciach lubelskiej Grupy Wsparcia zajęcia prowadziła dr Kandzierska przy wsparciu pani pedagog. W spotkaniu wzięła także udział dr Kaczyńska, ordynator oddziału dziecięcego w Szpitalu Neuropsychiatrycznym.
Podjęliśmy kolejne działania zmierzające do poprawy zasad diagnozowania dzieci z ADHD z Lubelszczyzny w ramach współpracy Stowarzyszenia ze Szpitalem. Narazie będą to działania nieformalne, praktycznie uzasadnione. Aby nie było niedomówień - wszystko zgodne z prawem, choć moze niekoniecznie sprawiedliwe

Ponieważ najbiższa pierwsza środa to Wszystkich Świętych, decyzję o terminie spotkania podam dla Lublina w póżniejszym terminie.

Przypominam o warsztatach dla nauczycieli w listopadzie i o konieczności dokonywania zgłoszeń. Lista miejsc wolnych jest ograniczona!

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 29-10-2006 13:04

28 października 2006 w Puławach odbyła się konferencja zorganizowana przez Puławskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych pt. "ADHD JAK ROZPOZNAĆ, JAK POMÓC".

Wykłady odbyły się w sali konferencyjnej puławskiego Ratusza. Przepiękna sala, optymalne warunki do wielogodzinnego siedzenia, doskonały katering oraz smaczny obiad uzupełniły starania wykładowców. Należeli do nich:
1. mgr Irena Sosin - DIAGNOZA I TERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY Z ADHD
2. mgr Marta Ślifirska - ROZWÓJ ODRUCHOWY A TRUDNOŚCI SZKOLNE
3. mgr Małgorzata Dębińska - Próchniak DYSFUNKCJE INTEGRACJI SENSORYCZNEJ A DZIECI Z ADHD - PROBLEMY W FUNKCJONOWANIU SZKOLNYM, EMOCJONALNYM
4. mgr Małgorzata Szurlej - TERAPIA SŁUCHOWA, JAKO FORMA TERAPII WSPOMAGAJĄCEJ - DOŚWIADCZENIA W PRACY Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ NADPOBUDLIWĄ PSYCHORUCHOWO
5. mgr Wanda Dąbrowska - KINEZJOLOGIA DLA DZIECI I DLA MŁODZIEŻY Z ADHD
6. mgr Maria Radosz - WPŁYW TERAPII CZASZKOWO-KRZYŻOWEJ NA ROZWÓJ PSYCHORUCHOWY DZIECI IMŁODZIEŻY.

Prezentacje spotkały sie z bardzo dużym zainteresowaniem ponad setki zgromadzonych osób. Z rozmów kuluarowych mogę nieoficjalnie donieść, że szczególne zainteresowanie wzbudziły u słuchaczy wykłady pań I. Sosin i M. Szurlej. Nie ujmuję w niczym pozostałym poruszonym tematom, ale w ogólnej opinii były to zagadnienia najbardziej zblizone do oczekiwań uczestników konferencji. Nowatorskie spojrzenie na pozostałe prezentowane tematy oraz ciekawość zagadnień pozwoliły nam jednak zdobyć wiedzę także z mniej popularnych w problematyce ADHD zagadnień, które w rzeczywistości mają znaczenie we właściwym diagnozowaniu i postępowaniu z dzieckiem z ADHD. Wszystkim wykładowczyniom (bo przecież nie wykładowcom) należą się duże brawa za komunikatywność i umiejętność zainteresowania słuchaczy.

Wracając do samej organizacji, to naprawdę na uznanie zasługuje praca Pani Renaty Stefaniak i wspomagających ją osób, w tym wolontariuszy. Miła obsługa, zaangażowanie i gotowość do rozwiązania każdego problemu pozwala sądzić, że nawiązana pomiędzy naszym Stowarzyszeniem "Bo Warto" i stowarzyszeniem puławskim współpraca będzie się rozwijała dla dobra dzieci i młodzieży z ADHD. Dodam jeszcze, że umożliwono nam rozdanie 100 plakatów-ulotek i 100 wizytówek. Dzięki temu portal www.adhd.org.pl oraz informacja o naszym Porozumieniu dotarła do kolejnych osób zainteresowanych wspomaganiem osób z zespołem nadpobudliwości.

tel. 781 034 854

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 24-11-2006 15:56

Panie Andzrzeju pisze pan, że Biała Podlaska nie wyraziła ochoty na współdziałanie, jak mam to rozumieć ? Nasza grupa organizowana jest w PPP, czy ta poradnia wam odmówiła by przyłączyć się do Waszego Stowarzyszenia ???

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 24-11-2006 23:45

PPP jest placówką samorządową a my jesteśmy stowarzyszeniem. Ani więc nam nie odmówiono ani też nie przystąpiono. Po prostu te dwie sprawy nie są możlwe do funkcjonowania razem. Możliwa jest natomiast współpraca. Ale ja nie mam pojęcia co to za poradnia (czy w Białej jest tylko jedna poradnia?) a Oni moze nie mają pojęcia, że my w ogóle istniejemy.

Wy po prostu nie jesteście żadnym stowarzyszeniem a działacie jedynie przy poradni. Jeśli jest Wam tak wygodniej - to O.K. Może tak być, jeśli np dyrektor(-ka) poradni rozumie problem i chce Wam pomóc. Wówczas tak naprawdę otrzymujecie wsparcie i stowarzyszenie Wam niepotrzebne rzeczywiście. Tyle tylko że w ramach poradni .... nie macie żadnych praw które przysługują niezależnym stowarzyszeniom.

Oczywiście, że mi szkoda że Białej nie ma z nami. Ale jeśli realizujecie swoje potrzeby funkcjonując przy poradni - to nie ma sensu rezygnacja z ich pomocy. Naprawdę niewiele poradni chce współpracy i prowadzenia grup wsparcia. Wybierzcie najlepszą DLA WAS formę samoorganizacji. JEŚLI PORADNIA ORGANIZUJE DLA wAS WARSZTATY SZKOLENIOWE, UMOŻLIWIA KORZYSTANIE Z LITERATURY O ADHD itp, to bądźcie z nimi!!! Najważniejsze, żeby była pomoc dla dzieciaków i ich rodziców. A forma jest nieistotna z punktu widzenia organizacyjnego.

Pozdrawiam moich Ziomków!!! Andrzej.

tel. 781 034 854

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 25-11-2006 00:17

Niestety Andrzeju w Białej jest tylko jedna PPP i mam wrażenie czasami że nie mają pojęcia o waszym istnieniu.Te warsztaty na które chodzimy do PPP to grupa wsparcia dla "szkoły rodziców i wychowawców".Grupa wsparcia dla rodziców dzieci z adhd ma dopiero ruszyć ale kiedy to sam Pan Bóg wie.A podpowiedz nam jakie warunki trzeba spełniać żebyśmy tu w Białej mieli takie stowarzyszenie.Bo jeśli chodzi o mnie to wcale nie jest mi wygodnie że chodzę do PPP i nic się tam nie dzieje w związku z adhd.Czekam Andrzeju na jakieś podpowiedzi,rady.

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 25-11-2006 11:49

Już wszystko mi jasne teraz, dziękuję :)
Nasza PPP niestety raczej nie organizuje takich szkoleń i konferencji, a szkoda :(
Co do poradni PPP, to tak jak Rysia napisała jest tylko jedna, na ul. Waryńskiego 3.
Uważam, że takie stowarzyzenie jest potrzebne, bo specjalizuje sie tylko właśnie ADHD, co jest najważniejsza pomocą dla dzieci i ich rodziców

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 25-11-2006 20:33

Żeby przystąpić do naszego stowarzyszenia trzeba po prostu wypełnić deklarację członkowską, zostać przyjętym i realizować zobowiązania statutowe: uczestniczyć w życiu stowarzyszenia np. w spotkaniach grupy wsparcia), opłacić wpisowe (10 złotych) które idzie do Lublina oraz płacić comiesięczną składkę w wysokości 5 złotych. Składka pozostaje w Białej Podl. na potrzeby grupy (kawa, herbata, cukier, cukierki dla dzieci, :piwko: dla tatusiów albo [smilie=mylove.gif] dla mamusiek. no, dobrze przesadziłem z tymi kwiatami :D ! Co?! Z piwkiem też?! Niemozliwe...... O.K. Może trochę :lol: jasne że żartuję ale składki są naprawdę przeznaczone na potrzeby danego ośrodka i nie idą do Lublina!

By założyć grupę wsparcia dla rodziców trzeba po prostu...... chęci. Salka przy kościele, możliwość spotkań w zaprzyjaźnionej szkole czy przedszkolu, może dom kultury, może jakiś cech rzemiosł, może.... byle salka / pokój były za darmo. Na początek wystarczy żebyście spotykali się dwa razy w miesiącu. Zechcecie warsztatów - pomogę, zechcecie czegoś jeszcze - wszystko da się dogadać. Trzeba jednak dobrej woli. Być może macie kogoś z pedagogów, psychologów kto zna choćby trochę problematykę ADHD. mógłby Wam pomóc na początek. Najbliższe warsztaty (koszt 40 złotych, tylko!) ROBIMY W LUBLINIE W SOBOTĘ 2 GRUDNIA! może jesli nie macie pedagoga czy psychologa - któraś z Was zechciałaby skorzystać i wówczas miałaby pojęcie co robić. Jeśli nie macie super rewelacji w PPP to sami (-e) jesteście w stanie sobie nieco pomóc. Przecież żeby podzielić się doświadczeniami z wychowywania dziecka ADHDowskiego nie trzeba fakultetów. Może macie sposoby na drobne sukcesy. Może nie potraficie zrobić czegoś, co dla innych było do przeskoczenia. wystarczy po prostu chcieć i SPRÓBOWAĆ! PPP to jest wyjście z sytuacji, to może być doskonała pomoc, ale.... także zobowiązuje, wiąże ręce, określa granice.

Rozważcie to. Bo warto. "Bo Warto" - to także nazwa naszego stowarzyszenia.

Starczy wykładu. Do roboty!

[smilie=happy.gif]

P.s. Czy z Białej nikt nie jest zainteresowany naszymi warsztatami? To świadczy, że u Was wszyscy nauczyciele, pedagodzy szkolni i rodzice to.... debeściaki! A może jednak ktoś zechciałby sie podszkolić?.......

tel. 781 034 854

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 25-11-2006 21:16

Chętnie bym skorzystała z tych warsztatów :) jest to sobota więc mam wolny dzień od pracy.
Dziekuję, za cenne informacje i pozdrawiam.

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 26-11-2006 12:09

Dzięki za telefon! [smilie=kiss of love.gif]

Ostateczny termin zapisów na w/w warsztaty dla nauczycieli z Lublina ale i województwa lubelskiego to wtorek, 28 listopada.PONIEWAŻ CZASU POZOSTAŁO NIEWIELE OD DZISIAJ ZGŁOSZENIA SĄ PRZYJMOWANE WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE: 0667-969-789.

W minionym tygodniu w gimnazjum nr XVIII w Lublinie spotkałem się z rodzicami uczniów tej szkoły. Spotkanie odbyło sie dzięki otwartości dyrektorów gimnazjum i jednej z nauczycielek. W efekcie w ciągu kilku dni kilkanaścioro rodziców skorzystało z porady jak i gdzie szukać pomocy dla swoich dzieci. kolejne wizyty są umówione na kolejny tydzień. Wystarczyło, że "zadziałała" jedna tylko nauczycielka a Panowie Dyrektorzy umożliwili spotkanie na terenie szkoły!

Dziękuję i gratuluję!!!

tel. 781 034 854

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 26-11-2006 20:13

Ja też dziękuję za rozmowe i pozdrawiam, oraz do zobaczenia na warsztatach :)

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 01-12-2006 00:12

Panie Andrzeju, prosze napisac dokładny adres tych warsztatów w Lublinie 2 grudnia (sobota ) Gdzie, co i jak ?
Chcę przyjechać na te warsztaty, a Lublina nie znam wiec prosze o szczegoły. :)
Pozdrawiam Violetta

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 01-12-2006 21:26

Lublin, ul. Lotnicza, Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich. Początek: 9.00.

Dojazd: z Białej Podl. wjeżdza Pani od strony Białej i Lubartowa ul. Spółdzielczości Pracy. Jedziecie prosto aż do rozjazdu: w prawo jest Obywatelska, prosto Lubartowska, w lewo Unicka. Wjeżdżacie w lewo w Unicką. Po prawej jest salon Seata, dalej po lewej wysoki hotel i łagodnie w prawo i dół cały czas Unicką. Dojeżdżacie do ronda. W prawo Ruska i cerkiew prawosłana, po lewej nieco dalej kościół salezjański i stacja Statoil. Jedziecie prosto do drugiego ronda (jakieś 100 metrów). Na tym rondzie jedziecie prosto. Uwaga na tym odcinku, na który wjeżdżacie, bo tam stoją "misie", czyli policjanci z radarem. Nie zawsze ale często.
Po prawej zostaje Zamek Lubelski i pojedynczy pawilon firmy Partner z kosiarkami, po lewej ogródki działkowe. Jedziecie dwupasmówką. Po prawej duży bazar. Po lewej stacja benzynowa bodaj Shella. Dojeżdżacie do kolejnego ronda przejeżdżając most na Bystrzycy. Jest rondo. Uwaga! Na tym rondzie w lewo!!! Wjeżdżacie w Fabryczną. Po lewej wielka budowa centrum handlowego Gali. Po prawej kościół sw. Michała z kwadratową wieżą i neonami AVE. Światła. Na tym skrzyżowaniu dalej prosto, pod wiadukt kolejowy. Jedziecie teraz w kierunku na obóz koncentracyjny na Majdanku. Za wiaduktem leciutko pod górkę i po lewej pomnik strajków lubelskich (taki człowiek z zerwanymi łańcuchami na uniesionych w górę rękach a po prawej niemal zaraz supermarket i skrzyżowanie ze światłami. Po przekątnej na prawo skrzyżowania jest kościół św. Maksymiliana Kolbe. Na tym skrzyżowaniu jednak skęcamy w lewo i jest to ulica Lotnicza. Szkoła jest .... o, kurczę, chyba po prawej. Po lewej napewno jest księgarnia. To krótka ulica, więc bez problemu Pani znajdzie.

Myslę, że łatwo będzie trafić. Jutro sobota, więc ruch nie powinien być wielki. Ale jak to na prowincji biednego kraju, samochodów po 100 tysięcy parę zobaczycie.... Ciekawe za co w Lublinie mozna zarobić na takie auta :) Powinno być dobrze. dzielnica w której jest szkoła to początek Majdanka. Pytajcie więc o Majdanek. Poradzicie sobie!

Pozdrawiam i do zobaczenia!!!! Andrzej.

tel. 781 034 854

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 01-12-2006 21:39

Dzięki i wszystko juz jasne, jak na Majdanek to wiem wiec bedzie ok :D
W szkole pewnie znajdę Was, a zreszta od czego są telefony.
Pozdrawiam i do zobaczenia !!!

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 04-12-2006 13:23

Witam, już po warsztatach, trafiłam bez problemu plan drogi super!!!

Wielkie podziękowania za zorganizowanie warsztatów w Lublinie, takie spotkania choć w części pomogą rozwiązać problemy dzieci z ADHD

Miło mi było poznać osobiście p. Andrzeja Moroz i oraz p. Stefańską z Włodawy.

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 07-12-2006 09:44

Każde warsztaty moga być lepsze. Obiecuję, że następne będą właśnie lepsze. Na luty planowana jest konferencja ADHDowska w Lublinie. Będzie miała szerszy charakter niż warsztaty i prelegentami będą znakomitości dużego formatu.

Już dzisiaj zapraszam!

A Mama Gumisia?....... Kto jej nie poznał, niech .....ŻAŁUJE !

Pozdrawiam Białą Podlaskę!!!!!!!

tel. 781 034 854

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 07-12-2006 12:45

Pewnie że niech żałują(ja poznałam).Niech też żałują(nie będę skromna)że nie znają mnie :wink: takie jesteśmy fajne.Skromnością to ja nie grzeszę co? :wink:

golombek

Wsparcie

Post 07-12-2006 18:53

Andrzej J. Moroz pisze:Na luty planowana jest konferencja ADHDowska w Lublinie

No to ja się piszę wstępnie na tę konferencję, może będzie w końcu okazja spotkać się z Wami osobiście.

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 08-12-2006 09:11

Chętnie skorzystam z tej konferencji.
A Ty golombku, będziesz mile widziany, jak i cała reszta chętnych którzy przyjadą na tą konferencję. Poznamy się w końcu, bo Andrzeja Moroza już poznałam i bardzo fajny z niego gosć mówie wam, widać jak bardzo chcę pomagać dzieciom.
A Rysię, też warto poznać, jest pełna życia, wesoła. Sami zobaczycie jak ją poznacie, że to super kobieta :D

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 08-12-2006 11:00

No dobra jak tak to obiecuję że się postaram też przyjechać :lol:

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 08-12-2006 13:03

A może by tak coś w zachodniopomorskim? Koszalin i okolice... :roll:

Gdyby coś na rzeczy było to ja baaaaaaaardzo poproszę o jakiś znak [smilie=hi ya!.gif]

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 08-12-2006 20:14

Rysia pisze:Pewnie że niech żałują(ja poznałam).Niech też żałują(nie będę skromna)że nie znają mnie :wink: takie jesteśmy fajne.Skromnością to ja nie grzeszę co? :wink:

Nooooooo... I język też masz cięty.
Popatrz Rysiu, pewnie mijamy się czasami na ulicy i nie mieliśmy okazji się poznać...
A pewnie i wspólny język byśmy znaleźli(sądzę tak po wyświetlanym u Ciebie banerze)... :D
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 08-12-2006 21:31

Tak, zapewniam, że Rysia ma wspaniałe pieski,widziałam je i to jeszcze ile...
A najbardziej, to tego kudłatego sobie zapamiętałam, że przez tydzień mi się śnił :D taaaaki miluśki, że brak słów.

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 09-12-2006 01:20

takisobiegość pisze:Nooooooo... I język też masz cięty.
Popatrz Rysiu, pewnie mijamy się czasami na ulicy i nie mieliśmy okazji się poznać...
A pewnie i wspólny język byśmy znaleźli(sądzę tak po wyświetlanym u Ciebie banerze)... :D
Od początku byłeś dla mnie zagadkowy... :wink: i czułam żeś ty z Białej.Wspólny język to chyba już znaleźliśmy(mimo że ja mam cięty :lol: )Jak jeszcze dochodzi temat zwierząt to już w ogóle mamy "wspólne języki" :wink: .A jeszcze mi powiedz że masz OND(owczarek niemiecki długowłosy) i kupiony tu w Białej to może się okaże że jednak się znamy :lol: .

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 09-12-2006 01:50

Rysia pisze:Od początku byłeś dla mnie zagadkowy... :wink: i czułam żeś ty z Białej.Wspólny język to chyba już znaleźliśmy(mimo że ja mam cięty :lol: )Jak jeszcze dochodzi temat zwierząt to już w ogóle mamy "wspólne języki" :wink: .A jeszcze mi powiedz że masz OND(owczarek niemiecki długowłosy) i kupiony tu w Białej to może się okaże że jednak się znamy :lol: .

Owczarek niemiecki tak, ale nie długowłosy. Za to dobrze ułożony. Bo to pies służbowy z ZK, który musiał być wybrakowany ze względu na chorobę. Przewodnik psa wystraszył się kosztów leczenia. I tak wierne psisko jest u mnie już ponad dwa lata. :D

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 09-12-2006 11:57

No to już teraz czy tego chcesz czy nie to musimy się spotkać,bo ja uwielbiam zwierzęta a psy to moja pasja,konik,bzik i co tam jeszcze....MamoGumisia co ty na to żebyśmy osobiście poznały takiegosobiegościa? :wink: :lol:

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 09-12-2006 20:51

Rysia pisze:MamoGumisia co ty na to żebyśmy osobiście poznały takiegosobiegościa? :wink: :lol:

Ależ oczywiscie, ze się spotkamy :wink: i poznamy no nie takisobiegosciu??? :wink: :wink: :wink:

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 09-12-2006 20:57

mamaGumisia pisze:
Rysia pisze:MamoGumisia co ty na to żebyśmy osobiście poznały takiegosobiegościa? :wink: :lol:

Ależ oczywiscie, ze się spotkamy :wink: i poznamy no nie takisobiegosciu??? :wink: :wink: :wink:

Zapraszam na forum do powitań(ktoś się pewnie zdziwi :D ). :oops:

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 09-12-2006 21:01

Od początku byłeś dla mnie zagadkowy... :wink: i czułam żeś ty z Białej :lol: .

Mi też był zagadkowy, ale już wiem kto to taki :D

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 10-12-2006 01:57

mamaGumisia pisze:
Od początku byłeś dla mnie zagadkowy... :wink: i czułam żeś ty z Białej :lol: .

Mi też był zagadkowy, ale już wiem kto to taki :D
Dzięki Viola,dzięki :twisted:

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 10-12-2006 20:58

:D :D :D

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 12-12-2006 22:26

Po pierwsze to, pomału do przodu i chyba stworzymy -GRUPĘ WSPARCIA.Po drugie to,poznałam tajemniczego Grzegorza czyli "Takiegosobiegościa" i trochę byłam zaskoczona jak się dowiedziałam kim ON jest(jak dostanę przyzwolenie to dokładnie wam wytłumaczę kto to jest).Ogólnie powiem że wcale nie jest Takisobiegość tylko Bardzorównygość :lol: :wink: .Bardzo się cieszę że trafiłeś tu do nas takisobiegościu i miło było cię poznać.Wiem że bardzo dużo tu wniesiesz i właśnie takich osób tu trzeba :lol:

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 13-12-2006 02:13

Rysia - zawstydzasz mnie :evil: Ja mam tylko dwie ręce, dwie nogi, głowę, no i to co facet powinien mieć(masę niezrealizowanych pomysłów). :cry: A tak w ogóle to ja raczej wynoszę(kiedyś w Wigilię-nie wiem jak to jest w innych regionach, ale u nas był taki zwyczaj że się od dziewczyny do chłopaka bramy, wozy ciągało-to nawet kibelek wynieśliśmy i na środku drogi postawiliśmy). Oj działo się, działo, na drugi dzień. Wszyscy dostali wezwanie na posterunek milicji na przesłuchanie... :twisted:

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-12-2006 10:04

No i dobrze.Niech tu się też coś dzieje, bo czasem nudą wieje(ojej jak ja rymuje i tego nie czuje...?) :twisted: :wink:

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 13-12-2006 11:49

Moim zdaniem, to wczoraj już zaczelismy z tą grupą wsparcia, bo rozmawialismy o naszych dzieciach,oraz o problemach z nimi zwiazanych.
Spotkanie odbyło się w naszym biurze, gdzie zaszczyciła nas swoją wizyta Rysia :)
Chcę, też powiedzieć, że postanowiliśmy się przyłączyć do Stowarzyszenia,, Bo Warto" w Lublinie i działać jako grupa wsparcia. Trochę mało nas jest, ale z czasem mam nadzieję, że będzie więcej :)

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 13-12-2006 14:14

A było to tak:

Dzwoni do Rysi MamaGumisia,
Prędko tu do nas przybywaj Rysia. 8)

Wpada do biura zziajana Rysia
I pyta, a cóż to stało się dzisiaj? :?:

Rzecze jej Mama - Rysiu kochanie
Czeka nas bardzo ważne spotkanie. :D

Dość biadolenia, dość narzekania
Trzeba już podjąć jakieś działania.

Nie ma co czekać na mannę z nieba
Gdy grupy wsparcia jest tu potrzeba.

Nie ma co czekać na PPP
Jeści coś zrobić bardzo się chce.

I pewnie nie wiesz, co tu się stało
SIĘ Z GRUPĄ WSPARCIA WYSTARTOWAŁO.

Hej hej Halinko, Hej hej Dreptaku
Powiedz już o tym całemu światu.

BO WARTO - to bardzo wielka racja
Radość, szacunek i motywacja.

A teraz do roboty, bo czas pogania, a dzieciaczki czekać nie będą.
Trzeba sę rozejrzeć, bo o kuligu to już dziś pomyśleć trzeba.
Bo my się znamy, a będzie nas więcej. A przecież dobrze by było, żeby i dzieci się poznały.

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-12-2006 14:26

No,no jestem pod wrażeniem :lol: :wink:

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 13-12-2006 14:31

:shock: Qrcze, sama nie wiedziałam, że z Grzegorza taki poeta...

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 21-12-2006 08:37

Wszystkim Członkom i Sympatykom Stowarzyszenia BO WARTO z Lublina, Włodawy, Świdnika, Chełma, Zamościa, Białej Podlaskiej i innych miejscowości naszego regionu zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwszego Nowego 2007 Roku !!!

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 21-12-2006 08:51

Zachęcam do odwiedzania strony internetowej Stowarzyszenia "Bo Warto" w Lublinie!!!

Adres stronki: www.bowarto.ovh.org

Wszystkich, którym leży na sercu dobro dzieci i młodzieży z ADHD, z problemami szkolnymi, z problemami wychowawczymi zapraszam do odwiedzin i dzielenia się z nami informacjami. Zachęcam też lokalnych (działających w województwie lubelskim) liderów Grup Wsparcia ADHD do podawania informacji o Waszych spotkaniach, radościach i kłopotach, które chcielibyście zamieścić na stronce. Niech obok www.adhd.org.pl będzie to nasza druga "ławeczka" spotkań!

Pamiętajcie:

www.bowarto.ovh.org

BO NAPRAWDĘ WARTO !

tel. 781 034 854

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 06-01-2007 13:20

Ponieważ nie wszystkim odpowiada chyba to, że w przeciwieństwie do innych stowarzyszeń mamy nie jedną a kilka grup wsparcia i kontaktowaliśmy się podając informacje w postach dla poszczególnych miast woj.Lubelskiego - zlikwidowałem posty wszystkich ośrodków z Lubelskiego w zamian umieszczając jeden wspólny. Pozostawiłem Wasz post bialskopodlaski, ponieważ nie ja go zakładałem i nie chcę być uznany za swoistego cenzora.
Jeśli chcecie - a zachęcam Was do tego - przenieście swoją dyskusję na >LUBELSKIE, grupy wsparcia Stowarzyszenia "BO WARTO"<

W najbliższym czasie informacje o terminach, miejscu i tematyce spotkań będzie mozna zamieszczać na www.bowarto.ovh.org Niestety nie przewidujemy tam mozliwości dyskusji. Przynajmniej narazie.

Za utrudnienia przepraszam, mimo, że .... Spokojnie. ADHD ma dzisiaj wolne! :D

W minioną środę godzinną audycję o ADHD na żywo wyemitowało POLSKIE RADIO LUBLIN. Dziękujemy !

tel. 781 034 854

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 08-01-2007 14:33

W Białej Podlaskiej powstaje grupa wsparcia.
Osoby zainteresowane grupą oraz tematyką ADHD prosimy o kontakt :

adhd.bialapodlaska@wp.pl
tel. 509-529-130

Andrzej J. Moroz

Awatar użytkownika

Post 08-01-2007 18:52

A składka w grupie z Białej 100 dolarów od osoby miesięcznie :twisted: . Cały zysk przeznaczymy na Nagrodę Literacką Wróbla , tego , no Nobla! :P No, Nobla!!!!!! Kto da więcej???? Poezja taka, że głowa mała! A może ktoś wyda wiersze ADHDowców i ich adwokatów i rodziny w postaci książki?..... :idea:

O.K., O.K. - żartowałem z tą składką na Nagrodę Nobla. Widzisz, Takisobiegościu, nie ma kasy, nie dostaniesz nagrody :D :D :D

tel. 781 034 854

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 09-01-2007 16:16

Qrcze :shock: 100 dolarów, na Nagrodę Nobla
Następna

Wróć do Grupy wsparcia