Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Nowy Sącz

Moderator: Moderatorzy

Gość

Post 17-02-2006 09:49

Nowy Sącz

Podobno jest wiele osób z Nowego Sącza, które szukają ...

Gość

Post 17-02-2006 13:23

[smilie=hi ya!.gif] [smilie=hi ya!.gif]

Ilona Lelito

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 17-02-2006 15:45

Baska pisze:[smilie=hi ya!.gif] [smilie=hi ya!.gif]

Basieńko, osoby, o których wspominałam raczej nie wchodzą jeszcze na forum, bo nie mają kompów. Ale fajnie, że założyłaś ten wątek, ja zawsze wspominam osobom dzwoniącym do mnie o tym, by ludzie zaglądali na tę stronę i forum i na pewno w niedługim czasie coś się wyklaruje.
Pozdro
Pozdrawiam gorąco !
Ilona Lelito - Polskie Towarzystwo ADHD
www.ptadhd.pl, e-mail. ilelito@tlen.pl, tel. 0 693 357 434
Kampania Społeczna ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!

Gość

Post 24-07-2006 09:26

nadal szukam rodziców dzieci z adhd z Nowego Sącza.
Ale pisze z inne go względu. Ludziska sie czesto przemieszczają po polsce w wakacje - niektorzy szczesciwcy maja cos takiego jak urlop- ja chciałabym zachecic do przejadu i zatrzymania sie na chwilke w New Sączu.
Tego lata dzieje sie naprawde dużo
*w tym tygodniu rozpoczyna sie świeto dzieci gór : od 11,00 imprezy na rynku - a rynek w Sączu jest baaaaaaaaaardzo ładny,
od 19,00 imprezy w klimatyzowanej hali sportowej - wstep 2,00 zł,
* oczywiście dzieciaki będą zachwycone wycieczką po skansenie - najlepszy skansen w Polsce, co wekend organizowane są tam rózne imprezki np . wystepy teatru aktorów na szczudłach, podwieczorek u przdziadka , żniwa u pradziadka - żniw jeszcze nie było ale można wtedy popatrzeć jak to było kiedyś -siep cep
* są też fajne ruiny
Dep dasz rade wkleić to o skansenie co cio przesłałam kiedyś? :lol:

Wróć do Grupy wsparcia