Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

POZNAŃ

Moderator: Moderatorzy

ayla

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 18-01-2006 11:54

POZNAŃ

Może są jakieś osoby z Poznania,możnaby było coś tutaj zorganizować?
http://www.bociany.ec.pl/

Religia jest czymś głęboko infantylnym, porównywalnym z dziecięcą neurozą –Zygmunt Freud.

Mikael

Post 07-02-2006 00:38

No to są już (a może dopiero) 2 osoby na tym forum chętne na organizację czegokolwiek w tym zakresie.
Pozdrawiam

ayla

Awatar użytkownika

Post 16-02-2006 10:37

Pewnie z czasem dojdą inne,to tylko kwestia czasu. :D

Religia jest czymś głęboko infantylnym, porównywalnym z dziecięcą neurozą –Zygmunt Freud.

justa12

Awatar użytkownika

Dzieci: Adrian 14 lat ADHD

Ja: PROFESIONALE WITCH

Post 02-04-2006 10:49

witam co tam slychac w poznaniu?czy de facto poznan jest tak ubogi w grupy wsparcia?moze sciagniemy do pomocy Andrzejka (mam na mysli ANDRZEJA MOROZA) Z PRZECZYTANYCH PRZEZEMNIE POSTOW JEGO AUTORSTWA WIDZE ZE TO BARDZO KONKRETNY I RZECZOWY FACET (SZKODA ZE TAK DALEKO MIESZKA) GDYBY NIE MOJE MALE MOZLIWOSCI CZASOWE I FINANSOWE TO SAMA BYM ZACZELA COS TWORZYC.... NIESTETY JEST JAK JEST .A MOZE COS RAZEM WYMYSLIMY I STWORZYMY???MOJ MAIL Justa_111@interia.pl serdecznie pozdrawiam P.S.A MOZE ZNAJDZIE SIE KTOS KTO NAM LAIKOM POMOZE STWORZYC TAKA GRUPE WSPARCIA W POZNANIU ..ZACZYNAM JUZ WIERZYC ZE POZNANIACY TO DE FACTO JAK FAMA GLOSI "OSZCZEDNE SKNERY ZAPATRZONE W SIEBIE" Z POWAZANIEM DLA WSZYSTKICH PYR POZNANSKICH JUSTYNA
syn Adrian 13 lat ADHD-owiec "wyjątkowe dziecko"

Ilona Lelito

Post 02-04-2006 17:53

Cześć, w Poznaniu działa znakomicie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z ADHD, e-mail: stowarzyszenie@adhd.radula.net . Nie wiem, czy prowadzą grupy wsparcia dla rodziców, ale pewnie tak, bo są super aktywni - założyli tam nawet poznański oddz. CBT!!!

Gdybyście mieli problem ze skontaktowaniem się za pomocą namiaru podanego wyżej, to proszę o ponowny kontakt, sprobujemy inaczej.

Pozdrawiam

Ps. Dopisuję chwilę później - skasowałam zamieszczony przed momentem adr. www, bo coś z nim nie tak... jakaś firma wyskakuje zamiast tego co powinno być...
Pozdrawiam gorąco !
Ilona Lelito - Polskie Towarzystwo ADHD
www.ptadhd.pl, e-mail. ilelito@tlen.pl, tel. 0 693 357 434
Kampania Społeczna ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!

justa12

Awatar użytkownika

Post 02-04-2006 19:43

dzieki ale mnie nie bardzo interesuje to stowarzyszenie bylam na spotkaniu i tak jak juz tu gdzies pisalam to stowarzyszenie jest troszke dla mnie za drogie nazywa sie ono stowarzyszenie pomocy dzieciom z adhd ale dzieki mza odpis serdeczne pozdrowionka

justa12

Awatar użytkownika

Post 06-04-2006 18:59

HALO HALO POZNAN WIDZE ZE CISZA W ETERZE WOW POZNANIACY TO ........
POZDROWIONKA NAJSERDECZNIEJSZE DLA POZNANIA CITY !!!

ayla

Awatar użytkownika

Post 07-04-2006 08:45

Halo.Tu Poznań. :P Pozdrowienia z Poznania.

justa12

Awatar użytkownika

Post 07-04-2006 08:56

no no witam poznan !co ciekawego w poznaniu czy mamy juz jakoms grupe wsparcia czy moze razem zaczniemy cos tworzyc???czekam na odp i serdecznie pozdrawiam justa

justa12

Awatar użytkownika

Post 07-04-2006 08:59

APROPO nie interesuje mnie stowarzyszenie pomocy dzieciom z adhd tylko grupy wsparcia milego dnia

ayla

Awatar użytkownika

Post 07-04-2006 09:38

Jak czegoś nie zorganizujemy sami to nikt tego za nas nie zrobi.Trzeba od czegoś zacząć. :P

justa12

Awatar użytkownika

Post 07-04-2006 12:50

no witam po raz drugi.widze ze jestes na forum troszke dluzej ode mnie znasz kogos z poznania i okolic rodzicow dzieci z adhd lub tak jak ty osoby juz dorosle czekam na odpowiedz a moze jakos inaczej zie skontaktujemy?moze telef.

darek4040

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 11-04-2006 09:29

Witam Cię Justa12.Mam na imię Darek.Jestem ojcem 9letniego Patryka.Mieszkam uwaga! w Śremie.Jak widzisz można się spotkać wszędzie.Przesyłam Ci GG 5494530 Moja Kasia była w Poznaniu na warsztatach-faktycznie drogo.Była tam jeszcze jedna kobieta ze Śremu.Ona ma 14 latka.Jak będziesz miała ochotę to się odezwij.Narazie przesyłam pozdrowienia. [smilie=mylove.gif]
darek4040

justa12

Awatar użytkownika

Post 11-04-2006 14:24

witaj darku jasne ze sie odezwe mam nadzieje ze uda mi sie z toba porozmawiac na gg jestem ciekawa tylu rzeczy
mam tyle pytan serdeczne pozdrowionka p.s moj nr kom 695968166 na kompie siedzi czesciej corka niz jak moge to poprosze o kontakt telef z gory dzieki JUSTA

jarek

Post 11-04-2006 22:56

Witam,
kiedyś padalo tu pytanie o grupę wsparcia w Poznaniu, wczoraj informaowano mnie , że są w drugi i czwarty piątek miesiaca organizowane przez tamtejsze stowarzyszenie.
Warto upewnić sie w czwartek wieczorem telefonicznie 0 697 691 713, ale chyba już po swiętach.
Trzsy osoby w Śremie to już grupa!
pozdrawiam

avoid

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 12-04-2006 06:30

witam
ta grupa wsparcia jest w koncu w Pozku czy Sremie?
Tez bym sie polakomila na spotkanko
don't avoid ADHD ;-)

justa12

Awatar użytkownika

Post 12-04-2006 07:51

witam dzieki Jarku za informacje.Jak widzisz z postow stwarza sie szansa na grupe wsparcia w sremie mam nadzieje ze ona powstanie .Dzieki waszemu portalowi udalo mi sie juz skontaktowac z Darkiem.Super co nie?Serdeczne pozdrowionka i wielkie dzieki zalozycielom portala bo to dzieki wam odnalazlam szanse na stworzenie grupy wsparcia jeszcze raz serdeczne pozdrowionka justa

ayla

Awatar użytkownika

Post 12-04-2006 07:55

No na reszcie uzbierało się i u nas parę osób.

justa12

Awatar użytkownika

Post 12-04-2006 07:56

Info dla Avoid nr kom ktora podal JAREK jest do stowarzyszenia "POMOCY DZIECIOM Z ADHD"W POZNANIU JA I DAREK JESTESMY ZE SREMU ITU SPROBUJEMY STWORZYC GRUPE WSPARCIA POZDROWIONKA

justa12

Awatar użytkownika

Post 12-04-2006 10:06

witam jeszcze raz mam pytanko do ciebie AYLA czy Ty masz kontakt z grupa wsparcia ze stowarzyszenia pomocy dzieciom z adhd?albo w ogole z kims z poznania?pozdrawiam justa

ayla

Awatar użytkownika

Post 12-04-2006 11:41

Nie mam chociaż koleżanka tam działa,jest dosyć zaangażowana.Ale ona ma małe dzieci a mój syn ze zdiagnozowanym adhd jest już dorosły.Nie interesują mnie spotkania z rodzicami,których dzieci mają adhd.Wolałabym spotkania z dorosłymi adhdowcami.

darek4040

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 12-04-2006 12:44

Będę trochę ostrożniejszy w temacie grupy wsparcia.To jest duże słowo.możemy sobie wzajemnie pomagać i wspierać w trudnych chwilach.Przykładowo wczoraj się tak wściekłem na sytuację w domu z powodu opieszałości Patryka w odrabianiu lekcji,że w końcu się ubrałem i wyszedłem.Miałem w pewnym momęcie dość wzajemnego zwracania sobie uwag.Gdybym miał z kim pogadać w tym momęcie pewnie bym pogadał.Za parę dni będę pracował w Poznaniu i do Śremu będę wracał wieczorami.Dziśiaj na ten temat pogadam z Kasią przecież jest pedagogiem.Zorganizowana grupa wsparcia wymaga wiele poświęceń i czasu a ja tego czasu nie mam.Poza tym latem jadę do Manchesteru.Nie umiał bym czegoś zacząć i zostawić niedokończone.Chętnie słóżę pomocą i wsparciem w miarę moich skromnych możliwości,ale zorganizowanej grupy wsparcia ( takiej jak ona powinna wyglądać ) nie mogę się podjąć.Gdybym bardzo pragnął to zrobić,to już dawno były by powiadomione wszystkie szkoły w Śremie,telewizja osiedlowa itp.Prawdopodobnie umiał bym się tym zająć ale poprostu muszę pracować.
darek4040

ayla

Awatar użytkownika

Post 12-04-2006 12:57

Ech,chyba nie aż tak wiele.Myśle,że fajnie spotkać się raz w tygodniu z ludźmi,z takim samym problemem.Może to być np.w kawiarni na razie.Jeśli jest już was troje w Sremie to już coś.

justa12

Awatar użytkownika

Post 11-04-2007 13:46

halo halo halo czy w Poznaniu nadal nic??? zadnej grupy wsparcia? malo cos poznaniakow na portalu mysle dlaczego tak??? :cry: ...skonczylam warsztaty dla rodzicow dzieci z adhd jestem troszke madrzejsza ...lecz to nie to co grupa wsparcia...na dniach sie poinformuje co slychac w stowarzyszeniu pomocy dzieciom z adhd moze cos tam znajde ( jestem jego czlonkiem....szczerze sie przyznam ze po skonczeniu warsztato o tym zapomnialam ...ha ha.... zartuje)serdecznie pozdrawiam ziomow i nie tylko...

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 11-04-2007 14:01

Justa, które stowarzyszenie, to co niedawno powstało, czy to, które już od kilku lat działa w Poznaniu, proszę napiszcie coś więcej o tym co dzieje się w Poznaniu, bo my wiemy tyle co z doniesień prasowych.

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36003,4031282.html

Będzie przedszkole dla dzieci z ADHD
Maria Bielicka, współpraca ola
2007-04-01, ostatnia aktualizacja 2007-04-02 09:06
Pierwsze w Polsce przedszkole dla dzieci z ADHD ma ruszyć od września w Poznaniu. Niepubliczną placówkę, która da wsparcie maluchom i ich rodzicom, chce utworzyć Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z ADHD
Dofinansowanie przedszkola obiecały już władze miasta. Problemem jest jeszcze znalezienie odpowiedniego lokum.

ADHD to zespół nadpobudliwości psychoruchowej. Utrudnia dziecku kontrolowanie własnych zachowań i skupienie uwagi. Ile dzieci w Poznaniu cierpi z powodu ADHD - dokładnie nie wiadomo. - Ale takich uczniów jest bardzo dużo. W Europie i w USA zaburzenia psychoruchowe stwierdza się u 5-10 proc. dzieci. W Polsce nie ma takich statystyk. Wydaje się jednak, że proporcje są podobne - mówi Joanna Stroemich, szkolny psycholog, związana także z poznańskim Ośrodkiem Diagnostyczno-Terapeutycznym dla dzieci z ADHD.

Pomóc dzieciom jeszcze przed szkołą

Na co dzień ADHD jest uciążliwe dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Tomek, syn pani Małgorzaty, w gimnazjum jest od września. I do tej pory praktycznie sam nie jest w stanie odrobić lekcji. - A to zajrzy do komputera, a to wyjdzie na dwór, a to zaczepi młodszego brata. Efekt jest dopiero wtedy, gdy ktoś przy nim usiądzie i pomoże się skoncentrować - opowiada pani Małgorzata. Mateusz chodzi do II klasy gimnazjum. W grupie ma dwóch kolegów z ADHD. Jeden wciąż chodzi w czasie lekcji po klasie. I gada. Drugi pasjami tasuje karty. - To trochę przeszkadza, chyba bardziej nauczycielom niż nam - przyznaje Mateusz.

Pani Dorota, nauczycielka młodszych klas w jednej z poznańskich podstawówek: - Uczeń z ADHD nagle wstaje z ławki, szturcha kolegów albo w ogóle wychodzi sobie z sali. W końcu człowiek nie wie już, czy zająć się tym dzieckiem, czy nie zwracać na nie uwagi i poświęcić się lekcji z całą klasą.

Zwykle poważne kłopoty z koncentracją pojawiają się, gdy dziecko ma 5-7 lat i rozpoczyna naukę. Ale pierwsze problemy zaczynają się znacznie wcześniej. - I na tym właśnie etapie rodzice zupełnie pozbawieni są pomocy - mówi Elżbieta Kuczko, prezes stowarzyszenia, a na co dzień mama siedmioletniego Kuby, cierpiącego właśnie na ADHD. - Diagnostyka zaczyna się dopiero w szkole, a takie zaburzenia powinno się rozpoznawać już na etapie przedszkolnym. Wtedy też trzeba zacząć terapię. Stąd właśnie pomysł na utworzenie w Poznaniu przedszkola.

Wiedzieć więcej o ADHD

W placówce dzieci będą miały zajęcia z pedagogami i psychologami w 12-osobowych grupach. Ma to ułatwić dzieciom z ADHD adaptację w szkole, ale również funkcjonowanie w rodzinie. - Rodzice często skarżą się, że placówki edukacyjne nie chcą przyjmować dzieci z zaburzeniami rozwoju. Utworzenie przedszkola rozwiązałoby też ten problem - mówi Kuczko.

Stowarzyszenie, choć czeka jeszcze w sądzie na rejestrację, już nawiązało współpracę z Ośrodkiem Diagnostyczno-Terapeutycznym dla dzieci z ADHD.

W planach stowarzyszenia są też warsztaty i grupy terapeutyczne dla rodziców oraz placówka naukowo-badawcza monitorująca rozwój emocjonalny, psychofizyczny i intelektualny dzieci oraz nadzorujący ich terapię. Placówka ma być prowadzona wspólnie z Wydziałem Studiów Edukacyjnych i Wydziałem Psychologii UAM. - Mamy nadzieję, że dzięki niej uda się wykształcić pedagogów, którzy będą w stanie profesjonalnie opiekować się naszymi dziećmi - mówi Elżbieta Kuczko.

Stowarzyszenie chce uruchomić przedszkole od września, a w wakacje planuje obóz integracyjny dla rodziców i dzieci, które miałyby trafić do przedszkola. Powodzenie całego przedsięwzięcia zależy jednak od wsparcia ze strony miasta. Chodzi zwłaszcza o budynek i dofinansowanie zajęć. - Znam pomysł stowarzyszenia, ale nie ukrywam, że sytuacja z budynkiem jest patowa - mówi wiceprezydent Maciej Frankiewicz. - Stowarzyszenie chce samodzielnego budynku, a takim miasto nie będzie dysponować przez najbliższe dwa lata. Proponowaliśmy kilka innych lokalizacji, ale są to pomieszczenia przy funkcjonujących szkołach lub przedszkolach. Nie wiem, czy stowarzyszenie zdecyduje się na którąś z tych propozycji. A dofinansowanie placówka dostanie na pewno - dodaje.

Drugim etapem pomocy dzieciom z ADHD byłoby utworzenie niepublicznej szkoły integracyjnej (taka placówka działa już w Warszawie), właśnie na bazie przedszkola. Ale to dopiero, gdy przedszkolaki podrosną.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

justa12

Awatar użytkownika

Post 13-04-2007 16:59

witam.sory ale nic nie wiem o nowym stowarzyszeniu..to ktorego ja jestem czlonkiem jest juz od ilus lat..niestety nie pamietam od ilu..nie moge dodzwonic sie do pani Anity zeby zasiegnac info ale napewno jak sie uda mi z nia skontaktowac to napisze na forum co w poznaniu slychac..miala powstac grupa wsparcia.niestety...a moze jest a znajomy ktory mieszka w poznaniu nie wie???choc to malo realne bo jezdzi z dzieckiem do lekarza ze stowarzyszenia wiec napewno by wiedzial..to na tyle na dzien dzisiejszy..serdeczne pozdrowienia

justa12

Awatar użytkownika

Post 13-04-2007 19:48

witam dzis po raz drugi..przykro mi to stwierdzic ale niestety w moim stowarzyszeniu nie ma grupy wsparcia dzwonie do prezesa Pani Anity G... i na ten czas ma wyl telef nie ladnie co nie???w poznaniu mamy jedno wielkie g...przykre jest to ale taka szczera prawda...tak se mysle ze chyba sie umowie ze znajimymi z warsztatow i moze razem cos wykombinujemy :wink: fajnie by bylo pogadac z kims kto ma podobne a czesto takie same problemy..wiec schodze z forum i biore sie za wysylanie maili.pzdr serdecznie justa

Ilona Lelito

Post 13-04-2007 21:00

Justo, nie zawsze da sie pogodzić pracę i dom z działalnością społeczną. Wiedzą o tym doskonale ci, którzy próbują działąć na własnym terenie. Dzieci, praca, choroby, lekcje, mąż, sprzątanie, rodzice, teścioweie, dalsza rodzina, auto do warsztatu, dziecko na terapię, a na dokładkę działanosć społeczna..., tj. pisanie pism, dziesiątki telefonów na własny koszt, znaczki też..., poszukiwanie środków na działalność - konia z rzędem temu kto to wszystko pogodzi i wytrzyma długo!! Dlatego zawsze proszę o ostrożność we wszelkich ocenach.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z ADHD z Poznania, dla mnie osobiście było keidyś wzorem do naśladowania! Z głębokim podziwem śledziłam Waszą stronę internetową, z zapartym tchem czytałam o Waszych kontaktach i działalności. W każdym takim środowisku wcześneij czy później przychodzi jednak moment, gdy dotychczasowi liderzy nie mogą już dłużej pracować w takim tempie jak wcześniej. Wtedy konieczny jest zastrzyk świeżej krwi i aktywne włączenie się kolejnych osób - czy to nowych, czy starych członków. Wierz mi, że matka/ojciec zaangażowany w taką pracę jak nasza branża musi na codzień zmagać sie nie tylko z oporem ze strony osób nie mających pojęcia czym jest ADHD, ale także z gniewem i zmęczeniem własnej rodziny - dzieci, męża. To są najtrudneijsze momemty...

Może spróbujcie stworzyć ponownie grupę wsparcia w ramach stowarzyszenia. Ma już ono osobowość prawną, a rejestracja to nielada wysiłek (ta nowopowstała organizacja wspomniana wyżej jeszcze nie ma)
Pozdrawiam
Pozdrawiam gorąco !
Ilona Lelito - Polskie Towarzystwo ADHD
www.ptadhd.pl, e-mail. ilelito@tlen.pl, tel. 0 693 357 434
Kampania Społeczna ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!

justa12

Awatar użytkownika

Post 14-04-2007 08:05

Pani Ilono ja nie mialam najmniejszego zamiaru nikogo oceniac...stwierdzilam ze poprostu u nas w poznaniu nic nie ma..pomyslalam ze moze nam sie uda rodzicom dzieci z adhd cos stworzyc..zobaczymy czas pokaze narazie wyslalam maile do wszystkich uczestnikow warsztatow na ktore uczeszczalam i czekam ..narazie odezwalo sie dwoch jeszcze dwoch..mysle ze na poczatek dobre i by bylo to ze chociaz w kawiarni sie spotkac i pogadac to juz cos...a potem ...zobaczymy mam nadzieja ze Pani Anitka by nam pomogla stworzyc grupe wsparcia..bo ja przyznam sie szczerze ze nie mam o tym zielonego pojecia mam dobre checi ale to stanowczo za malo..serdecznie pozdrawiam justa.

jarek

Post 14-04-2007 12:46

Z tego co wiem, grupa wsparcia w Poznaniu przestała się spotykać z powodu braku lokalu, ale od długiego majowego weekendu ma znowu ruszyć, telefon ten ktory podawalem w zeszlym roku jest nadal aktualny 0697 691 713.

Dzialalność stowarzyszenia zalezy od ludzi , ktorzy je tworza, mysle, ze nie tylko warto byloby oczekiwac wsparcia Pani Anity, ale właśnie wesprzec Anite w dzialalnosci i zaktywizowac dzialalnosc, jezeli rozne osoby przejma spoleczne obowiazki w jakiejs malej czesci kazdy - to zrobicie wiecej. Oczywiście opierając się na uznanych zasadach i wiedzy na temat ADHD, a nie na fantazjach i oczekiwania cudów z elementami postawy roszczeniowej w stosunku do osob , ktore dzialaja spolecznie, nie adresuje bynajmniej tej uwagi do Justy, ale tak przy okazji.

Pomysl z przedszklem dla dzieci z ADHD dla kazdego kto chciaz troche wie co to jest ADHD i jak nalezy postepowac w tym takze integrowac, a nie izolowac dzieci z ADHD i walczyc by mialy prawo i mozliwosc uczeszczania do przedszkola i szkoly w normalnym trybie moze sam osadzic ten pomysl.
Nie wiem na ile jest fantazja dziennikarza, a na ile osób ktore pewno rzuciły takie hasło, wiedząc , ze takie hasła i fanytazje są bardzo nosne wsrod mniej zorientowanych rodzicow dzieci z ADHD.

Tak więc Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z ADHD w Poznaniu nadal istnieje i działa, a grupa wsparcia będzie od maja - zalezy to takze od zainteresowanych rodziców.

pozdrawiam

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 14-04-2007 13:11

justa12 pisze:bo ja przyznam sie szczerze ze nie mam o tym zielonego pojecia mam dobre checi ale to stanowczo za malo
Tak, mało. Jeszcze jest potrzebna praca społeczna kilku chętnych osób. A w niektórych miastach jednej :shock: . Wtedy można już naprawdę zrobić dla naszych dzieci i dla nas bardzo dużo. Trzymam kciuki, Justa.
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

justa12

Awatar użytkownika

Post 14-04-2007 18:57

wiesz Jarku ja nie do konca jestem zrownowazona osoba nie mam pojecia o tworzeniu grupy wsparcia mno i szczerze mowiac jastem troche za glupiutka ..nie mowiac ze sama wychowuje dwoje dzieci i mam ograniczone mozliwosci..moge pomoc pani Anicie ale z moim niskim ilorazem to ona raczej bedzie pomagala chyba nam...pzdr

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 14-04-2007 19:02

Justa! Na grupie wsparcia nie liczy się iloraz, liczy się serce!Pozdrawiam wszystkich :wink:
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

justa12

Awatar użytkownika

Post 14-04-2007 19:09

fajnie...rowniez serdecznie pozdrawiam..jak cos " stworzymy" to napewno napisze na forum...

justa12

Awatar użytkownika

Post 19-04-2007 12:32

Witam udalo mi sie skontaktowac z P.Anita. Mam dobre nowiny :lol: grupa wsparcia w Poznaniu bedzie :lol: Ma ruszyc albo w majowy dlugi weekend lub krotko po ...Mysle ze predzej po..problem z lokalem ..trzymajcie kciuki zeby jak najpredzej przyznali lokal i mysle ze chyba duze usciski dlaP.Anity...jak bede wiedziala szczegoly to napisze serdecznie pozdrawiam...justa

jarek

Post 24-04-2007 16:35

A jednak!

pozdrawiam

justa12

Awatar użytkownika

Post 24-04-2007 18:46

fajnie...co nie...pzdr

fcia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 25-04-2007 19:59

Baaaaardzo sie ciesze, ze ta grupa wsparcia w koncu w Poznaniu ruszy. Jak bedziecie wiedzieli dokladnie kiedy i gdzie bedzie pierwsze spotkanie, to prosze dajcie znac na forum. Nie chcialabym go przegapic. A czy to stawarzyszenie ma jakas strone www? Albo ma jakas siedzibe? Wiecie cos blizej o dzialalnosci stowarzyszenia? czy zajmuje sie jakas pomoca rodzicom dzieckiakow z ADHD?

justa12

Awatar użytkownika

Post 26-04-2007 13:55

napisze wszystkie odp po dlugim weekendzie..mysle ze wtedy juz wszystko bedzie pewne..chwilowo nie ma strony...pozdrawiam..

fcia

Awatar użytkownika

Post 05-05-2007 10:30

haha..... Znalazlam w koncu stronke Stowarzyszenia w Poznaniu... jest tylko troche nieuaktualniona...

www.adhd-poznan.pl

jak ktos bedzie wiedzial cos o tych grupach wsparcia to piszcie prosze...

justa12

Awatar użytkownika

Post 05-05-2007 17:00

napisze w poniedzialek
co z grupa wsparcia....co slychac w stowarzyszeniu....sredecznie pozrawiam....

justa12

Awatar użytkownika

Post 07-05-2007 12:24

witam...tak jak obiecalam najnowsze wiadomosci z poznania...niestety nie bardzo szczegolowe bo nadal nie ma lokum i tyle co mi wiadomo to ze grupa wsparcia bedzie w maju ale ktorego dokladnie rozpaczna sie spotkania to...???mam sie informowac po 15 maja...co mamy w poznaniu CBT Centrum Behawioralnej Terapi na ul.Jawornickiej ...to wszystko co mi wiadomo..serdecznie pozdrawiam justa...smieszne slowa czasami wychodza jak tak szybko sie pisze i nie sprawdza tekstu...a dzis dzien bez slonca...niefajny...w takie dni to mozna spac i spac...

fcia

Awatar użytkownika

Post 08-05-2007 08:50

:( Szkoda... Takie duze miasto a podstaw mu brak. Grupy wsparcia dla rodzicow to przeciez bardzo wazna metoda pomocy. To tak samo jak z osrodkiem interwencji kryzysowej... W Poznaniu nie uswiadczysz... Jest tylko fundacja i chyba ze dwa osrodki zdrowia psychicznego, ktore robia jakis kawalek interwencji. Ale jak by sie cos dzialo o 3 nad ranem to nie ma gdzie szukac pomocy.
A Osrodek powiniem miec hostel, 24h telefon alarmmowy, jednostke wyjazdowa (takie cos jak karetka), i zaplecze psychologow, psychiatre, lekarza, prawnika, pracownika socjalnego... Krakow ma, Wawa ma...Wroclaw chyba tez... A my w Poznaniu nie mamy...

justa12

Awatar użytkownika

Post 09-05-2007 21:17

no niestety przykro to stwierdziic ale w poznaniu mamy bardzo bardzo malo...a tak sie wlkp chwali ze miasto biznesu....ha ha ha ...jak ruszy grupa wsparcia to napewno napisze..pozdrowionka..

justa12

Awatar użytkownika

Post 21-05-2007 21:20

hej sory ze nie napisalam tak jak obiecalam ale mialam duzo spraw do zalatwienia ale obiecuje ze jutro zadzwonie do pani anity i napewno napisze co slychac w poznaniu czy mamy juz grupe wsparcia...serdecznie pozdrawiam...justa...

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 21-05-2007 21:55

Czekamy z utęsknieniem :)

justa12

Awatar użytkownika

Post 22-05-2007 18:05

witam..tak jak obiecalam zadzwonilam do P.Anity...no mam dobre wiadomosci od czerwca rusza w Poznaniu grupa wsparcia prawdopodobnie beda dwa spotkania w miesiacu dzis pani Anita dokladnie ustali terminy spotkan ...i jutro bede wiedziala kiedy dokladnie pierwsze spotkanie poznanskiej grupy wsparcia...fajnie co nie?spotkania beda sie odbywac na ul.Jawornickiej 14a blisko CBT to tyle co wiem na dzien dzisiejszy jutro napisze reszte info...serdecznie pozdrawiam,,,justa :D

fcia

Awatar użytkownika

Post 22-05-2007 20:00

no wlasnie, z tego co wiem, to pani Anita czekala tylko na wykonczenie robot remontowych w nowej czesci budynku przy Jawornickiej. To tam maja sie odbywac spotkania grupy wsparcia. Czekamy az w koncu wszystko ruszy. :wink: :mml:

justa12

Awatar użytkownika

Post 23-05-2007 19:21

witam ..nie udalo mi sie dzisiaj dodzwonic do P.Anity...bede dzwonic jutro jak juz bedzie dokladnie wiadomo to napisze..pzdr

justa12

Awatar użytkownika

Post 24-05-2007 21:07

niestety dzis tez nie udalo mi sie dodzwonic dzwonilam ladnych pare razy i ...niestety nikt nie odebral telefonu :kwasny: potem tez dzwonilam ale byl telef pozazasiegiem albo....bede dzwonic jutro jak sie dowiem to zaraz napisze,,,,serdeczne pozdrowienia...justa... :twisted: troszke jestem zla ale trzeba byc wyrozumialym i tolerancyjnym bo napewno ktos tam nie mogl odebrac telef a potem napewno padla bateria...jutro napisze ....pa pa pa
Następna

Wróć do Grupy wsparcia