Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Spotkanie dorosłych adhdowców-Kraków

Moderator: Moderatorzy

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 11-05-2006 13:31

Szyld z napisem "zaraz wracam"
To taka knajpa.
Mieści się na Bozego Ciała 11
sobota 13. V 2006.
godzina 17: 00

Własciwie to nie miałabym nic przeciwko spotkaniu sie gdziekolwiek indziej , nawet na Rynku jesli tam by było łatwiej trafić ... tylko gdzie...?
Niech juz zostanie to, bo kiedyś juz tam się spotykaliśmy.

O dniu solidarności w Krakowie nic nie wiem...
Ostatnio zmieniony 11-05-2006 13:34 przez Marta, łącznie zmieniany 1 raz
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

Gość

Post 11-05-2006 13:33

Marta pisze:Szyld z napisem "zaraz wracam"
To taka knajpa.
Własciwie to nie miałabym nic przeciwko spotkaniu sie gdziekolwiek indziej , nawet na rynku jesli tam by było łatwiej trafić ... tylko gdzie...?
Niech juz zostanie to, bo kiedyś juz tam się spotykaliśmy.

O dniu solidarności w Krakowie nic nie wiem...

No to fajna nazwa knajpki - ja ja myślałam że tak się coś pokręciło. :lol: :lol:

deprim

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 11-05-2006 18:37

a z Dworca Głównego to jak tam trafić? Halina czy Ty też jedziesz ?

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 11-05-2006 19:24

Ja niestety w sobotę będę wracała z Warszawy niestety ten termin jak dla mnie odpada, w krakowie byłam z dzieckiem 9 maja i na ten tydzień mam trochę dość podróży.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

ag.ma72

Awatar użytkownika

Post 11-05-2006 20:27

Ja i Ilona będziemy - wraz z osóbkami towarzyszącymi sztuk dwie.Pozdrawiam i do zobaczenia.
Majda Agata
Pracownia Terapeutyczna ALFA
ag.ma@poczta.onet.pl, tel. 512 331 430
www.pracowniaterapeutycznaalfa.manifo.com
Baza danych instytucji pomagających osobom z ADHD i innymi problemami.

alexcool

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 11-05-2006 21:59

Dojdzcie do przecznicy Dietla i Krakowskiej, dalej to sie pytajcie ludzi, stamtad juz niedaleka droga.
"Cztery są rzeczy nienasycone, kazda z nich łupu wciąż łaknie i czeka:
Gardziel sępa i paszcza szakala
ręce małpy i oczy człowieka."

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 12-05-2006 14:14

No to będzie ekipa :wink:
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-05-2006 12:20

chłe chłe chłe!
tylko jak my sie tam odnajdziemy?
Własnie odkryłam jaki ze mnie chodzący niedoczas, nie zarezerwowałam zadnego stolika , bo ciągle jeszcze mi sie wydawało ze jeszcze3 daleeko
i niwe wiem czy wszyscy wiedzą jak kto wygloąda....
hmmmm.... ja na przykład nie wiem...
ja jakby co będę w czerwonej luzeczce i z grzywką jak na avatarku... :)
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 13-05-2006 12:22

Ja się nie wybieram,mam imprezkę w domu, ale życzę udanego spotkania :wink:
Agata Orzeł-Żukowska
terapeuta biofeedback

Ilona Lelito

Post 14-05-2006 19:25

Naprwdę fajnie było Was spotkać. Zwykle trochę obawiam się takich spotkań "w ciemo", ale musze przyznać, że byłam bardzo miło zaskoczona.
Dzięki!!
Pozdrawiam gorąco !
Ilona Lelito - Polskie Towarzystwo ADHD
www.ptadhd.pl, e-mail. ilelito@tlen.pl, tel. 0 693 357 434
Kampania Społeczna ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!

ag.ma72

Awatar użytkownika

Post 14-05-2006 19:27

Dla mnie też spotkanie wypadło przesympatycznie.Liczę na powtórkę.Do zobaczenia!
Majda Agata

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 16-05-2006 14:01

tak tak ,było cool:)

Po odsiedzeniu swojego w "zaraz wracam" ruszyłam z chłopakami na podbój nocnego Krakowa [smilie=happy.gif] i to juz w ogóle było cool.
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

deprim

Awatar użytkownika

Post 16-05-2006 14:11

Marta pisze:tak tak ,było cool:)

Po odsiedzeniu swojego w "zaraz wracam" ruszyłam z chłopakami na podbój nocnego Krakowa [smilie=happy.gif] i to juz w ogóle było cool.

potwierdzam słowa Marty :)
Obrazek

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 16-05-2006 14:19

Tylko nie wiem ,czy teraz deprim nie mysli, ze Jagiellońska to najważniejsza ulica miasta...

Bo to jest tak ,że jest tam klub do któreego wejście jest optrzone tabliczka: " Tam jest klub" . Ten klub stara sie chyba miec klimat egipski ,ale mnie raczej sie wydaje ze powinien nazywać sie "Piwnica sąsiada" bo na nia właśnie wygląda:na podłogach z gołego betonu poukładane zużyte dywany, gołe sciany , gdzieś tam licznik gazowy z prośbą zeby nie psuć bo to prawdziwy licznik; bar to komoda w stylu jakichś lat '50 na której stoja rozpoczete butelki; na zapleczu ,które barman ciągle otwiera stoi choinka. Kazdy prawie stolik i zestaw krzeseł w innym stylu...
To po prostu tak walnięty klub,ze chciałam mu pokazać,zeby się posmiał ...
Ale jest tak zamaskowany,że przeszliśmy tę ulice 3 lub 4 razy w obie strony i nie mogliśmy znaleźć...
Ostatnio zmieniony 16-05-2006 14:29 przez Marta, łącznie zmieniany 1 raz
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

deprim

Awatar użytkownika

Post 16-05-2006 14:23

hahhaha ale wiem o niej wszystko :) znam kazdy zakamarek :)
Obrazek

k66

Awatar użytkownika

Post 16-05-2006 18:47

no to co ustawiamy sie w Krakowie na czerwiec - konkretnie 10-11
ja bede na bank

czekam na pozostalych .....

alexcool

Post 16-05-2006 19:44

Marta pisze:tak tak ,było cool:)

Bylo cool bo byl alexcool ;)

k66 spoko Ty tez preferujesz black tour de bar ?

k66

Awatar użytkownika

Post 16-05-2006 20:56

ja preferuje wszystko z wyjatkiem zupy ogorkowej i pedalow

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 16-05-2006 22:45

Ty weź k66, a jak ktoś jest pedałem i ma ADHD, to co, kasacja? :shock:
Agata Orzeł-Żukowska
terapeuta biofeedback

kwoka

Awatar użytkownika

Lokalizacja: TakieMiejsce WŚrodkuEuropy GdzieCiągle KradnąSamochody AWalutąJestPolski Złoty

Post 16-05-2006 22:57

k66 pisze:ja preferuje wszystko z wyjatkiem zupy ogorkowej i pedalow

A jak odwiedzisz kogoś na kim ci zależy z jakichs tam (niekoniecznie osobistych właśnie) powodów i on cie poczęstuje zupą ogórkową?

A jak idziesz ulicą i facet cię pyta, która godzina, ale za chińskiego boga byś nie stwierdził na pierwszy rzut oka, że to pedał, to go tolerujesz?

A co - boisz się, że na takim spotkaniu pedał z ADHD powiedziałby ci, że nie jestes w jego typie? Cóż, bywa... Ale to nie koniec świata ;) Zwłaszcza, że nie preferujesz panów :P

Chyba , że często się narzucają - cóż, to rzeczywiście może nie być zbyt przyjemne... Ale jakoś nie sądzę, żeby to spotykało właśnie Ciebie...

Aaa - nie zauważyłam: nie "preferujesz" a nie nie "tolerujesz" zupy ogórkowej i pedałów.

To przepraszam.
Life is brutal and full of zasadzkas...!!!
Kopernik BYŁA kobietą...!!!
To opisu mego finał - pocałujcie w grzbiet pingwina...

Raz na wozie, raz pod wozem, a raz u licha ciężkiego...

ŻY - JĘ ;P

WESOŁYCH ŚWIĄT

k66

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 07:47

Agatka pisze:Ty weź k66, a jak ktoś jest pedałem i ma ADHD, to co, kasacja? :shock:

czemu kasacja...?
napisalem "nie preferuje" a nie, ze zabijam :)
Ostatnio zmieniony 17-05-2006 07:54 przez k66, łącznie zmieniany 1 raz

k66

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 07:52

kwoka pisze:
k66 pisze:ja preferuje wszystko z wyjatkiem zupy ogorkowej i pedalow

kwoka pisze:A jak odwiedzisz kogoś na kim ci zależy z jakichs tam (niekoniecznie osobistych właśnie) powodów i on cie poczęstuje zupą ogórkową?
udaje ze zjadam a po cichu wylewam pod stoł albo do wazonika, daje psu, wlewam kolezance do torebki albo ide i zwymiotowuje calosc w ubikacji....

kwoka pisze:A jak idziesz ulicą i facet cię pyta, która godzina, ale za chińskiego boga byś nie stwierdził na pierwszy rzut oka, że to pedał, to go tolerujesz?
a co to ma do powyzszego stwierdzenia....?
kwoka pisze:A co - boisz się, że na takim spotkaniu pedał z ADHD powiedziałby ci, że nie jestes w jego typie? Cóż, bywa... Ale to nie koniec świata ;) Zwłaszcza, że nie preferujesz panów :P
gorzej jak by powiedzial ze jestem w jego typie :)
kwoka pisze:Chyba , że często się narzucają - cóż, to rzeczywiście może nie być zbyt przyjemne... Ale jakoś nie sądzę, żeby to spotykało właśnie Ciebie...
a dlaczego to sadzisz, ze mnie to wlasnie nie spotkalo...oto bowiemcie zaskocze i powiem ze mnie niestety spotkala ta watpliwa przyjemnosc doswiadczenia zalotow homo.
Nigdy wczesniej chyba nie czulem sie tak zazenowany.
kwoka pisze:Aaa - nie zauważyłam: nie "preferujesz" a nie nie "tolerujesz" zupy ogórkowej i pedałów.

To przepraszam.
no raczej ...

kwoka

Awatar użytkownika

Lokalizacja: TakieMiejsce WŚrodkuEuropy GdzieCiągle KradnąSamochody AWalutąJestPolski Złoty

Post 17-05-2006 08:13

k66 pisze:
kwoka pisze:
kwoka pisze:Chyba , że często się narzucają - cóż, to rzeczywiście może nie być zbyt przyjemne... Ale jakoś nie sądzę, żeby to spotykało właśnie Ciebie...
a dlaczego to sadzisz, ze mnie to wlasnie nie spotkalo...oto bowiemcie zaskocze i powiem ze mnie niestety spotkala ta watpliwa przyjemnosc doswiadczenia zalotow homo.

To przepraszam.
no raczej ...

Napisałam, że nie sądzę - więc czemu miałbyś czuć się zażenowany? Nie sądzę. Nie znam cię dobrze, ale na ile cię znam jest to ostatnia rzecz, jaka przyszłaby mi do głowy :? Poza tym to ty poruszyłeś ten drażliwy temat... A my z Agatką tylko kontynuowałyśmy...

I przeprosiłam, jeśli mimo wszystko poczułeś się urażony...

ŻY - JĘ ;P

WESOŁYCH ŚWIĄT

Ilona Lelito

Post 17-05-2006 08:24

k66 pisze:
kwoka pisze:A co - boisz się, że na takim spotkaniu pedał z ADHD powiedziałby ci, że nie jestes w jego typie? Cóż, bywa... Ale to nie koniec świata ;) Zwłaszcza, że nie preferujesz panów :P
gorzej jak by powiedzial ze jestem w jego typie :)

I to jest sedno sprawy!! Przyczyna dlaczego faceci hetero, zazwyczaj tak "ostro" reagują na facetów homo. Kobiety to zwykle dziwi i ja też długo nie rozumiałam dlaczego aż tak gwałtownie!! I w końcu wymyśliłam: (uwaga, uwaga - ogłoszę mądrość życiową :D ): mężczyźni się po prostu boją, że bedą podrywani i czują zażenowani w tej sytuacji. Kobiety to znają, bo od 13-go roku życia, przechodząc chodnikiem słyszą / widzą głupkowate okrzyki / spojrzenia pod swoim adresem ze strony stojących na rogu gości. Czują się oczywiście niezręcznie, są zawstydzone, ale przez tyle lat przywykły - takie życie. A mężczyźni choć są autorami zaczepek sami tego nie słyszą, bo baby tego nie robią. Więc jak sie czasem trafi facet homo i mu się jakieś spojrzenie wymnknie (nawet niechcący, jak sie komus podobamy, to to isę wyczuwa) i biedny hetero nie wie jak się odnaleźć :D .

Większość facetów się strasznie pieni jak im to mówię, czyżby czuły punkt...?! :twisted:

A spotkać się znwu bedzie fajnie - z wszelkimi adhd-wcami!
Ostatnio zmieniony 17-05-2006 08:27 przez Ilona Lelito, łącznie zmieniany 1 raz
Pozdrawiam gorąco !

k66

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 08:25

kwoka pisze:
Napisałam, że nie sądzę - więc czemu miałbyś czuć się zażenowany? Nie sądzę. Nie znam cię dobrze, ale na ile cię znam jest to ostatnia rzecz, jaka przyszłaby mi do głowy :? Poza tym to ty poruszyłeś ten drażliwy temat... A my z Agatką tylko kontynuowałyśmy...

nie no nie poczulem sie urazony - niby czemu?
I zle napisalem chodzilo mi wlasnie o ten zwrot "nie sadze" a napisalem bez partykoly "nie" no dobra ale to w sumien nie istotne.
Wzne jest SPOTKANIE a nie jakie kulinaria i orientacje seksualne preferuje :D

Gość

Post 17-05-2006 08:29

kwoka przyjedziesz? pleace :lol: :lol:

kwoka

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 08:29

k66 pisze:
kwoka pisze:

nie no nie poczulem sie urazony - niby czemu?
I zle napisalem chodzilo mi wlasnie o ten zwrot "nie sadze" a napisalem bez partykoly "nie" no dobra ale to w sumien nie istotne.
Wzne jest SPOTKANIE a nie jakie kulinaria i orientacje seksualne preferuje :D

Ale ja nie wiem o co mu chodzi :? Trafiłam w baaardzo czuły punkt chyba Ilona ma rację... I k66 TYM BARDZIEJ ma rację - dajmy już temu spokój... Oczywiście jeśli chcecie - bo mi już chyba wystarczy... (zawsze się wplątuje w takie niepotrzebne gadki na drażliwe tematy zamiast siedzieć cihco i potem mam... - wiem :?).

ŻY - JĘ ;P

WESOŁYCH ŚWIĄT

k66

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 08:34

Ilona Lelito pisze:I to jest sedno sprawy!! Przyczyna dlaczego faceci hetero, zazwyczaj tak "ostro" reagują na facetów homo. Kobiety to zwykle dziwi i ja też długo nie rozumiałam dlaczego aż tak gwałtownie!! I w końcu wymyśliłam: (uwaga, uwaga - ogłoszę mądrość życiową :D ): mężczyźni się po prostu boją, że bedą podrywani i czują zażenowani w tej sytuacji. Kobiety to znają, bo od 13-go roku życia, bo przechodząc chodnikiem słyszą / widzą głupkowate okrzyki / spojrzenia pod swoim adresem ze strony stojących na rogu gości. Czują się oczywiście niezręcznie, są zawstydzone, ale przez tyle lat przywykły - takie życie.
Większość facetów się strasznie pieni jak im to mówię, czyżby czuły punkt...?! :twisted:

to i tak lepsza teoria niz mojej zony - ale o tym moze pozniej...

Kochana Ilonko nie bede sie pienil ale pozwolisz, ze sie nie zgodze z twoja teoria.
Wynikaloby z niej, ze generalnie faceci nie lubia byc odrywani...a ja np. bardzo lubie a juz przez piekne kobiety to uwielbiam i to nawet gdy sa b. bezposrednie ;)
ALE jezeli przystawia sie do mnie facet - no to sorki ja wypadam z takiej gry !!! Nie zawstydza mnie podryw tylko jest to wynik mojego politowania dla jego (geja) poczynan.
Czy nigy nie mieliscie takiego wydarzenia:
jestescie jedyna trzezwa osoba wsrod stada pijanych w sztok znajomych...patrzycie sie na nich i ogarnia was taka litos pomieszana z irytacja - jak czlowiek sie moze tak idiotycznie zachowywac.
I jeszcze jak cos gadaja ( najczesciej glupiego) to tez pierwszym uczuciem jakie mam jest zazenowanie a pozniej to juz nawet wkur****e!
Wiec nie sadze, zeby to bylo zwiazane ze strona podrywajaca a raczej z plcia tej osoby.

k66

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 08:38

kwoka pisze:Ale ja nie wiem o co mu chodzi :? Trafiłam w baaardzo czuły punkt chyba Ilona ma rację... I k66 TYM BARDZIEJ ma rację - dajmy już temu spokój... Oczywiście jeśli chcecie - bo mi już chyba wystarczy... (zawsze się wplątuje w takie niepotrzebne gadki na drażliwe tematy zamiast siedzieć cihco i potem mam... - wiem :?).

ale mnie to wcale nie drazni ani nie denerwuje...jezeli tak mozna bylo wywnioskowac z zabarwienia emocjonalnego mojej poprzedniej wypowiedzi to sorki :)
To zaden czuly punk - fakt faktem ze jakims super milosnikiem pedalow to nie jestem ale nie jestem tez fanatycznym nazista czy zwolennikiem wywozenia ich na madagaskar.

A wlasnie kwoka przyjedziesz?

P.S. kurna w tym momencie zostalem nakryty przez kierowniczke jak pisze posta - bedzie przesrane!

Ilona Lelito

Post 17-05-2006 08:41

A mnie strasznie rozwesela, jak faceci hetero reagują na te sprawy. I wiem, że więksć kobiet tak reaguje. Kwestia pewnie w tym, że my sie niczego nie obawiamy ze str. homo., luzik (obawiamy - nie w sensie faktycznego strachu).

Ale czas chyba faktycznie skończyć tę dyskusję. I absolutnie nie bierz tego do siebie K66! Ogólnie piszę.
Ostatnio zmieniony 17-05-2006 08:42 przez Ilona Lelito, łącznie zmieniany 1 raz
Pozdrawiam gorąco !

kwoka

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 08:42

Ups!! No, ja chyba nieistotne... Wróciliśmy do punktu wyjścia i i tak bez sensu ta cała dyskusja była.

Dokąd? Ale o co chodzi? A po co mam gdzies jechać? mnie tu dobrze jak na zadku siedzę... (Może coś wysiedzę w końcu?)

ŻY - JĘ ;P

WESOŁYCH ŚWIĄT

k66

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 08:50

kwoka pisze:Ups!! No, ja chyba nieistotne... Wróciliśmy do punktu wyjścia i i tak bez sensu ta cała dyskusja była.

Dokąd? Ale o co chodzi? A po co mam gdzies jechać? mnie tu dobrze jak na zadku siedzę... (Może coś wysiedzę w końcu?)

jak dokad? do Krakowa ! 10-11 czerwiec robimy zlot

ag.ma72

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 12:57

A ja w kwestii formalnej.Dlaczego zlot 10 11 czerwca?Nie dałoby się już pod koniec ok.26?Wakacje, luz, dzieci na wakacjach.Pomyślcie....ale jak się nie da to się dopasuje.
Majda Agata

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-05-2006 13:18

Jak dla mnie mozna 10/11 a takze 26.
W ogóle ja jestem wyjątkowo otwarta na propozycje spotkań:)
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

deprim

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 13:30

Marta pisze:Jak dla mnie mozna 10/11 a takze 26.
W ogóle ja jestem wyjątkowo otwarta na propozycje spotkań:)

szczególnie że do Krakowa masz blisko :)
Obrazek

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 17-05-2006 13:36

O tak!!!
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

ag.ma72

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 14:30

O>K.jestem pokonana w pozytywny sposób.Czyli 10, 11 i 26 :D
Majda Agata

k66

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 15:13

ag.ma72 pisze:O>K.jestem pokonana w pozytywny sposób.Czyli 10, 11 i 26 :D

10 - 11 i moze 24 ?
zobacze jak bede z beclem stal i czy mi sie spodoba 10 ;)
a jak bedzie fajnie i finanse pozwola to moze bede 2 tyg. pozniej czyli 24
Jezeli nie robi roznicy 2 dni to byloby super

ag.ma72

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 15:54

Czyli 10 a potem się samo wyjaśni.Miejsce i czas ustala jak zawsze śliczna Marta.
Majda Agata

deprim

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 15:57

ag.ma72 pisze:Czyli 10 a potem się samo wyjaśni.Miejsce i czas ustala jak zawsze śliczna Marta.

nie mylić z avatarem :)
Obrazek

k66

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 16:10

deprim pisze:nie mylić z avatarem :)

a to nie jest jej fotka???? :shock:

alexcool

Post 17-05-2006 16:23

k66 pisze:

a to nie jest jej fotka???? :shock:

Nie.

k66

Awatar użytkownika

Post 17-05-2006 16:57

i know :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Gość

Post 17-05-2006 17:39

:lol:

k66

Awatar użytkownika

Post 22-05-2006 06:48

... i sie pojawil problem !
Mecz gramy w piatek a ja dostalem powolanie :)
A na powaznie to ja bede juz w piatek i sie zastanawiam gdzie mozna bedzie obejzec mecz - moze jakas knajpa fajna?

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 22-05-2006 12:37

No pewnie ,ze jest.
Hmmm.... tylko musze pomyslec ,bo zwykle do takich nie chodze....
Free pub na pewno http://knajpy.krakow.pl/lokal/107
Pewnie CK Browar koło teatru bagatela bo tam mają taki wiielki ekran http://ckbrowar.krakow.pl/mini_browar.html
Moze jeszcze Irish Pub
http://www.e-krakow.com/krakow/lokale_k ... d_Papugami

He he alem sie postarała! ...
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

ag.ma72

Awatar użytkownika

Post 30-05-2006 18:50

spotkanie 11 maja

Proponuje spotkać się 11 maja na Festynie (info w DSS) Muzeum Lotnictwa Polskiego AL.Jana Pawła II 39.
My będziemy tam juz od 12 .
Majda Agata

k66

Awatar użytkownika

Post 30-05-2006 19:29

ee 11 to ja odpadam bo wracam :(

ag.ma72

Awatar użytkownika

Post 30-05-2006 20:16

To 10 spotkanie w Zaraz wracam a 11 na festynie.Mam nadzieje ,ze Marta to skoordynuje :D
Majda Agata

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 30-05-2006 20:41

Niechaj tak będzie jak proponuje Agata.
"Zaraz wracam"
10 czerwca
godzina 17:00
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Spotkania