Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Stalowa Wola - 15 października

Moderator: Moderatorzy

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 04-10-2005 18:47

Stalowa Wola - 15 października

Lublin, kielce, radom i okoliczne miejscowości spotkajmy się na konferencji w Stalowej, po pierwsze będą ludzie z kilku miast w Polsce Kraków, Katowice, a z Lublina macie blisko.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 04-10-2005 19:16

Boze geografia zawsze byla moja slaba strona.Halinko od Bialej to ile kilometrow i w ktorym to kierunku?
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

Halina

Awatar użytkownika

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Post 04-10-2005 19:27

Z Białej musiałabyś jechać do Lublina, a z Lublina do Stalowej w stronę Rzeszowa w nisku musiałabyś skręcić na Sandomierz, ile to kilometrów nie wiem , ale myślę, że gdzieś koło 150. Nie jest blisko, ale pewnie bliżej w najbliższym czasie konferencji nie będzie.
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

ela lech

Wsparcie

Post 04-10-2005 20:33

Przyjedźcie,przyjedźcie konicznie!

kaszka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 05-10-2005 07:32

Rysia! Masz przyjechać! Jak się nie da inaczej, to ja jade autostopem! Ale chyba moja mama będzie mogła mnie podrzucić, bo będzie w okolicach samochodem,a wtedy jeszcze kogoś możemy z Lublina zabrać. Nie wiem czy dwie osoby się zmieszczą. A wrócimy jakoś. Bądź co bądź, to już połowa taniej.
Kaśka
Chodzi właściwie tylko o to, żeby mieć trochę troski, trochę względów o innych

sylwus

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 13-10-2005 12:25

Halinko Skarbie! O której rozpoczyna się konferencja? Wybieramy sie tam razem z mężem. Mam nadzieję, że wystarczy dla nas miejsca. I oczywiście nie zostanie odwołana ;-)

Ilona Lelito

Post 13-10-2005 13:05

Oj będzie się działo... :D
Pozdrawiam gorąco !
Ilona Lelito - Polskie Towarzystwo ADHD
www.ptadhd.pl, e-mail. ilelito@tlen.pl, tel. 0 693 357 434
Kampania Społeczna ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!

Halina

Awatar użytkownika

Post 13-10-2005 13:54

Konferencja zaczyna się o 11
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

ela lech

Wsparcie

Post 15-10-2005 20:20

Ilonko,prorok Ty czy co?Oj działo się,działo.Spotkanko chyba w sumie udane?No i pozanałam wreszcie Kaszkę,wulkan nie człowiek.

Ilona Lelito

Post 16-10-2005 08:43

ela lech pisze:Spotkanko chyba w sumie udane?

CHYBA???!!!! BYŁO WSPANIALE!!!
Gratuluję! Dokonałyście wielkiej sprawy: przyszło prawdopodobnie ponad 600 os., ściągnęłyście ogromną liczbę dzienniarzy (doskonale wiem ile to wysiłku - do każdego trzeba po tysiąc razy wydzwaniać, przekonywać, upewniać się, prostować nieporozumiena, powtarzać kiedy/gdzie, żeby nie pomylili). Jestem pewna, że to zaowocuje na przyszłość - będą do Was zgłaszać się kolejni ludzie, instytucje, Władze powinny być chętniejsze do współpracy, bo uświadomiły sobie skale problemu. A Wy będziecie umiały wykorzystać ten dobry moment i rozwinąć jeszcze bardziej działalność i pomóc osobom dotkniętym ADHD w okolicach Stalowej Woli i w ogóle na Podkarpaciu.

Poza tym we dwie z Ewą uwinęłyście się z organizacją sześciuset-osobowej, potężnej konferencji. Podołałyście tysiącom czynności i problemów jednocześnie, których z reguły się nie zauważa - synchronizacja wydruku materiałów konf., certyfikatów, kontaków z mediami i mnóstwo innych pozornych drobiazgów bez których nie moze się obejść, a których sie nawet nie pamięta. Z drobej, wydawałoby się, prostej rzeczy, często robi się duży problem i zamieszanie. A Wy byłyście tak naprawdę we dwie i pogodziłyście wszystko.
Brawo, jestem pod ogromnym wrażeniem!
Ostatnio zmieniony 16-10-2005 09:05 przez Ilona Lelito, łącznie zmieniany 3 razy
Pozdrawiam gorąco !

Ilona Lelito

Post 16-10-2005 08:48

Żałuję bardzo, że nie miałam okazji poznać Kaszki.
A Rysia była?
Pozdrawiam gorąco !

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 16-10-2005 18:44

Ilonko nie nie bylam bo nie moglam :cry: ale pamietalam o spotkaniu.Napiszcie kto byl i jak bylo.

kaszka

Awatar użytkownika

Post 17-10-2005 11:51

Rysiu! To była konferencja "bardzo naukowa" i bardzo żałuję, że nie przyjechałaś! Przydałaby Ci się taka wiedza w pigułce! Jestem pełna podziwu dla organizatorów!!! A szczególnie dla filigranowej Eli! Nie dziw się Elu, że mnie nosi, bo zwykle wyżywałam się czytając forum i angażując się w sprawy ludzi, którzy tu piszą, a teraz jest mi to zakazane, a poza pracą nie znajduję czasu! Ja potrzebuję ludzi jak powietrza!
Konferencja jednodniowa ma do siebie to, że nie ma spotkania wieczornego na którym można trochę pogadać z poznanymi ludźmi. Patrzyłam np. na wystąpienie Agatki i czekałam jak na szpilkach, żeby do niej podejść i przywitać się i przedstawić, ale nie doczekałam, bo musiałam lecieć na autobus - dopadałam go w ostatniej chwili. Nie wiedziałam, że jest Ilona!!! Pewnie moje wyobrażenia o Tobie Ilono jest zupełnie inne niż rzeczywistość! Wygląd Agatki też mnie zaskoczył! Może najbardziej spodziewałam się, że Ela wygląda tak jak wygląda. Jak Paweł Gadzina wyszedł na mównicę, to mi oczy wyszły z orbit, że to on. Ale swoją drogą chciałabym, żeby zmienił tekst z którym występuje. Lata mijają o on ciągle mówi to samo. W końcu przestanie być autentyczny, a to byłaby bardzo duża strata. Pamiętam jak piorunujące wrażenie zrobił na mnie jego tekst parę lat temu, gdy znalazłam go w internecie.
Co dalej z Tobą się dzieje Pawle!?
Szkoda, że nie było takiego spotkania towarzyskiego.
Pierwszy raz byłam na takiej konferencji. Mama przywiozła mi taśmy z konferencji w Skawinie. Dla osób, które dopiero stykają się z tematem, to bardzo duży zastrzyk wiedzy, ale dla takich jak większość czytających to forum, to już rzeczy i sprawy, które znają. Niestety nie słyszałam już wystąpienia Haliny (chyba od Stalowej Woli będę ją nazywać Piękną Haliną i możecie mówić, że mam inną orientację seksualną - wisi mi to! Kobiety są po prostu piękne!) i bardzo bym Cię prosiła, żebyś gdzieś ten tekst "pokazała". Jeżeli nie chcesz na forum, to może przysłałabyś mi na priva?
Ale piszę to dlatego, że uwżam, iż dobrze by było aby konfrontować wystąpienia specjalistów typu Skotnicka, czy psychoterapeuty pana Bobuli z wystąpieniami rodziców i nauczycieli. Specjaliści pokazują to, co już osiągnęli, co wypracowali, a nauczyciele i rodzice próbują to wprowadzać w życie. I właśnie wystąpienia tych ostatnich pokazałyby jak to wprowadzanie działa. Takie jest moje zdanie i moje potrzeby! O!
Nie czytałam tego co napisałam. Pa.
Kaśka
Chodzi właściwie tylko o to, żeby mieć trochę troski, trochę względów o innych

Agatka

Awatar użytkownika

Profesorowa

Post 17-10-2005 12:10

kaszka, no szkoda, że cię nie poznałam :roll: Co do wyglądu, człowiek się nastawia a tu taka Agatka :mrgreen: :lol: zmiata sobą takie wyobrażenie.
Dobrze, że przynajmniej Ela Lech spełniła twoje oczekiwania.
Co do Pawła, nie zgadzam się z tobą, gdybyś usłyszała, to byś wiedziała, że w tym roku zdaje maturę, pracuje i wybiera się na studia i mówi o całej swojej drodze życia, co napawa optymizmem inne matki dzieci dotkniętym ADHD. Jego wystąpienie ma poruszać ale i pokazywać nadzieję.
Trudno wystawic 15 latka na mównicę, no chyba ze chcesz na którejś konferencji wystawić swojego syna, zafundować mu taką przygodę ( i sobie), żeby opowiedział o swoim życiu 500 osobom? :?:
jestem psychologiem:) i lubię to forum
Agata Orzeł-Żukowska
psycholog dziecięcy i terapeuta rodzinny
terapeuta biofeedback

Ilona Lelito

Post 17-10-2005 13:58

Jakże by mnie tam mogło nie być, Kaszka :lol: Wcisnę się wszędzie.
Ja to taka "blondi" z krótkimi, żółtymi włosami. Byłam w niebieskim swetrze i popielatych spodniach. Spędzałam sporo czasu przy jednym ze stolików z książkami, które obsługiwał mój szanowny małżonek (gość w czerwonym polarze).
Pozdrawiam gorąco !

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 18-10-2005 07:12

Bardzo zaluje ze mnie nie bylo :( bardzo

sylwus

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 18-10-2005 08:21

Wystąpienie Haliny? Sama ciekawa jestem czy miała przygotowany tekst. Bo jej wystąpienie było wprost CUDOWNE. ONA dała z siebie wszystko, kupe serca i emocji. Przeżywała to co mówiła. Zwracała się do nauczycieli patrząc im prawie w oczy, prawie do nich krzycząc.
I jak byłam znudzona mową dr Alicji Kubik, bo kompletnie nie docierały do mnie wartości fal mózgowych, tak otrzymałam na koniec ogromną dawkę energii.
Halina!! Po raz kolejny chylę się przed Tobą. Ogromne całusy ode mnie!
(chyba od Stalowej Woli będę ją nazywać Piękną Haliną i możecie mówić, że mam inną orientację seksualną - wisi mi to! Kobiety są po prostu piękne!)

A jaki mają piękny, donośny głos!

Wróć do Spotkania