Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Zjazd ADHD-owców w Darłowie

Moderator: Moderatorzy

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 17-06-2007 17:11

Czy ja napisałam "Warszawa"? Napisałam w środku Polski ;)
Nie musi to być Warszawa. No i nie upieram się na ten środek ;) Tylko ten początek wakacji też mało szczęśliwy się okazał. Ja już studia kończę, ale Halinka ma na ten przykład sesję i dlatego nie mogłaby zostać dłużej. Myślę, że jest więcej takich osób. Może ustalmy jakiś inny termin (tak już na przyszły rok). Poza tym wydaje mi się, że trzebaby załatwić noclegi w inny sposób - podać cenę, zebrać zaliczki. Nie oglądać się wtedy na innych. Przy rezerwowaniu w styczniu, lutym, nie powinno być chyba problemu z rezerwacją. Hmmm???
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 17-06-2007 17:13

A może tak zostawić to Darłowo, tylko końcówkę sierpnia do pierwszej niedzieli września i robić w Darłowie ogólnopolski DSS, albo robić ten DSS ruchomy, w każdym roku u innego partnera porozumienia, to chyba jeszcze lepszy pomysł, i wywalczyć naprawdę dla nas wszystkich nasz dzień, ogólnopolski, później europejski, a jak dobrze pójdzie to Światowy DSS
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Post 17-06-2007 17:22

Może i racja Halinko :)
Ale w "środku" też możnaby się spotykać, tylko trzeba znaleźć jakieś fajne miejsce i ustalić nową świecką tradycję :twisted:
Wracając Dosiu do Twoich wyliczeń. Skoro jazda do Waw-ki kosztuje tyle co do B-B, to bez różnicy gdzie pojedziesz (jeśli masz na celu tylko krótką wizytę towarzyską), a w przypadku jazdy samochodem 4 godziny to kolosalna różnica. Po przejechaniu 4 godzin czujesz się zupełnie inaczej niż po przejechaniu 8. W przypadku pociągu może nie jest to takie istotne, bo jednak sobie siedzisz, nie musisz się koncentrować, możesz się przespać. Na to spotkanie do Darłowa zamierzałam się wybrać 22-go, żeby 23-go być do życia. To kawał drogi :)

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 17-06-2007 17:28

Dla mnie w "środku" jest Łódź, nie Warszawa :)

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 17-06-2007 18:09

Zlituj się Aniu :) My do Łodzi mamy jeszcze "dalej" i jeszcze drożej niż do Warszawy, a połączenia są gorsze niż do Bielska (688km-755km)

Podoba mi się myśl Halinki :) .

Dodatkowy zjazd w Centrum wtedy też mógłby być, większość z Was nie ma tak fatalnych połączeń kolejowych jak my :)
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Dzieci: Konrad 19 lat - ZA z cechami ADHD

Ja: Babcia - ADHD z cechami ZA

Post 17-06-2007 20:08

i znowu Darłowo

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 17-06-2007 22:25

Ja się broń boshe nie upieram przy Łodzi. Jestem zmotoryzowana raczej i mogę dojechać do miejscowości zupełnie pozbawionych kolei ;) Trzeba wymyśleć tak, żeby jak największej liczbie osób pasowało (bo wszystkim nigdy nie dogodzisz). Spotkanie w Warszawie może się też wiązać z wyższymi kosztami (noclegów na przykład). WSZYSCY się u Cyntii nie zmieścimy :twisted: jeśli wogle będzie miała ochotę przyjąć taką trzodę. No i te spotkania generalnie powinny mieć inny charakter. Nie u kogoś (bo to jednak kłopot, zobowiązanie itd.) tylko na gruncie neutralnym. Oczywiście ktoś będzie to musiał zorganizować, no ale tak jest zawsze (że ktoś organizuje). Tyle, że nikt z nas nie będzie musiał potem ZMYWAĆ !!!!!!!!!

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Post 17-06-2007 22:32

ani ścielić łóżek :lol:

smoczydlo

Awatar użytkownika

Forumoholik

Post 18-06-2007 18:43

Halina pisze:A może tak zostawić to Darłowo, tylko końcówkę sierpnia do pierwszej niedzieli września i robić w Darłowie ogólnopolski DSS, albo robić ten DSS ruchomy, w każdym roku u innego partnera porozumienia, to chyba jeszcze lepszy pomysł, i wywalczyć naprawdę dla nas wszystkich nasz dzień, ogólnopolski, później europejski, a jak dobrze pójdzie to Światowy DSS

Halinko zlituj się :!:

Toć dopiero wrócę z wakacji 30, to gdzie znowu jechać dalej :?: Dzieci do szkoły trzeba szykować. :(

Ale za zjazdem jestem jak najbardziej.

Jak nie "środek" Polski to może "wschód" :?:

Może tak do Łukowa :?: (Dojazd - dobry węzeł kolejowy)
oraz termin początek wakacji też może być. :D
Człowiek jest wielki,
nie przez to, co ma, lecz przez to kim jest,
nie przez to co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Post 18-06-2007 19:14

Hę .......

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 18-06-2007 19:18

Przecież nie mówię o tym roku, tylko to trzeba dobrze zaplanować na przyszły.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Post 18-06-2007 20:14

Kamień spadł mi z serca za rok będzie lep :P iej!!!!

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 03-07-2007 18:07

Ja jak w temacie :D
Bo w sumie to w ostatnią niedzielę nam się taki "mini zjazd" w Darłowie zrobił :D

Na plaży w Darłowie spotkały się:
matken,
Basia,
Dosia,
Jamniczek
i moja skromna osoba :roll:

Chciałam tylko powiedzieć, że suuuper było i jeszcze dodać, że matken z Basią to świetne kobity [smilie=kiss of love.gif]

Gadało nam się jakbyśmy się znały od lat :piwko: :icecream:

I nasi chłopcy (dziewczynek zbraklo :D ) też super się bawili - mój Jakubek, nie padł nawet w drodze powrotnej, natomiast zaspał na śniadanie do przedszkola w poniedziałek :D

Czekam na kolejne takie spotkania :roll:

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Post 03-07-2007 18:57

Nasze spotkania też są pełne śmiechu i wszyscy czujemy się jakbyśmy się znali od kołyski,a nasze dzieciaki(dziwne) nie dokuczają sobie nawzajem i jest wspaniale.Zresztą Matken coś na ten temat wie.
[smilie=kiss of love.gif]
może jeszcze w sierpniu będzie okazja ,żeby urządzić spotkanko na plaży

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 08-07-2007 17:12

Właśnie wróciłam i załamałam się, bo mam nowe posty w prawie każdym temacie :lol:
Dzisiaj jestem już baaardzo zmęczona jazdą, ale potwierdzam tylko, że spotkanie było udane ;)

golombek

Wsparcie

Post 09-07-2007 20:19

Nad morzem było, to może teraz z drugiej strony... Od 15 do ostatniego lipca mam zamiar połazić trochę po górach. Jeszcze nie wiem gdzie zakwateruję, jadę w ciemno, ale będą to na pewno okolice Zakopanego.
Poprzednia

Wróć do Spotkania