Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

CAŁA PRAWDA O TYCH SPOTKANIACH

Moderator: Moderatorzy

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 11-11-2006 20:16

CAŁA PRAWDA O TYCH SPOTKANIACH

Wszyscy ci użytkownicy forum pisza ciagle o róznych spotkaniach. Ze sie odbedą. A potem jakieś mgliste relacje. I jakies zdjęcia ze nie wiadomo kto jest kto.

Te wszystkie anonsy to w ogóle nie oddają rzeczywistości.

WIECIE JAKA JEST PRAWDA?

One są kompletnie zajebiste. I w ogóle nie mogę dalej uwierzyć że aż tak bardzo. Aż straciłam wątek od tego zachwytu :D :D :D :D :D :D :D
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 13-11-2006 16:52

Hmm. To chyba rzeczywiście gdzieś trzeba pojechać się z Wami spotkać :D . Ale opowiedz nam Marta coś więcej! Dzieci na tych spotkaniach są? I nie przerywają Wam każdego zdania w połowie :lol: ? A na początku - czy nie jest tak, że nikt nie wie co mówić (chodzi mi o pierwsze spotkanie w realu... znaczy... w biedronce :lol: ). Bo ja jestem zwykle nieśmiała w kontaktach z nieznanymi ludźmi :oops: .
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 13-11-2006 17:26

Było mnóstwo dzici. Nie było ŻADNYCH z nimi problemów, a nam gębusie lub inaczej pyszczki (cytat z Dreptaka) się nie zamykały. No czasami patrzyłam co robią moje robaczki, ale generalnie było OK (szukałam tylko buta na podwórku, bo mój syn raczył się tarzać na trawniku z psem Halinki). Między dziećmi nie było żadnych kłótni i przepychanek.
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 13-11-2006 17:26

Dosiu dzieci są i jakoś zupełnie nie sprawiają problemów, bo my wszyscy wiemy jak z nimi postepować, czasem zdarzają się jakieś wybuchy złości, czy inne nieprzewidywalne zdarzenia, ale nikt o nic nie ma pretensji, bo wszyscy mamy podobne problemy z naszymi dzieciakami, dobrze jest jesli jesteśmy w takim otoczeniu, gdzie nie ma innych zwykłych dzieciaków, poza rodzeństwem naszych "niezwykłych" ciągle coś się dzieje, czasem jak są to krótkie spotkania nie wszyscy zdążą się przedstawić innym, jest całkowite zamieszanie, ale jest fajnie i o to przede wszystkim chodzi.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Post 13-11-2006 17:28

I tak sobie radośnie piszę, a może ja czegoś nie zauważyłam :) :) :) Kto wie :) :) :)

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 13-11-2006 17:33

Aniu, Ty piszesz o ostatnim spotkaniu, ja o innych na których też byłam, generalnie są ona cudowne, ale czasem coś się dzieje.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 13-11-2006 17:34

Tak myślałam, ale zawsze coś może nam "umknąć" :) :) :)

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 13-11-2006 19:22

Wszystkie spotkania są absolutnie niesamowite, a dzieci nawet jak sie pobija, to klotnia jest na krotko. A rozmow raczej nie przerywaja, bo rodzice sa najmniejsza atrakcja raczej. Ehhh juz tak dawno nigdzie nie bylam, teskno mi.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 14-11-2006 13:19

Dzięki za odpowiedzi. Chyba wspólne problemy również zbliżają dzieci. Zresztą faktycznie Marcin najlepiej się dogaduje z innymi "żywymi sreberkami" :lol: . Tylko pewnie potem żałujecie, że nie mieszkacie tuż obok ;) .
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

Babcia Ola

Awatar użytkownika

certyfikowany killer

Dzieci: Konrad 19 lat - ZA z cechami ADHD

Ja: Babcia - ADHD z cechami ZA

Post 19-11-2006 13:08

Nasze dzieci chyba najlepiej się dogadują z takimi samymi dziećmi jak są one i dlatego na spotkaniach nie ma z nimi większych kłopotów,ba nie ma wcale żadnych kłopotów :ithr:

Wróć do Spotkania