[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4759: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Kampania na rzecz ADHD i Zespołu Aspergera • Wyświetl temat - Dlaczego nikt mnie nie lubi ?
Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Dlaczego nikt mnie nie lubi ?

Moderator: Moderatorzy

adhd96

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 14-11-2012 18:57

Dlaczego nikt mnie nie lubi ?

Cześć :) Wy też tak macie że w szkole Wam dokuczają ? Bo mnie nikt nie lubi i wszyscy się ze mnie śmieją :( Tak było już od przedszkola - zawsze rówieśnicy traktowali mnie inaczej, jako tą co łatwo traci panowanie nad nerwami itd. i robili wszystko, żeby mnie sprowokować i mieć radochę z patrzenia jak płaczę i krzyczę :/ Teraz jestem w I klasie liceum - myślałam, że jak pójdę do liceum to może będzie trochę inaczej niż w podstawówce i gimnazjum, że może już towarzystwo trochę dojrzalsze i mniej się skupia na dokuczaniu, ale okazało się, że nadal jest to samo :( I wydaje mi się, że nauczyciele (niektórzy) niechcący jeszcze to podkręcają, bo z jednej strony niby chcą dobrze bo mnie bronią, ale z drugiej robią to strasznie nieudolnie, bo mówienie komentarzy w stylu: ,,Ale czemu jej dokuczacie, nie widzicie, że jest nerwowa i nadpobudliwa" tylko podkreśla moją inność i jeszcze bardziej mają motywację żeby mnie prowokować :/

Aneta

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Dzieci:

Ja:

Post 15-11-2012 15:46

Witaj w klubie tez tak miałam, próbuj panować nad emocjami .
Postaraj się nie płakać i nie krzyczeć a potem zobaczysz, że przestaną Ci dokuczać rówieśnicy, oczywiście to trochę potrwa.
Wszystko potrafisz i jesteś dzielna dziewczyna:) Więc dasz radę. :OK:
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

Wróć do Jak dorosnąć - forum dla młodzieży