Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Czy mogę tym forum moderować?

Moderator: Moderatorzy

Aneta

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Dzieci: 19 miesięcy

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 16-11-2014 22:47

Czy mogę tym forum moderować?

Mam pytanie czy mogłabym moderować tym forum tym tzw. tym tematem?
Pozdrawiam .
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 16-11-2014 22:54

Nie

Aneta

Awatar użytkownika

Post 16-11-2014 22:55

Tak się spodziewałam no ale trudno :)
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

marzena truskawiecka

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Dzieci: Piotruś 16 lat ZA

Ja: Ja 45 lat ZA

Post 20-11-2014 21:34

Ja tam nie widzę przeciwskazań. Kiedyś to było kiedyś a teraz jak czytam twoje posty myśle, że mogłabyś na razie moderować w ograniczonym poziomie.

Aneta

Awatar użytkownika

Post 20-11-2014 21:37

Zobaczymy co powiedzą na to Administratorzy :)

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 21-11-2014 06:13

Administratorzy pewno, nic na to.
Wyrazili swoje zdanie, z którym ja też się zgadzam. Kari uważam, że jeszcze trochę powinnaś poczekać. Pojawiasz się, znikasz .
Co oczekujesz, że wszyscy będą Cię od razu nagradzać, za to, że jesteś? Administrator jest zawsze, nie wtedy tylko, kiedy mu to odpowiada i się podoba. To jest bardzo odpowiedzialna funkcja, A nie chwilowa zachcianka

Aneta

Awatar użytkownika

Post 21-11-2014 08:44

irena pisze:Administratorzy pewno, nic na to.
Wyrazili swoje zdanie, z którym ja też się zgadzam. Kari uważam, że jeszcze trochę powinnaś poczekać. Pojawiasz się, znikasz .
Co oczekujesz, że wszyscy będą Cię od razu nagradzać, za to, że jesteś? Administrator jest zawsze, nie wtedy tylko, kiedy mu to odpowiada i się podoba. To jest bardzo odpowiedzialna funkcja, A nie chwilowa zachcianka

Nie oczekuje ,ze będę nagradzana , że jestem :)
Jeszcze muszę poczekać bo trochę robię błędów na forum, które musze poprawić, jak np. cos kopiuje to dawać tu z jakiego źródła jest .
Wiem, że moderator jest częściej niż zwykły użytkownik po drugie jak nie skończyłam pedagogiki i nie mam dzieci nie mogę doradzać innym co maja problemy z dziećmi.

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 21-11-2014 12:07

Kari pisze:Jeszcze muszę poczekać bo trochę robię błędów na forum
Kari, przykro mi, ale myślę, że źle zrozumiałaś moje PW.

Nie powiedziałam Ci, że "jeszcze musisz trochę poczekać", tylko że nie będziesz tutaj moderatorem. Żeby być moderatorem, trzeba mieć wiele cech, które do tego predysponują, a nie tylko unikać oczywistych błędów. Na każdym forum są setki wspaniałych, życzliwych osób, które mają ogromny szacunek wszystkich. Moderatorami zostaje tylko kilka osób, bo tylko kilka jest potrzebnych. Nikt się na to nie naprasza, bo to jest dość niewdzięczna, trudna i oczywiście bezpłatna praca, jako że forum jest społecznym ruchem. Proszenie o zostanie moderatorem zresztą nie ma większego sensu, bo jest to funkcja przydzielana przez administratora osobom, które jego zdaniem najbardziej się do tego nadają. Myślę, że po prostu powinnaś zrezygnować z tego celu tym bardziej, że to naprawdę żadna przyjemność a tylko odpowiedzialność.

Te parę drobnych błędów, o których wspomniałam w tym PW było tylko przy okazji. Nie chciałam tego robić publicznie, szczególnie że naprawdę widzę w Tobie przede wszystkim ogromne zmiany na plus od czasów dzieciństwa. :OK:
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

Aneta

Awatar użytkownika

Post 21-11-2014 19:56

Dosia pisze:
Kari pisze:Jeszcze muszę poczekać bo trochę robię błędów na forum
Kari, przykro mi, ale myślę, że źle zrozumiałaś moje PW.

Nie powiedziałam Ci, że "jeszcze musisz trochę poczekać", tylko że nie będziesz tutaj moderatorem. Żeby być moderatorem, trzeba mieć wiele cech, które do tego predysponują, a nie tylko unikać oczywistych błędów. Na każdym forum są setki wspaniałych, życzliwych osób, które mają ogromny szacunek wszystkich. Moderatorami zostaje tylko kilka osób, bo tylko kilka jest potrzebnych. Nikt się na to nie naprasza, bo to jest dość niewdzięczna, trudna i oczywiście bezpłatna praca, jako że forum jest społecznym ruchem. Proszenie o zostanie moderatorem zresztą nie ma większego sensu, bo jest to funkcja przydzielana przez administratora osobom, które jego zdaniem najbardziej się do tego nadają. Myślę, że po prostu powinnaś zrezygnować z tego celu tym bardziej, że to naprawdę żadna przyjemność a tylko odpowiedzialność.

Te parę drobnych błędów, o których wspomniałam w tym PW było tylko przy okazji. Nie chciałam tego robić publicznie, szczególnie że naprawdę widzę w Tobie przede wszystkim ogromne zmiany na plus od czasów dzieciństwa. :OK:

Nie mówiłam o naszym PW po pierwsze po drugie wiem ,że żadna przyjemność a ja lubię odpowiedzialność.

anka-niko

Awatar użytkownika

Wsparcie i Łowca Talentów

Dzieci: młody dorosły z ADHD (wbrew pozorom)

Ja: takie sobie coś ;)

Post 21-11-2014 20:11

Kari, przeczytałaś już kilka razy wyraźną odpowiedź admin - NIE. Przestań drążyć temat, bo to jest dziecinne!

"NIE" admin znaczy "NIE".

I Twoje "chcenie" tego nie zmieni.

Zrozum to wreszcie i przestań ponawiać pytanie, bo jest to mocno denerwujące.
Obrazek
mama super syna - KĄT-owicza z ADHD, dysgrafią... i pasją

Jerzy Liebiert
Uczyniwszy na wieki wybór// w każdej chwili wybierać muszę... Jeździec

Uczę się ciebie człowieku.//Powoli się uczę, powoli.//Od tego uczenia trudnego//Raduje się serce i boli. *** (Uczę się ciebie, człowieku...)

Aneta

Awatar użytkownika

Post 21-11-2014 20:25

Anka-niko , wiem ,że nie ale teraz odpowiadałam Dosi tylko i tyle :) Nie musisz się aż tak denerwować. :D

dhdaz

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Ja: Zdiagnozowane ADHD

Post 21-11-2014 20:29

Ponadto, myślę że wątek lepiej przenieść do odpowiedniejszego działu...

Będąc moderatorem wcale nie stajesz się kimś lepszym na forum. Po prostu jesteś osobą która zasłużyła na "miotłę". A ich ilość jest zależna od ilości nowych postów. Nie dowodzi też czyjejś odpowiedzialności, bo zawsze osoba u władz może się "zbuntować" i ustanowić własne zasady. Mod tylko sprząta.

Wiem coś o tym, często siedzie na stronach postawionych na MediaWiki, tam gdzie jest mały ruch admin wykonuje tylko prace konserwacyjne i chyba że mu się zachce to doda coś nowego.
: setlocal spell spelllang=pl
: source $VIMRUNTIME/syntax/bbcode
vim, gwarancją poprawności składni i wypowiedzi.

Aneta

Awatar użytkownika

Post 21-11-2014 20:44

Ja myślę, nad zamknięciem tego tematu bo ten temat jest trochę dziecinny !!

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 21-11-2014 20:54

Kari pisze:Ja myślę, nad zamknięciem tego tematu bo ten temat jest trochę dziecinny !!
Miło, że nareszcie to zauważyłaś. :OK:
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

Wróć do Jak dorosnąć - forum dla młodzieży