Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Najpierw robienie potem myślenie.

Moderator: Moderatorzy

Aneta

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Dzieci: 19 miesięcy

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 21-11-2014 21:11

Najpierw robienie potem myślenie.

No właśnie to jest okropne, że najpierw się robi potem myśli to tak jak z tematem o moderowaniu forum :lol: teraz to się śmieje , że robiłam potem myślałam. :lol: nie no ludzie to okropne jest.
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

dhdaz

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Ja: Zdiagnozowane ADHD

Post 21-11-2014 22:21

Jesteś w końcu wśród swoich, tu możemy wybaczyć takie błędy ;) ale dla porządku można je gdzieś zarchiwizować/do kosza.

A potem ludzie nazywają nas od idiotów - nic dziwnego. Największą głupotę jaką przez to popełnił to chyba kiedy ktoś namówił mnie do kradzieży....

(ach, jeszcze ktoś z mojego otoczenia to przeczyta i będzie haja!)
: setlocal spell spelllang=pl
: source $VIMRUNTIME/syntax/bbcode
vim, gwarancją poprawności składni i wypowiedzi.

blink77

Post 22-10-2018 11:28

Ja tam mam wrażenie, że ten problem dotyczy znacznej części populacji. Ale to może dobrze?

Wróć do Jak dorosnąć - forum dla młodzieży