Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Nasze forum też ma ADHD

Moderator: Moderatorzy

kaszka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 30-06-2005 14:05

Nasze forum też ma ADHD

Właśnie mam taką teorię. Ciągle coś się gubi, a potem znajduje, albo nie znajduje, zawija i odwija, goście wchodzą, chociaż nie powinni i jeszcze w innych kolorach. Diagnoza jak pokazałam w tytule! :P
Kaśka
Chodzi właściwie tylko o to, żeby mieć trochę troski, trochę względów o innych

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 30-06-2005 14:16

Oj, kaszka, masz rację, masz.....
Nasze forum ma całkiem niezłą postac ADHD........ tyle sie wątków pomnożyło, często bardzo podobnych do siebie i mimo, że staram się na co niektórych forach je łączyć, zmieniać tytuły, aby były bardziej zrozumiałe i przejrzyste, że staram się przenosić wątki tam gdzie powinny być, to jednak nie daję już rady......
Przyznam, że troche odpuściłam z tym porządkowaniem, ale tak całkiem nie odpuszczę :wink:
Mam nadzieję, że dreptak się już o to zatroszczył, że przynajmniej nam znikać nie będą........ a to już coś!

Ale że na tym forum bywają jedynie ADHD-owcy i spokrewnieni z nimi i zapewne też już lekko "niepoukładani" ich bliscy, to taki "bałagan kontrolowany" nikogo nie zrazi i pozwoli, że każdy odnajdzie tu to, czego szuka :D
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

kaszka

Awatar użytkownika

Post 01-07-2005 10:41

Matko Jedyna! Wydaje mi się, że te wątki skaczą jak żabki. To już koniec!!! :kermit:
Kaśka

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 01-07-2005 10:47

Pozbierałam wszystkie tematy o Łukaszu w jedno miejsce. może być?
Monika

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 01-07-2005 10:48

Kaszko
Nasze forum ma takie ADHD jak Ci którZy je moderują i dlatego wątki przeskakują z miejsca na miejsce. I jeszcze zmieniają tytuły.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 01-07-2005 10:50

Halina pisze:Kaszko
Nasze forum ma takie ADHD jak Ci którZy je moderują i dlatego wątki przeskakują z miejsca na miejsce. I jeszcze zmieniają tytuły.

Nie poczuwam się do posiadania ADHD, a przeskakiwanie wątków i dostosowywanie ich tytułów ma na celu własnie uporządkowanie forum. Tytułu dot. sprawy Łukasza są zebrane w Dzieciach i odnosza się do siebie, wiec chyba jest lepiej, co?
Monika

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 01-07-2005 10:54

mtmonika pisze:
Halina pisze:Kaszko

Nie poczuwam się do posiadania ADHD, a przeskakiwanie wątków i dostosowywanie ich tytułów ma na celu własnie uporządkowanie forum. Tytułu dot. sprawy Łukasza są zebrane w Dzieciach i odnosza się do siebie, wiec chyba jest lepiej, co?

Jasne, tylko myśmy razem przesuwały te wątki, dlatego naprawdę można było się pogubić. I wcale nie dziwię się niektórym, którzy właśnie byli w trakcie pisania, czy czytania, że nagle znajdowali się nie tam gdzie zaczęli czytać lub pisać.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 01-07-2005 10:59

Halina pisze: I wcale nie dziwię się niektórym, którzy właśnie byli w trakcie pisania, czy czytania, że nagle znajdowali się nie tam gdzie zaczęli czytać lub pisać.

Przepraszam.... :oops: :oops: :oops: , ale miałam dobry zamiar.
No, ale faktycznie mógł mieć ktoś przez moment wrazenie posiadania schizo...
Następnym razem porządkowanie forum trzeba będzie robić, gdy będą pustki na forum.
Ostatnio zmieniony 01-07-2005 12:41 przez mtmonika, łącznie zmieniany 2 razy
Monika

kaszka

Awatar użytkownika

Post 01-07-2005 12:36

Spokojnie!
Myślę, że można porządkować w trakcie.
To ja przepraszam. Wiecie ja mam ten problem, że często jak czytam"chełmskie" to piszę "zamojskie", albo inne takie i robię to nieświadomie, później gdy czytam znajduję (a czasami nie znajduję) błąd. Więc myślałam, że to już ta moja przypadłość się włączyła, a potem pomyślałam, że pewnie coś przestawiacie.
:lol:
Kaśka

golombek

Wsparcie

Post 28-10-2005 22:20

william0000 pisze:mój gg 4092647 chciałbym z kimś prywatnie o tym pogadać nie wyświetla mi numerów użytkowników

Nie wiem, czy w dobrym miejscu to wrzucam, ale mam pytanie związane z powyższym. Co to jest ten AIM i dlaczego nie działa pod win XP z Firefox`em i pod win2K z IE? Może czegoś mi brakuje, ale qrna, czego???

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 29-10-2005 07:38

Jest błąd w oprogramowaniu. Już to poprawiałem, ale przy wgraniu upgradu zapomniałem o tym i błąd wrócił.
Postaram się to poprawić.

Wróć do Jak działa forum?