Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Poczta na onet

Moderator: Moderatorzy

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 13-01-2007 10:44

Poczta na onet

Mam już kilka przypadków, że bezskutecznie wysyłam maile na adresy na serwerach onet. Wracają mi informacje, że mail nie został dostarczony z winy ich serwera.
Z innych źródeł wiem, że onet nie wyrabia się ze względu na spam, który w tej chwili stanowi 90% ruchu pocztowego.

Dlatego, jeżeli ktoś ma pocztę na onecie, proponuję szybko zmienić na inną, mniej bombardowaną.

Z drugiej strony miałem problem ostatnio problem ze zbyt restrykcyjnymi filtrami na serwerach Gazety.

Przykro mi przyznać. My, administratorzy, przegrywamy ze spamem. Nie mamy na to lekarstwa.

Jedyne lekarstwo na to jest takie:
Kasujcie spam bez czytania, w ogóle tam nie zaglądajcie ani nie klikajcie na linki.
Spam żyje dlatego, że raz na 1 000 listów ktoś kliknie, a raz na 100 000 listów ktoś coś kupi albo zwróci uwagę na rekomendacje, które są tak naprawdę reklamą.

deprim

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 13-01-2007 12:23

polecam gmail jak ktoś chce to mogę mu zaproszenie wysłać. Konto z dużą pojemnością 2,5 GB, dużo ciekawych opcji, spam ląduje tam gdzie jego miejsce (w większości) i jest mniej iuciążliwy niż w przypadku onetu.
Obrazek

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 13-01-2007 14:50

Na interia.pl też jest dobra poczta.
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 13-01-2007 17:18

Na tlenie też mi większość spamu zatrzymuje. Ponieważ używam GG przez tlen, to mam go uruchomionego i mogę wejść na pocztę przez kliknięcie zakładki. Bez konieczności logowania się.
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Wróć do Jak działa forum?