Post 11-07-2019 12:51

Prosze o pomoc szukam szkoly dla syna z adhd i autyzmem

Witam na forum jestem od niedawna . Mam trojke dzieci w tym jedno z adhd i autyzmem wczesnodzieciecym syn ma 11 lat. Do tej pory byl w szkole zwyklej ale tam nie ma warunków .syn ma orzeczenie o ksztauceniu specjalnym. Szkoly i nauki nienawidzi. W klasie sie zle czul skarzyl sie ze nie ma przyjaciół. Dyrektorka zasugerowala zeby zmienic szkole bo mu robie krzywde. Chcialabym zeby syn chodzil do inyegracyjnej na drewniana ale tam nie ma miejsc. I mam.do was pytanie jakie sa dobre szkoly z roznymi terapiami napewno poyrzebujemy spolecznej. W poradniach nie ma miejsc a my nie mamy tyle pieniedzy. Przez zle zachowanie nie pojechal na kolonie ze swietlicy socjoterapeutycznej i przez to nigdzie nie wyjedzie na wakacje. Mam poczucie ze nnauczyciele i rozne instytucje nie pomagaja jestesmy z męzem z tym sami. W domu atmosfera nie do zniesienia. Corki starsze kłóca sie z synem ciągle. Krzyki przeklenstwa ja nie wiem jakie kary dawac. Jak cos zabiore albo mu zabronie zaczyna dokuczac rzuca przesmiotami trzaska dezwiami. Mam dosyc nie mam sily i nie wiem co mam robic. W pracy jestem na zwolnieniu jiz 2od poczatku wakacji bo nie zostawie ich samych w domu bo bedzie tragedia. Syn ma zaleglosci duze. Diagnoza byla bardzo pózna bo dopiero w grudniu 2018. Nikt nic nie widzial a ze zle sie zachowywal to mowiono ze jestem niekonsekwentna. Prosze poradzcie co robic gdybym znalazla dobra szkole mysle ze polepszylo by sie jestem otwarta na wspólprace ze szkola . Pozdrawiam . Ania