Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Atypowy

Moderator: Moderatorzy

Marynia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Dzieci: Syn 17 lat - ZA

Post 13-02-2018 12:21

Atypowy

Dawno nie pisałam.. U nas wszystko dobrze, na ile może być dobrze :)
Chciałam Was zachęcić do obejrzenia serialu "Atypowy". Można go zobaczyć w Internecie .. W mojej ocenie jest taki "amerykański", ale nie żałuję czasu, który poświęciłam na oglądanie. Jak mój syn wróci z ferii to zamierzam oglądnąć razem z nim... ciekawe co on powie?
Pozdrawiam serdecznie :)

tama

Post 22-02-2018 23:45

Jest na Netflixie. Własnie zastanawiam się czy warto ogladać. Bo czasami to "amerykańskie" podejście oznacza,ze to jakś bajka bez zwiazku z życiem. Chyba,że ma tylko podnieśc nastrój
syn już studiuje rocznik 95; dysgrafia, dyslekcja stwierdzone, ADHD niestwierdzono, ale ma wszelkie objawy

Marynia

Awatar użytkownika

Dzieci: Syn 17 lat - ZA

Post 27-02-2018 18:12

Tamo :) "Atypowy" raczej na poprawę humoru i także jako film o ludziach,o rodzinie po prostu :) Z moim synem oglądamy i On mi mówi w czym jest podobny do bohatera, czego nie rozumie ( bo rzecz dotyczy wchodzenia w relacje z dziewczynami !- temat aktualny u nas)- i jest to przyczynek do dyskusji, łatwiej mi poruszać pewne tematy, więc fajnie...

Wróć do Dziecko z Zespołem Aspergera