Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Ocenianie zachowania.

Moderatorzy: małgosia, Moderatorzy

małgosia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 03-02-2007 09:08

http://sp2jozefow.szkolnastrona.pl/m_gl ... =32&szbl=3

"E. Dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie własne oraz innych osób.
[....]
Przy ocenie ucznia w tej kategorii należy wziąć pod uwagę stwierdzone u niego przypadki chorobowe jak nadpobudliwość psychoruchowa, ADHD itp.
[...]
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi." /Albert Einstein/

małgosia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 28-08-2007 22:03

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi." /Albert Einstein/

basia

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 29-08-2007 19:02

Małgosiu,chyba nigdzie nie uwzględniono punktu 5a z poprzedniego rozporządzenia,albo czytałam i nic z tego nie zrozumiałam?.

małgosia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 27-10-2007 21:16

basia pisze:Małgosiu,chyba nigdzie nie uwzględniono punktu 5a z poprzedniego rozporządzenia,albo czytałam i nic z tego nie zrozumiałam?.

str. 4 punkt 6.

"6. Przy ustalaniu oceny klasyfikacyjnej zachowania ucznia, u którego stwierdzono zaburzenia
lub odchylenia rozwojowe, należy uwzględnić wpływ stwierdzonych zaburzeń lub odchyleń
na jego zachowanie na podstawie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego albo
indywidualnego nauczania lub opinii publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, w
tym publicznej poradni specjalistycznej."

http://portal.adhd.org.pl/phpbb/viewtop ... 4&start=20

Wróć do Bank pomysłów