Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

ADD/ADHD praca licencjacka

Moderator: Moderatorzy

Gosia Balmas

Post 12-07-2005 11:56

ADD/ADHD praca licencjacka

Witam :)
Niedawno porwałam się na temat ADD i ADHD w mojej pracy licencjackiej "Metody nauczania nastolatków z add i adhd". Okazało się że nie ma za dużo materiałów na ten temat. jestem już w końcowej fazie pisania pracy ale może ktoś mi powiedzieć kiedy najwcześniej rozpoczęły się badania nad ADD i ADHD i gdzie. To jest nowy temat i moja promotor chce dosyć dokładnie opisać ten temat. Piszę tą pracę po angielsku więc jakieś stronki na ten temat w języku angielskim mi nie przeszkadzają. Pozdrawiam i z góry dziękuję. :D

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 12-07-2005 12:07

Może zacznij od poczytania materiałów na forum i portalu?
Jest tu już baaaardzo dużo informacji.

filip222

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 12-07-2005 15:30

W real player jest kapitalna godzinna pogadanka audio-video.
Włącz sobie rp wpisz w search adhd. Po angielsku, ale naprawdę warto.

kaszka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 13-07-2005 06:51

A jak już przeczytasz, to czy mogłabyś z nami podzielić się wynikami pracy? Czy są jakieś inne metody uczenia nastolatków z ADD i ADHD, których my nie znamy? Może pomogłoby nam to w naszych sporach ze szkołami? Pozdrawiam.
Kaśka
Chodzi właściwie tylko o to, żeby mieć trochę troski, trochę względów o innych

Gosia Balmas

Post 13-07-2005 07:24

Jak napiszę pracę to chętnie podzielę się tym co tam znalazłam na temat metod nauczania. Generalnie to co piszę to modyfikacje metod już istniejących. Mam fajną książkę sprowadzoną z USA i tam jest mnóstwo fajnych podpowiedzi. teraz Mam bardzo mało czasu bo mam skończyć pracę do końca lpca a moja promotor nie ma pojęcia o adhd. obiecuję:) Byliście tacy mili, że z radością napiszę o tym co mam a nawet potłumaczę swoja pracę i kawałek tej książki co mam i zamieszczę w pdf-ie (jak się da:) ) albo będę wam na maile przesyłać. W każdym razie coś zostawię po sobie. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi na mój post. pOzdrawiam wszystkich :)

Buziaki

Gosia

Wróć do Dla dobra nauki