Post 03-06-2005 11:53

Mamy następną studentkę

Kopiuję prośbę studentki z portalu

Studentka prosi o wypełnienie kwestionariusza, który można pobrać na portalu http://adhd.org.pl/portal2/index.php?op ... view&id=79.
A następnie prosimy wysłać wypełniony na adres: jemioluszka@op.pl

Komentarze
studentka
Dodane przez Gość w dniu - 2005-06-03 10:25:46Witajcie mam na inię Ewa.Właśnie konczę Pedagogike Specjialną w Warszawie specjialnosć oligofrenopedagogika .od jakiegos czasu interesuje sie adhd.Pisałam na ten temat prace licencjiacką teraz pisze magisterską .Poł roku temu odkryłam ze sama mam adhd stąd zainteresowanie tym tematem.Wyobrażcie sobie ze nie mogłam zrobic badan w szkołach, bo na hasło adhd szkoły odmawiały mi współpracy. zmieniłam więc grupy badawcze i technike. Mam nadzieję że skończę prace do konca czerwca. Ankieta, która wam wysłałam do wypełnienia jest dla rodziców adhd-owców.Chcę udowodnić ,że wiedza o postepowaniu wobec ucznia adhd wpływa na postawe nauczyciela w stosunku do tego ucznia i do ich rodziców.Po obronie pracy planuję zajmowac się tym tematem zawodowo.Niestety na razie nie mam internetu w domu, więc moge się pojawiac na forum dorywczo.Swoja droga lubię swoje adhd i wiecie co-moje otoczenie chyba też je lubi. Bede wdzięczna jak pomozecie mi wypełnic te ankiety.Pozdrawiam was ,a propo wiecie jakie mam przezwiskowśród najblizszych Terminator-zgadnijcie dlaczego:)
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703