Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Literatura do pracy nad adhd

Moderator: Moderatorzy

Ula Labisz

Post 19-11-2006 18:41

Literatura do pracy nad adhd

Hej!
Jestem studentką Nauk o Rodzinie,z problemem adhd spotkałam się około 3 lata temu. Mam siostrą,z którą do klasy chodzą dzieci cierpiącce na adhd i to właśnie od niej dowiedziałam się o tej chorobie. Chciałabym napisać prace magisterską na temat " Czy dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej są deprecjonowane w grupie rówieśniczej?", bądź też " Jak grupa rówieśnicza traktuje dziecko nadpobudliwe psychoruchowo?"
Mam prośbę odnośnie literatury. Czy ktoś słyszał albo miał w ręce książki mówiące coś o dziecku z adhd a grupie rówieśnicze, bądź też jakiejkolwiek książce w której chociaż wspomina się o odniesieniu rówieśników do takiegoż dziecka.
Z góry dziękuję tym którzy chociaż przeczytają tą wiadomość. :D

Wanda Baranowska

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 19-11-2006 21:32

Ulu, jeśli czytasz w języku angielskim przyślij maila, prześlę Ci materiały uzwględniajace ten aspekt. Jeśli potrzebne Ci są ogólne opinie (bez badań), wczytaj się w forum, znajdziesz tu kopalnię informacji o obostronnych relacjach z rówieśnikami.
mój adres: wandzio1@op.pl
pozdrawiam

Ula Labisz

Post 19-11-2006 22:21

Moj mail to ula.labisz@wp.pl
Dziękuję za pomoc. [smilie=mylove.gif]

Wróć do Dla dobra nauki