Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

chcę pomóc sobie i Wam :)

Moderator: Moderatorzy

majka83

Post 16-08-2006 16:02

chcę pomóc sobie i Wam :)

Witajcie Rodzice dzieci z ADHD!
Chciałabym z Wami nawiązać kontakt, wspópracę. Jak już wcześniej pisałam na forum prowadzę badania dotyczące "Wychowania dziecka z ADHD w rodzinie". Mimo licznych publikacji na temat problemów,trudności rodziców wychowujących dzieci z ADHD chciałabym właśnie od samych rodziców usłyszeć, przeczytać, co tak naprawdę przytłacza rodzica, co jest największym problemem. Jeśli ktoś z Was potrzebuje wsparcia pomogę na tyle, na ile będę w stanie. Jednocześnie proszę o pomoc dla mnie w badaniach. Bardzo ważne jest dla mnie to ,ze zgłaszają się do mnie rodzice i w najmniejszym stopniu nawet samą rozmową, moge coś pomóc. Liczę na liczne emeile i wiadomości :)
GG: 6834967 , e-meil: bogusia2@gazeta.pl

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 06-10-2006 11:56

Mam nadzieję, że jeszcze prowadzisz te badania? Wpisałam sobie Twój nr gg, ale narazie nie jesteś dostępna. Jak Cię zobaczę, to sięodezwę :) na 100%. Będzie ciekawie, zapewniam :)
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Wróć do Dla dobra nauki