Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Prośba do rodziców

Moderator: Moderatorzy

kinia

Post 02-05-2006 17:27

Prośba do rodziców

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Karolina . Jestem studentką IV roku pedagogiki na UG. Obecnie piszę pracę magisterską o sytuacji dziecka z ADHD w środowisku szkolnym. Czy byliby państwo tak uprzejmi i podzielili się ze mną swoimi przemyśleniami ? Głównie nurtuje mnie problem relacji dzieci z nadpobudliwością z ich kolegami i koleżankami z klasy. Jak są postrzegane przez rówieśników? Jeżeli ktoś z państwa będzie zainteresowany, to wypowiedzi proszę przesyłać na adres ninaroma@interia.pl Pozdrawiam
Karolina

Żona Dreptaka

Wsparcie

Post 05-05-2006 08:42

Witaj Kiniu,
Jak widzę, jesteś na naszym forum od niedawna. A może od dawna czytasz, a tylko zalogowałaś się kilka dni temu?

Myślę, że sporo informacji znajdziesz na forum.
Całkiem niedawno powstał "tematyczny spis treści" dla Zuski, która również pytała o sytuację dziecka w szkole.
Jest tam:
http://portal.adhd.org.pl/phpbb/viewtopic.php?t=1359.
Skorzystaj, przeczytaj.

Przypuszczam, że również po zapoznaniu się z tymi wątkami będziesz miała dalsze pytania.
Pytaj, drąż.

Powodzenia

kinia

Post 05-05-2006 10:00

Dziekuje bardzo zonodreptaka! Dokladnie, strone sledze juz od dluzszego czasu, jednak zalogowalam sie niedawno. Dziekuje za pomoc, wszystkie posty przeczytam bardzo uwaznie . Jak bede miala jakies pytania to napewno napisze Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje!
Karolina

Wróć do Dla dobra nauki