Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Drodzy Rodzice dzieci z ZA bardzo proszę Was o pomoc

Moderator: Moderatorzy

ewela1503

Post 04-03-2015 16:48

Drodzy Rodzice dzieci z ZA bardzo proszę Was o pomoc

Witam,
Mam na imię Ewelina i jestem studentką ostatniego roku pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim, obecnie piszę pracę magisterską na temat wczesnego wspomagania rozwoju dzieci z zespołem Aspergera. Na studiach licencjackich z zakresu pedagogiki specjalnej zaczęłam się interesować autyzmem i zaburzeniami ze spektrum autystycznego, stąd też taki wybór tematyki pracy magisterskiej. Po raz pierwszy spotkałam się z dzieckiem z ZA na praktykach studenckich gdzie miałam okazję uczestniczyć w terapii tego dziecka, wtedy byłam już pewna,że to właśnie zespół Aspergera zasługuje na moją uwagę.
W swojej pracy chciałabym sprawdzić jak wczesne wspomaganie rozwoju wpłynęło na rozwój dzieci z ZA, na ich funkcjonowanie w teraźniejszości, czy prowadzone terapie były indywidualizowane, skuteczne i na ile pomogły Państwa dziecku.
Dlatego też pomoc Państwa w moich badaniach polegałaby na udzieleniu odpowiedzi (mailowo lub na forum) w wywiadzie kwestionariuszowym.Bardzo zależy mi na kontakcie z rodzicami dzieci z ZA, które uczestniczyły we wczesnym wspomaganiu lub nadal w nim uczestniczą.
Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, gdyż bardzo ciężko nawiązać kontakt z dziećmi i ich rodzicami,pomimo długich poszukiwań nie znalazłam chętnych rodziców, stąd też moja praca magisterska stoi pod znakiem zapytania.
W razie jakichkolwiek pytań bardzo chętnie odpowiem.
Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie
Ewelina

studentkapracamgr

Post 03-08-2015 13:27

Praca mgr Zespół Aspergera

Witam,
również piszę pracę o tej tematyce...czy byłabyś chętna podzielić się swoimi informacjami??

Wróć do Dla dobra nauki