Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Kolejna studentka :wink:

Moderator: Moderatorzy

Ola

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 13-04-2006 11:53

Kolejna studentka :wink:

Witam. Czytam te wszystkie prosby i az glupio mi o cokolwiek tez prosic, ale szczerze mowiac chyba nie mam wyboru :) Jestem studentka IV roku oligofrenopedagogiki i szukam kontaktu z anauczycielami ktrorz pracuja z dziecmi ADHD w szkole. Moze przez rodziców latwiej mi bedzi do nich dotrzec, bo z tego co zauwazylam nie ma ich na tym forum zbyt wielu (nie wiem czy w ogole sa ale jeszcze poszukam :). Jezeli ktorys z szanownych :) rodzicow ma do czynienia z dobrymi nauczycielami ktorzy pracuja z ich dziecimi bede wdzieczna za kontakt. pozdrawiam serdecznie.
Nawet cień przyjaciela wystarczy, aby uczynić człowieka szczęśliwym.

Kate

Awatar użytkownika

Post 13-04-2006 17:14

Ja znam takich. Kontakt do mnie 600 480 369, mail: kasia@monolitbtl.pl

Cyntia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 13-04-2006 17:20

Ja mam nauczycielkę nauczania początkowego mojej córy, która wie o co chodzi i umie z ADHD-owcami pracować, ale muszę najpierw spytać czy mogę dać jej namiary, więc dopiero po świętach.
"Lubiłabym poranki, gdyby zaczynały się później"
Przepraszam za błędy ortograficzne - dysleksja w galopie
Mam ADHD, starszą córę z ADHD a mężusia oraz młodszą córę bez ADHD.

Ola

Awatar użytkownika

Post 22-09-2006 19:13

Dziekuje tym, ktorzy odpowiedzieli na moja prosbe, przepraszam ze sie do Was nie odezwałam, ale mam male "obsuniecie" z moja praca dlatego nie chcialam sie kontaktowac, dopoki nie bede miala sporzadzonej ankiety, a to jeszcze wciaz przede mna. Dziekuje za odzew i licze na to, ze za jakis czas bedzeicie mi w stanie pomoc:)
Nawet cień przyjaciela wystarczy, aby uczynić człowieka szczęśliwym.

Wróć do Dla dobra nauki