Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

SUKCESY, RADOŚCI, POWODY DO DUMY i te malutkie i te duuże

Moderator: Moderatorzy

mrówa

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 06-09-2008 10:28

Jamniczek pisze:Pan od sztuki ;) (Kornik zaczął właśnie gimnazjum, w muzycznej podstawówce nie było tzw. sztuki) powiedział podobno Kornikowi, że jego rysunki, tworzone w zeszytach i na wyrwanych z nich kartkach, są bardzo dobre. :)

co się dziwić, talent po Mamusi :)

Jamniczek

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 06-09-2008 10:44

Tyle, że to talent ujawniony w ciągu ostatnich miesięcy dopiero. Kornik grafomotorycznie zawsze odstawał od rówieśników, i zawsze było to zaznaczane (jako jedyna dziedzina, w której był zawsze ze dwa lata do tyłu) w opiniach z poradni. W przedszkolu, gdzie się dużo rysowało, niejednokrotnie musiał to odczuć. Znielubił rysowanie, które potem na szczęście w szkole muzycznej było traktowane raczej po łebkach. Ja też długo nie umiałam go zachęcić. Dopiero, jak zainteresował się mangą (nie wiem, jak się to pisze) i ogólnie japońszczyzną wszelaką, zaczął znajdować przyjemność w cyzelowaniu drobnych form graficznych.:)

A ten pan od sztuki, jak się okazało, to znany w mieście nauczyciel. Z powołaniem i zacięciem do wyłapywania młodych talentów. Kojarzę go sprzed lat, ale nie miałam pojęcia, że teraz uczy w Kornikowej szkole!

Super, że wreszcie nie opieprzają Kornika za rysowanie po zeszytach! :D
Ja - "książkowe" (i rzeczywiste) DDA, Syn Kornel, 15 lat - ChAD i ADHD jako impreza towarzysząca ;)

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 12-09-2008 19:37

Aż sie boję cieszyć i pisać o tym. Kuba w szkole ładnie pracuję, jest dużo chwalony, nauczyciele mówią, że zna zasady, stosuje się, czasami jak się zapomni wystarczy jedno upomnienie i wraca do pracy. Widzę jak dzielnie pracuje po zeszytach, wszystko ma zapisane, prace domowe również. Póki co rozmawiałam tylko z nauczycielką polskiego i własnym oczom i uszom nie wierzę, że są jeszcze tacy nauczyciele, chętni do pomocy, uczenia się i mający dużo ciepła i akceptacji w sobie. Pani wspomagająca też w porządku, choć ciężko coś więcej powiedzieć po 5 dniach.
Ale póki co cieszę się, chwalę, pomagam jak potrzebuje. I trzymam kciuki za niego.

A dzisiaj założyliśmy stały aparat na zęby. Kuba mimo olbrzymiego lęku przełamał się, dał wszystko zrobić. Dzielny facet.
Ostatnio zmieniony 12-09-2008 19:47 przez nieszki, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 12-09-2008 19:43

Agniecha, rewelacja uściskaj Kubę ode mnie.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Jadźka

Awatar użytkownika

Post 12-09-2008 21:38

Agnieszka :clapping: dla Kuby

Dzisiaj popołudniu telefon dzwoni,patrze wychowawczyni Miśka,już sobie myślę o najgorszym.....a tu niespodzianka.
Pani zadzwoniła żeby powiedzieć ze mój skarb ma najlepsze oceny z całej klasy,napisał już trzy piękne opowiadania,ma chwile słabości,ale świetnie sobie z nimi radzi.
Dodam ze te oceny to:6piątek i 1czwórka

Duma mnie rozpiera :D

Wiem ze to początek roku i może się to później zmienić ale ja się ciesze,bo jak widzę jaki on jest z siebie zadowolony.....
Ja ADHD,Miś 13 lat- ADHD

Aneta

Awatar użytkownika

Dzieci: 19 miesięcy

Ja: zdiagnozowane ADHD

Post 12-09-2008 21:42

Nieszki super brawa dla kuby :clap: . A mam pytanie ,jak sie czuje z tym aparatem , pytam bo jak wiez, to ja też mam aparat i jestem ciekawa czy tak samo czuje jak ja na poczatku.
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

katina64

Post 13-09-2008 05:45

Brawa dla Kuby i Miska. :clap: :clapping:

mamaiwa

Awatar użytkownika

Huragan Porządku

Post 13-09-2008 07:15

Nieszki, gratuluję Wam serdecznie! Oby więcej takich informacji :) .
mama wspaniałego 8-latka

"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
Terry Pratchett

maciej

Awatar użytkownika

Post 13-09-2008 09:29

Brawa dla chłopaków :clapping:
Oby cały rok był taki dla naszych dzieciaków.

mamaiwa

Awatar użytkownika

Huragan Porządku

Post 13-09-2008 10:04

maciej pisze:Oby cały rok był taki dla naszych dzieciaków.

Święte słowa, Macieju, święte słowa! :D
mama wspaniałego 8-latka

"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
Terry Pratchett

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 13-09-2008 20:17

Anciu, o dziwo z aparatem na razie jest OK, boli go trochę jak ma gryźć, ale jest dzielny. I sam pilnuje czystości zębów, płucze często, a myjemy razem.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

Aneta

Awatar użytkownika

Post 14-09-2008 17:38

Super, zuch chlopak. Uściskaj go odemnie i od mamy. A wogole, to po co mu aparat? Przeciez i tak jest śliczny jak z obrazka. :lol: :lol: :lol:
Nie ma potrzeby złościć się ani na siebie, ani na sytuację. Często zdarza się nam mówić: "Złości mnie ta sytuacja". Musimy jednak mieć świadomość, że sytuacje tworzą ludzie, za każdą sytuacją ktoś stoi i nic złego się nie stanie, jeśli poczujemy do niego złość. :)

Krzysionek

Awatar użytkownika

Wsparcie

Dzieci: Piotrek 14 lat ADHD z cechami Aspi i zaburzenia zachowania

Post 14-09-2008 21:36

ancia pisze: A wogole, to po co mu aparat?

Do robienia zdjęć?
A może po to co Tobie :lol:
Ogry mają warstwy... jak cebula.
Shrek

Ogr bagienny.

mamaiwa

Awatar użytkownika

Huragan Porządku

Post 15-09-2008 06:32

nieszki pisze:I sam pilnuje czystości zębów, płucze często, a myjemy razem.

Szczególnie podziwiam to pamiętanie o myciu!
mama wspaniałego 8-latka

Terry Pratchett

anka-niko

Awatar użytkownika

Wsparcie i Łowca Talentów

Dzieci: młody dorosły z ADHD (wbrew pozorom)

Ja: takie sobie coś ;)

Post 15-09-2008 21:39

dzisiaj Niko PIERWSZY RAZ opowiedział po kolei co sie dzialo w szkole :shock:
Obrazek
mama super syna - KĄT-owicza z ADHD, dysgrafią... i pasją

Jerzy Liebiert
Uczyniwszy na wieki wybór// w każdej chwili wybierać muszę... Jeździec

Uczę się ciebie człowieku.//Powoli się uczę, powoli.//Od tego uczenia trudnego//Raduje się serce i boli. *** (Uczę się ciebie, człowieku...)

mamaiwa

Awatar użytkownika

Huragan Porządku

Post 16-09-2008 07:08

anka-niko pisze:dzisiaj Niko PIERWSZY RAZ opowiedział po kolei co sie dzialo w szkole :shock:

Brawa dla Nika :clapping: . A działo się coś ciekawego? :D
mama wspaniałego 8-latka

Terry Pratchett

anka-niko

Awatar użytkownika

Post 16-09-2008 16:34

mamaiwa pisze:
anka-niko pisze:dzisiaj Niko PIERWSZY RAZ opowiedział po kolei co sie dzialo w szkole :shock:

Brawa dla Nika :clapping: . A działo się coś ciekawego? :D

nic specjalnego, ale zwykle rozmowa o szkole kończy się na "dobrze", albo "oj mamo, normalnie", "nie chce mi się mówić".. ew. mocno podpytany wymienił co sie udało... a wczoraj krókie opisy: po kolei, lekcja po lekcji...
Obrazek

Jerzy Liebiert

Uczę się ciebie człowieku.//Powoli się uczę, powoli.//Od tego uczenia trudnego//Raduje się serce i boli. *** (Uczę się ciebie, człowieku...)

blaire

Awatar użytkownika

Post 17-09-2008 13:55

Gratuluję.

A my również mamy powód do dumy. Wczoraj Kuba zdobył 5 punktów z zachowania (3 podstawowe i 2 dodatkowe), pięknie pracował na zajęciach, na treningu judo ćwiczył od początku do końca (zazwyczaj przerywał po 15 min, "siedział" kolejne 15 i znów wracał do ćwiczeń).
A poza tym jestem po rozmowie z pedagogiem i psychologiem szkolnym, które zachwycały się wiadomościami itd Kuby oraz powtórzyły słowa wychowawczyni, iż "Kuba szybko daje się wyciszyć, przyznaje rację logicznym argumentom". W poprzedniej szkole się tak nie dawało.

Magdalena Cieszyn

Awatar użytkownika

Post 17-09-2008 17:52

Wielkie :clapping: dla Kuby i dla szkoły też :ithl:

mari

Wsparcie

Dzieci: syn lat 19 autyzm

Post 19-09-2008 09:19

Brawa dla Nika i Kuby :D

katina64

Post 19-09-2008 17:31

Brawo chłopaki :clap: :clapping:

mamaiwa

Awatar użytkownika

Huragan Porządku

Post 20-09-2008 07:03

Blaire, gratulacje dla Kuby! :D

No to też się pochwalę - mój Krzyś bardzo chciał dostać komórkę, marudził już od pierwszej klasy: "bo inne dzieci mają, mamo...". Ale wciąż tłumaczyliśmy, że jeszcze za wcześnie, jak będzie starszy, dojrzalszy.

A ponieważ wiele rzeczy się poprawiło w jego zachowaniu (szczególnie w domu), to mu tłumaczę, że się cieszę, że widzę poprawę i że można na nim polegać, bo jest dojrzalszy itp. I Krzyś to wykorzystał, przychodzi do nas we wtorek i mówi: mamo, tato, w związku z tym, że jestem już dojrzalszy i mądrzejszy i bardziej dorosły (!), to bardzo chciałbym mieć tą komórkę... Uzgodniliśmy w związku z tym, że jeżeli do końca tygodnia w szkole będzie dobrze (tj. dobra praca na lekcji i dobre zachowania, w tym w kontaktach z dziećmi), to dostanie tą nieszczęsną komórkę.

I moje dziecko wytrzymało!!! A było parę trudnych sytuacji! Wstawał co prawda na lekcji i chodził, ale nie zaczepiał, nie przeszkadzał i wracał do lekcji! A kiedy zaczepił go chłopak z klasy, dokładnie popchnął, nie oddał mu (jak to bywało), tylko poszedł do pani. Co prawda u kolegi jest spalony, ale powstrzymał się! A wiem ile go to wysiłku kosztowało!
mama wspaniałego 8-latka

Terry Pratchett

Magdalena Cieszyn

Awatar użytkownika

Post 20-09-2008 08:33

Wyrazy uznania dla Krzysia!

No cóż komórka to wydatek permanentny -doładowania etc.- ale może być też narzędziem motywacyjnym.

Pewnie się przyda Wam wszystkim :wink:

mamaiwa

Awatar użytkownika

Huragan Porządku

Post 20-09-2008 09:50

Magdalena Cieszyn pisze:Wyrazy uznania dla Krzysia!

No cóż komórka to wydatek permanentny -doładowania etc.- ale może być też narzędziem motywacyjnym.

Pewnie się przyda Wam wszystkim :wink:

Tak to oceniam :D

Zasady używania komórki zostały ustalone. Już dostałam pierwszego sms-a, który mnie rozczulił :wink: .
mama wspaniałego 8-latka

Terry Pratchett

blaire

Awatar użytkownika

Post 22-09-2008 19:56

Właśnie wyszła ode mnie znajoma. Kuba w tym czasie przebrał się w piżamę, pomógł się przebrać bratu, poszli do łazienki, nałożył obu pastę na szczoteczkę, dopilnował umycia ząbków, po czym z promiennymi uśmiechami stanęli w progu pokoju z radosnym okrzykiem "Niespodzianka!"
Dodam, że zaciągnąć Kubę do mycia zębów to nie lada sztuka.

Optymiści wierzą, ze świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedza, gdzie ma ten otwór.

Kuba 18.09.2001, - ZA- Korneliusz chcący we wszystkim naśladować starszego brata- 05.10.2005 i Ida - 24.10.2010

anka-niko

Awatar użytkownika

Post 22-09-2008 20:00

ZUCHY!!! :lol: :hooray:
Obrazek

Jerzy Liebiert

Magdalena Cieszyn

Awatar użytkownika

Post 22-09-2008 21:47

Brawo!

A mój smyk dziś w przedszkolu bez specjalnej namowy uczestniczył w grupowym ćwiczeniu z wierszykiem.
(zazwyczaj nie chciał lub agresją reagował)

A i nawet siostrzyczce w domu pokazał czego się nauczył (z tą swoją charakterystyczną minką a'la Mona Lisa - kiedy nie wie czy chce się mu śmiać czy będzie się gniewał)
:D

blaire

Awatar użytkownika

Post 23-09-2008 06:56

Kuba po trudnym poranku (wstawanie o 6:20 to nie jest to co lubi najbardziej) jako pierwszy z rodziny był gotów do wyjścia w pełnym rynsztunku, wcześniej sam umył zęby. Chyba ktoś mi dziecko podmienił :twisted:

Optymiści wierzą, ze świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedza, gdzie ma ten otwór.

Kuba 18.09.2001, - ZA- Korneliusz chcący we wszystkim naśladować starszego brata- 05.10.2005 i Ida - 24.10.2010

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 23-09-2008 09:46

Powiedz lepiej jaki system motywacyjny stosujesz ;).

Magdalena Cieszyn

Awatar użytkownika

Post 25-09-2008 20:32

Jak prawie każdy nie-zwyczajny, mały ma kłopoty z "odpowiednim zachowaniem" - głównie, jeśli chodzi o czekanie na swoją kolej etc. ale jednak często zdarzają się takie sytuacje, kiedy nawet ten "grzeczny", tak grzecznie się nie zachowa jak nasze dzieci.

Mały znowu ma inhalacje, więc widząc, że przyniosłam inhalator, mówi do siostry, która czyta akurat gazetę - "Wybacz Doniu - nagły wypadek" i podgłosił telewizor do niebezpiecznej granicy.

Magdalena Cieszyn

Awatar użytkownika

Post 26-09-2008 21:35

Dziś znów przy inhalacjach zdarzyło się coś miłego dla mojego ucha - usłyszałam jak mały powiedział długie zdanie złożone (co nie zdarzało mu się prawie w ogóle na inne tematy niż ulubione fiksacje):

Maszyna aktywuje berodual i pulmikort i lecą tą rurką inhalatora do maski i dalej niszczą moje bakterie.

(choć inhalator to też sprzęt = fiksacja, ale jednak jestem szczęśliwa, że zaczyna zdania budować)

Magdalena Cieszyn

Awatar użytkownika

Post 27-09-2008 17:11

Moje młodsze dziecko coraz lepiej sobie radzi z dyplomacją.
Oglądam sobie kabaret ( w przeciągu oczywiście między jednym a drugim obowiązkiem), kiedy moje dziecię podchodzi i biorąc do ręki pilot od tv, mówi:
Przykro mi mamo, ale Słoneczny Patrol nie jest programem dla dzieci, muszę puścić sobie bajkę. Lubisz moje bajeczki, prawda.
I głaszcząc moje włosy klika na CBeeBies.

A teraz zrobił kontrolę poprawności zapisów i poprosił o dodanie czegoś od siebie:
:band: [smilie=kiss of love.gif] :cake:

Jadźka

Awatar użytkownika

Post 27-09-2008 18:02

Magdalena Cieszyn pisze:Moje młodsze dziecko coraz lepiej sobie radzi z dyplomacją.
Oglądam sobie kabaret ( w przeciągu oczywiście między jednym a drugim obowiązkiem), kiedy moje dziecię podchodzi i biorąc do ręki pilot od tv, mówi:
Przykro mi mamo, ale Słoneczny Patrol nie jest programem dla dzieci, muszę puścić sobie bajkę. Lubisz moje bajeczki, prawda.
I głaszcząc moje włosy klika na CBeeBies.

A teraz zrobił kontrolę poprawności zapisów i poprosił o dodanie czegoś od siebie:
:band: [smilie=kiss of love.gif] :cake:

I zostawiłaś mu te bajki???
Mój już by wyleciał z pokoju za takie zachowanie,może jestem jędza ale ja decyduje co chce oglądać.
Ja ADHD,Miś 13 lat- ADHD

Magdalena Cieszyn

Awatar użytkownika

Post 27-09-2008 18:52

Ach pozwoliłam - był dziś bardzo aktywny ( dodatkowe zadania zrobił bez większego marudzenia, odkurzał swoje dywaniki (2x) itp, a że chory jest i nie może biegać nawet w domu, to nosi go jak twojego kaczorka), więc powiedziałam, że w nagrodę może oglądać, tym bardziej, że mamusia tak aktywna nie była i jeszcze dużo rzeczy do zrobienia miała.

A u nas w domu też rodzice decydują kto i kiedy co ogląda, ale nie chciało mi się całego dialogu o nagradzaniu przytaczać - tym bardziej, że to zupełnie inny wątek.

:wink:

Jadźka

Awatar użytkownika

Post 27-09-2008 19:44

Magdalena Cieszyn pisze:Ach pozwoliłam - był dziś bardzo aktywny ( dodatkowe zadania zrobił bez większego marudzenia, odkurzał swoje dywaniki (2x) itp, a że chory jest i nie może biegać nawet w domu, to nosi go jak twojego kaczorka), więc powiedziałam, że w nagrodę może oglądać, tym bardziej, że mamusia tak aktywna nie była i jeszcze dużo rzeczy do zrobienia miała.

A u nas w domu też rodzice decydują kto i kiedy co ogląda, ale nie chciało mi się całego dialogu o nagradzaniu przytaczać - tym bardziej, że to zupełnie inny wątek.

:wink:

no i dobrze...zasłużył :)
Ja ADHD,Miś 13 lat- ADHD

blaire

Awatar użytkownika

Post 01-10-2008 16:15

77 punktów na 70 podstawowych do zdobycia za zachowanie we wrześniu (było podsumowanie miesiąca)! 3 znaczki w dzienniczku dotyczące całego miesiąca, ogólna ocena z zachowania we wrześniu to A, czyli bardzo dobrze! Duma mnie rozpiera.

Jadźka

Awatar użytkownika

Post 01-10-2008 20:59

blaire pisze:77 punktów na 70 podstawowych do zdobycia za zachowanie we wrześniu (było podsumowanie miesiąca)! 3 znaczki w dzienniczku dotyczące całego miesiąca, ogólna ocena z zachowania we wrześniu to A, czyli bardzo dobrze! Duma mnie rozpiera.

:clap: świetnie oby tak dalej
Ja ADHD,Miś 13 lat- ADHD

smoczydlo

Awatar użytkownika

Forumoholik

Post 01-10-2008 21:04

blaire pisze:77 punktów na 70 podstawowych do zdobycia za zachowanie we wrześniu (było podsumowanie miesiąca)! 3 znaczki w dzienniczku dotyczące całego miesiąca, ogólna ocena z zachowania we wrześniu to A, czyli bardzo dobrze! Duma mnie rozpiera.

Więcej takich miesięcy Wam życzę. :D
Człowiek jest wielki,
nie przez to, co ma, lecz przez to kim jest,
nie przez to co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jadźka

Awatar użytkownika

Post 01-10-2008 21:05

Wczoraj strasznie rozbolał mnie brzuch,nie mogłam się ruszać.
Mój synuś kazał mi się położyć,zrobił mi herbatkę,tosty,poszedł wieczorem z psem i jeszcze posprzątał w kuchni.
O ustalonej godzinie umył się i poszedł do łózka.

Mój skarb :)
Ja ADHD,Miś 13 lat- ADHD

Malwinka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 01-10-2008 21:08

Ewelino.
Jaki mądry i wrażliwy ten Twój synuś.
Naprawdę miło przeczytać taki post. Jakoś tak "cieplej" się robi na sercu.
Pozdrawiam. Malwinka - mama trzynastolatka z ADHD.

smoczydlo

Awatar użytkownika

Forumoholik

Post 01-10-2008 21:15

Wielkie :clapping: dla synka.
Człowiek jest wielki,
nie przez to, co ma, lecz przez to kim jest,
nie przez to co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Ida

Awatar użytkownika

Lady Chaos

Post 01-10-2008 21:21

I tak oto Smoczydło zaczęła setna stronę o sukcesach! Sto stron sukcesów! :hooray:
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem zabije doświadczeniem."

Magdalena Cieszyn

Awatar użytkownika

Post 01-10-2008 21:29

ewelina pisze:Wczoraj strasznie rozbolał mnie brzuch,nie mogłam się ruszać.
Mój synuś kazał mi się położyć,zrobił mi herbatkę,tosty,poszedł wieczorem z psem i jeszcze posprzątał w kuchni.
O ustalonej godzinie umył się i poszedł do łózka.

Mój skarb :)

Wielkie brawa dla dżentelmena.

Ps. uważaj na siebie - dużo pij, i no- spa do tego, bo jak boli strasznie, to może, to być kolka nerkowa ( mnie w szpitalu też o ciąże pozamaciczną podejrzewali - i przez kilka godzin przebadali mnie jak niekiedy przez tydzień się nie udaje :lol: , a to kamyczek jakiś był)

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 02-10-2008 07:23

U nas ogromne zmiany na lepsze. Wygląda na to, że wreszcie jakiś przełom. :D
Wczoraj byłam na dniu otwartym w szkole.
Oceny same pozytywne, z przewagą dobrych i bardzo dobrych.
Zachowanie bez zastrzeżeń. Zdarza się nawet aktywność na lekcji :shock: .
No i najważniejsze (dla mnie): lekcje odrabiane prawie samodzielnie i to zaraz po przyjściu ze szkoły.
A tak bałam się gimnazjum.
:?
Trzymajcie kciuki, by było tak nadal.

Jacek

Awatar użytkownika

Ojciec Dyrektor

Post 02-10-2008 10:35

Trzymam kciuki - powodzenia - gratulacje :clapping: .
W życiu nie ma przypadków!
Życie jest jak zły dowcip . Kiedy zaczynasz go rozumieć , smakować wtedy ci go odbierają.
To prawda że młodość marnujesz za młodu , a gdy nauczysz się wreszcie żyć , wtedy jest już po wszystkim.....

Jadźka

Awatar użytkownika

Post 02-10-2008 14:59

Magdalena Cieszyn pisze:Ps. uważaj na siebie - dużo pij, i no- spa do tego, bo jak boli strasznie, to może, to być kolka nerkowa ( mnie w szpitalu też o ciąże pozamaciczną podejrzewali - i przez kilka godzin przebadali mnie jak niekiedy przez tydzień się nie udaje :lol: , a to kamyczek jakiś był)

Mi niestety ciąża nie grozi ;)
A pic będę dużo w sobotę bo kuzynka przyjeżdża :lol:
Ja ADHD,Miś 13 lat- ADHD

Jadźka

Awatar użytkownika

Post 02-10-2008 15:00

bgbeata pisze:U nas ogromne zmiany na lepsze. Wygląda na to, że wreszcie jakiś przełom. :D
Wczoraj byłam na dniu otwartym w szkole.
Oceny same pozytywne, z przewagą dobrych i bardzo dobrych.
Zachowanie bez zastrzeżeń. Zdarza się nawet aktywność na lekcji :shock: .
No i najważniejsze (dla mnie): lekcje odrabiane prawie samodzielnie i to zaraz po przyjściu ze szkoły.
A tak bałam się gimnazjum.
:?
Trzymajcie kciuki, by było tak nadal.

No to super :clapping: brawa!!!
Ja ADHD,Miś 13 lat- ADHD

Aneta

Awatar użytkownika

Post 02-10-2008 15:01

Ja równiez trzymam kciuki :clap:

Mamcia

Awatar użytkownika

Post 02-10-2008 18:17

A ja jestem dzisiaj bardzo zadowolona z mojej panny. 8 lekcji, od 7:10 i wszystkie spokojne, bez uwag, kłitni, wymiotów i duszności. Super . Oby tak dalej.

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 02-10-2008 18:39

Anetko, tak trzymaj!
Super
PoprzedniaNastępna

Wróć do Nadzieja, czyli o naszych pociechach pozytywnie