Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

SUKCESY, RADOŚCI, POWODY DO DUMY i te malutkie i te duuże

Moderator: Moderatorzy

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 06-12-2006 12:20

Ja też się przylączę do waszych radości i życzę dalszych sukcesów. [smilie=mylove.gif]

leo94

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 06-12-2006 17:31

Dzięki dziewczyny, ale dziś to chyba w jakimś innym wątku trzeba by napisać. Jakieś popychanki w szkole były... Ale to nie miejsce na to.

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 14-12-2006 12:25

Chcialam się Wam pochwalić, że ostatnio Wiktor wyhamował ze swoimi buntami i zaczął współpracować z nami!!
Ma założony zeszyt pochwał i codziennie wpisujemy tam (tylko!) 2 pochwały: jedną ja, druga mąż. Chwalimy go tam za coś dobrego, co dla nas danego dnia było najważniejsze ze wszystkich pozytywów Wiktora. Zeszyt prowadzimy już miesiąc i o ile z początku byłam sceptyczna, to myślałam: wpisuję tu to, co dobre, a on daje tak w kość w innych sprawach. I wiecie co? Przestałam się sama koncentrować na tych złych stronach Wiktora :D . A sam Wiktor tylko od czasu do czasu czyta te pochwały i niby się z nich śmieje, ale sądzę, że sam jest z siebie zadowolony, jak ma przed sobą przegląd różnych swoich pozytywnych osiągnięć. I wie, że jak jest wpisana pochwała typu "umył zęby", to znaczy, że tego dnia się zbytnio nie wysilił :lol: :lol: :lol:

Wiktor trzymaj tak dalej!!!
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

mloda1

Post 14-12-2006 12:53

staram się z każdym dniem coraz bardziej rozumieć Młodego, i z każdym dniem podziwiam Go coraz bardziej... :o Widać, że często mu jest ciężko radzić ze sobą, ale.... obydwoje wierzymy, że z każdym dniem będzie lepiej... i JEST!!!!!! [smilie=kiss of love.gif]
mój przyjaciel ma ADHD i wciąż staram się pomóc jemu i jego zakręconej rodzince...;)

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 16-12-2006 21:57

Mój synek uwielbia rysować. na początku musiałam chować przed nim kredki bo zwyczajnie je zjadał :)
Gdy poszedł do przedszkola też przechodził ten etap, ale zobaczył, ze inne dzieci tego nie robią i zaczął rysować.
Przez cztery miesiące zrobił takie postępy, że aż wydaje sie to nieprawdopodobne.
A jednak. Już miesiąc temu kilka razy narysował coś i gdy pytałam co to jest odpowiadal zgodnie z tym, co i ja zauważałam.
Myślałam, że to przypadek, że dopasowuje przedmioty czy tez zwierzęta do tego co mu wyszło.
Kiedyś narysował rekina - a ja od razu wiedzialam, że to rekin :)
Gdy kupiłam mu tablicę i kredą narysował statek (co zresztą mi oznajmił) to znów myślałam, ze to przypadek.
Aż do dnia dzisiejszego. Dostał kartki i markera, a ja wyszlam do kuchni.
Gdy wróciłam , mój synek miał narysowany statek na jednej stronie i na kolejnej walec!!
Rysunki zajmują całą kartkę, są wyraźne, maja wiele elementów i oddaja rzeczywistość.
Byłam i jestem w szoku!!!. On dopiero w tym tygodniu skończył trzy latka!!.
Powiem tak, gdyby ktokolwiek pokazał mi te rysunki i powiedzial, ze narysowało je trzyletnie dziecko - w zyciu bym nie uwierzyła.
Zawsze wiedziałam, że mam nieprzeciętne dziecko....
Jezu, żeby tylko gdzies tego wszystkiego nie zgubił po drodze... :)

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 16-12-2006 22:19

Bo to tak jest. My jesteśmy nieprzeciętni i oryginalni.

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 17-12-2006 09:00

Mój synek potrafi też robić różne niezwykłe rzeczy (jak dywanik z nitek, utkany ręcznie bez krosna) Najlepiej mu wychodzą różne rzeczy z plasteliny. Ostatnio ulepił jakiegoś robota. Był bardzo malutki, ale miał WSZYSTKIE szczegóły.
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

niedzwiador

Post 03-01-2007 21:54

A mój Niedźwiad w tym roku wystapił w przedszkolnych jasełkach - w przedstawieniu dostał rolę pastuszka!!! Poszło super! Dzięki mojemu Bystrzakowi no i mnie, bo w zeszłym roku narobiłam awantury, ze panie obsadziły go w roli "gwiazdki" - która to polegała na siedzeniu z dwójką dziewczynek pod ścianą z gwiazdką na głowie Michał oczywiście płakał:(, ja prawie też. Ale za to w tym roku - Bomba! Mój Pastuszek Najkochańszy! Teraz czekamy na oskara:))) I wiecie - zero problemów z opanowaniem tekstu...oczywiście uparciuch dorzucił tam swoje trzy grosze...no i darł się po swojemu w "niebogłosy":))) i zdecydowanie podskakującym pastuszkiem był:) ale było na prawdę super! I tym razem o mało się tez nie pobeksałam :) z dumy i radochy:)

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 03-01-2007 22:17

niedzwiador pisze: Teraz czekamy na oskara:))) I wiecie - zero problemów z opanowaniem tekstu...oczywiście uparciuch dorzucił tam swoje trzy grosze...no i darł się po swojemu w "niebogłosy":))) i zdecydowanie podskakującym pastuszkiem był:) ale było na prawdę super! I tym razem o mało się tez nie pobeksałam :) z dumy i radochy:)

Niniejszym przyznaję Niedźwiadowi OSKARA... [smilie=mylove.gif]
Za super występ... :lol:
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

niedzwiador

Post 03-01-2007 22:46

to co budzić Go? z informacją o przyznaniu?:))) Dziękujemy!!! Czyli pierwsze koty...parafrazujac ;) oskary za płoty - trzymajcie kciuki za kolejne!!!No i do zobaczenia na oskarowym czerwonym dywanie w gronie naszych GWIAZD!!!:)

Beata

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 04-01-2007 09:26

niedzwiador pisze:to co budzić Go? z informacją o przyznaniu?:))) Dziękujemy!!! Czyli pierwsze koty...parafrazujac ;) oskary za płoty - trzymajcie kciuki za kolejne!!!No i do zobaczenia na oskarowym czerwonym dywanie w gronie naszych GWIAZD!!!:)

Ogromne gratulacje [smilie=mylove.gif] dla niego i dla Ciebie!
Trzymam kciuki za dalsze sukcesy.

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 06-01-2007 22:21

Co tam sukces!!! To jest mega sukces!! :)
Mój mały całe wspólne kolędowanie w przedszkolu siedział na ławeczce i ani razu z niej nie wyszedł i tak pięknie śpiewał i pokazywał, że aż mi się oczka zmoczyły. :roll: Tylko same dłonie mu "chodziły".

Ileż to go wysiłku kosztowało...
A jaka ja byłam dumna i szczęśliwa
:oops:

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 06-01-2007 23:13

Justynka pisze:To jest mega sukces!! :)
Mój mały całe wspólne kolędowanie w przedszkolu siedział na ławeczce i ani razu z niej nie wyszedł i tak pięknie śpiewał i pokazywał, że aż mi się oczka zmoczyły. :roll: Tylko same dłonie mu "chodziły".
Ileż to go wysiłku kosztowało...
A jaka ja byłam dumna i szczęśliwa
:oops:

Drugi Oskar przyznany [smilie=mylove.gif]

Czekam na kolejne nominacje... :D

Tylko proszę Justynko, nie budź już dzisiaj synka, a tę wiadomość przekaż jutro...

Czerwony dywan rozwijamy dalej. :D

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 07-01-2007 13:31

takisobiegość pisze:
Drugi Oskar przyznany [smilie=mylove.gif]

Czekam na kolejne nominacje... :D

Tylko proszę Justynko, nie budź już dzisiaj synka, a tę wiadomość przekaż jutro...

Czerwony dywan rozwijamy dalej. :D

Dziękujemy ja i ten oto milusiński obecny na zdjęciu obok :oops:

A wczoraj i tak się obudził, martwił się, że go mogą zjeść jakieś chrabąszcze :) Obroniłam go oczywiśce ;)

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 07-01-2007 21:54

Justynka pisze:A wczoraj i tak się obudził, martwił się, że go mogą zjeść jakieś chrabąszcze :) Obroniłam go oczywiśce ;)

Ej, ej...
Taki GOŚĆ i jakieś tam małe chrabąszcze...
Tylko spojrzy i wszystkie rozłoży na łopatki(czy skrzydełka, jak kto woli)... :lol:

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 08-01-2007 20:45

Kuba dzisiaj mial bal przebierańców, byl ocziwiście harry potterem. Ponoc na poczatku chcial, zeby dzwonic po mame, bo za glosno bylo, ale pani nie ulegla. Jak przyszlam byl pokaz czarow i Kuba oczywiscie jak zaczarowany. Potem pan chcial dwoje dzieci do sztuczki i pyta:czy jest na sali harry potter i moje dziecko sie odważyło pójść, szok.i super sie zachowywał, poradził sobie i byl strasznie dumny z siebie a ja z niego.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 08-01-2007 21:34

nieszki pisze:Kuba dzisiaj mial bal przebierańców, byl ocziwiście harry potterem. Ponoc na poczatku chcial, zeby dzwonic po mame, bo za glosno bylo, ale pani nie ulegla. Jak przyszlam byl pokaz czarow i Kuba oczywiscie jak zaczarowany. Potem pan chcial dwoje dzieci do sztuczki i pyta:czy jest na sali harry potter i moje dziecko sie odważyło pójść, szok.i super sie zachowywał, poradził sobie i byl strasznie dumny z siebie a ja z niego.

Skąd ja to znam :roll:
A oczka Ci się nie spociły ;)
I co? Oskar dla Kuby... [smilie=mylove.gif]

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 08-01-2007 22:27

nieszki pisze:czy jest na sali harry potter i moje dziecko sie odważyło pójść, szok.i super sie zachowywał, poradził sobie i byl strasznie dumny z siebie a ja z niego.

Kolejny Oskar... [smilie=mylove.gif]

Oj, zanosi się na wieeeeeeeeeeeeeelką galę :D

I tak ma być :!: :!: :!:

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 09-01-2007 07:36

Krzyś cudownie czuje się w swojej szkole, wczoraj w świetlicy był dziennikarz i robił zdjęcia, Krzyś jak zwykle był sobą, nie miał żadnych problemów, żeby robić, przed aparatem różne, dziwne miny i ustawiać się inaczej niż cała reszta dzieci, a przecież w świetlicy był po raz pierwszy.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 09-01-2007 12:21

Qrcze, to super, że rosną nam same GWIAZDY !!!
Bardzo miło jest czytać, o takich sukcesach.
WIELKIE BRAWA !!!

Może kiedyś i ja się pochwalę sukcesami moich synów.

wiola

Post 09-01-2007 18:30

Mój syn wczoraj pisał test z matematyki na półrocze i dziś okazało się, że napisał go bardzo dobrze. Przy tym zupełnie nie korzystał z pomocy pani wspomagającej. Widocznie potrafi już w takich sytuacjach skoncentrować się na czytaniu poleceń, bo z tym miał do niedawna problem. Jestem z niego bardzo dumna i wszystkim o tym opowiadam.
Ja - ?, mąż - ADHD, do którego nie przyznaje się, córka (16 lat) - ADHD?, syn (12lat) - zdiagnozowane ADHD

Bozka63

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 09-01-2007 19:01

Gratuluje i zycze dalszych sukcesow, :)

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 09-01-2007 21:56

wiola pisze:Mój syn wczoraj pisał test z matematyki na półrocze i dziś okazało się, że napisał go bardzo dobrze. Przy tym zupełnie nie korzystał z pomocy pani wspomagającej. Widocznie potrafi już w takich sytuacjach skoncentrować się na czytaniu poleceń, bo z tym miał do niedawna problem. Jestem z niego bardzo dumna i wszystkim o tym opowiadam.

To dla Ciebie nagroda za trud i ciepliwość...
A nagroda dla mistrza jakas była? ;)

wiola

Post 10-01-2007 11:08

Oczywiście, za takie sukcesy dostaje dodatkowy żeton, chociaż chyba zmienimy zasadę i będą dwa za takie osiągnięcia. Póżniej oczywiście jest wymiana żetonów na coś atrakcyjnego.
Ja - ?, mąż - ADHD, do którego nie przyznaje się, córka (16 lat) - ADHD?, syn (12lat) - zdiagnozowane ADHD

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 10-01-2007 22:10

wiola pisze:Oczywiście, za takie sukcesy dostaje dodatkowy żeton, chociaż chyba zmienimy zasadę i będą dwa za takie osiągnięcia. Póżniej oczywiście jest wymiana żetonów na coś atrakcyjnego.

Jeden????? No bez przesady, dwa się należą jak nic!!! :D

gabriela

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 11-01-2007 20:10

Hej,

jestem po wywiadówce. Sprawowanie poprawne, z j.polskiego, matematyki i religii 3, z j. angielskiego 5, j. niemiecki, historia, przyroda, technika, informatyka, plastyka, muzyka, wf 4.
Jestem dumna i szczęśliwa. Adaś również. To już 5 klasa, jaka jestem dumna. To zasługa Adasia, odnalazł się w nowej szkole, wychowawczyni śmieje się, że dziaewczyny z którymi bardzo dobrze się dogaduje pilnują go, mobilizują do poprawiania ocen. Gdy odbierałam go z dodatkowej lekcji angielskiego nie mógł uwierzyć że śmieję się po wywiadówce. Rodzice innych dzieci nie zwrócili mi żadnej uwagi na nieopowiednie zachowania Adasia. To jak cud. Może nie będę się już bała spotkań rodzicielskich w szkole.

Życzę wszystkim dobrych wywiadówek :D
Gabrysia

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 11-01-2007 21:56

gabriela pisze:Życzę wszystkim dobrych wywiadówek :D
Gabrysia

Boshe... Porażka... :shock:
Same tróje...
No, 4 z historii(bo na kółko historyczne chodzi)... :)
No i 5 z angielskiego... :D
I poprawne sprawowanie(naciągane, ale niech tam będzie)...
Mało brakowało, a byłoby niżej, bo dziewczyny na lekcji zaczepia, ale on ma przecież dopiero 12 lat(nie wiem, po kim on to ma - ja byłem grzeczny w jego wieku)... :twisted:
A na pytanie "dlaczego tylko tak", to mi odpowiedział, że na zmywak w Anglii, to i tak wystarczy(gdzie on to usłyszał) :?:
Ot, jajko mądrzejsze od kury :evil:

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 11-01-2007 22:00

Justynka pisze:
Jeden????? No bez przesady, dwa się należą jak nic!!! :D

Jasne, że dwa się należą :D

Ja po sukcesach naukowych swojego orła to chyba ze dwa żetony(takie duże żetony CD z gierkami) pewnie gdzieś głeboko schowam... :twisted:
Może to go do czegoś zmobilizuje... :wink:

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 11-01-2007 22:50

Takisobiegość, mam nadzieję, że to były żarty :shock: ...
Prawda, że bardzo ucieszyłeś się z tak dobrych wyników dziecka i nawet przez myśl Ci nie przeszło "dlaczego tylko tak"? :?

Dziecko z ADHD musi naprawdę mnóstwo pracy włożyć w takie oceny, nawet jeśli jest bardzo zdolne.

Nasze dzieci potrzebują mobilizacji pozytywnej a nie negatywnej.

Była to postawa typowego ojca "mobilizującego" zabieraniem płytek :evil: .

Mam nadzieję, że nie doświadczysz negatywnych efektów takiej postawy, bo korzystasz z rad na tym forum. My niestety doświadczyliśmy ich w postaci "siedzenia" starszego w klasie (w ten sam sposób mój mąż "mobilizował" go i z roku na rok było gorzej :cry: ).
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 11-01-2007 22:59

Dosia pisze:Takisobiegość, mam nadzieję, że to były żarty :shock: ...

Jasne, że żarty Dosiu... :D
Cieszą mnie jego sukcesy...
Przecież to dzięki Wam wiem, jak do niego trafić... :)

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 23-01-2007 15:28

Dzisiaj Krzyś przyniósł 6 z matematyki :) Jestem dumna :)
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

mamaarka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 23-01-2007 15:36

A Przemek pierwszy raz od początku roku szkolnego "pracował" na plastyce i dostał piątkę :)

Troszeczkę szkoda, że tak późno, ale to i tak duży sukces. Do tej pory na plastyce nie robił kompletnie nic :) Mam nadzieję, że w drugim półroczu tak samo poradzi sobie z muzyką :)

wiola

Post 26-01-2007 19:46

Nie byłam na zebraniu, bo akurat byłam z synem u lekarza we Wrocławiu i dopiero dzisiaj odebrałam od wychowawczyni ocenę za pierwsze półrocze z komentarzem, że naprawdę niewiele brakuje mu do tego, żeby być wzorowym uczniem. Ponadto pani dodała, że gdyby chodził od początku do tej klasy byłoby bardzo dobrze. Jestem dumna z mojego synka, że tak pięknie nadrobił zaległości, chociaż czasem nie było łatwo

mamaGumisia

Awatar użytkownika

Post 27-01-2007 14:19

Gratuluję Wam takich sukcesów, aż miło sie czyta o takich postepach dzieciaczków. [smilie=mylove.gif]

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 15-02-2007 00:02

mamaGumisia pisze:Gratuluję Wam takich sukcesów, aż miło sie czyta o takich postepach dzieciaczków. [smilie=mylove.gif]

Oj, mamoGumisia, nie bądź taka skromnisia.
A Gumisia postępy, to co?
Przecież to Twoja zasługa... [smilie=mylove.gif]

malgorzata rodak

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 02-03-2007 21:23

Jestem dumna z Daniela

Pani doktor zwiększa dawkę leku (anafranil) z 10 mg do 30. Dopiero drugi dzień bierze 20 mg. Wprowadziłam też od wczoraj dzienniczki uwag pozytywnych i oddzielny negatywnych w zakresie dwóch aspektów zachowań: pracy na lekcji (od miesiąca nie chciało mu się za bardzo pracować na lekcjach) oraz właściwego odzywania się do innych (ostatnio potrafił odezwać się niewłaściwie także do wychowawczyni nie tylko do kolegów a w domu nie stosuje takich odzywek). No i pierwszy sukces: 6 ze sprawdzianu bo sam z siebie napisał dodatkowe wiadomości o pingwinach (nie wiem skąd je wziął), a on nie bardzo lubi pisać i dostał dwa plusy z zachowań, nad którymi pracujemy. Wczoraj był plus za pracę i minus za odzywki :!: To jakiś promyk nadziei. chcę o tym pamiętać jak przyjdą gorsze dni :idea:
Małgorzata R (psycholog)
Ja- samodzielnie zdiagnozowane ADHD, mąż- na szczęście nie, syn (9 lat)- ADHD, córcia (5 lat)- mam nadzieję, że nie

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 15-03-2007 13:00

Wiktor dostał dziś dwie czwórki z anglika i jedną dwóch trójek ze sprawdzianu z matmy, które były najlepszymi ocenami w klasie :? , a poza tym ostatnio podczas naprawy lini telefonicznej przez montera netii sam znalazł powód zwarcia na linii, gdy już monter zgłupiał i nie wiedział o co chodzi. Bystry jest ten mój chłopak :OK:
Monika

Marta Mocek-Owsińska

Awatar użytkownika

Post 16-03-2007 17:59

sukcesy i radości

moje dziecko wzięło udział w konkursie matematycznym "kangurek";
zadania były naprawdę bardzo trudne jak dla pierwszoklasisty - nie ma jeszcze wyników,ale sam fakt uczestnictwa napawa mnie dumą ;
zdolnego mam szkraba!
memo

mamaarka

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 17-03-2007 09:45

A u nas po raz pierwszy wystąpiła ocena celująca!!!!

I to z matematyki!!!

I to Arek zrobił wszystkie zadania, nie zapominając o żadnym szczególiku!!!

Zamierzam oprawić tą klasówkę w ramki i powiesić na ścianie :)
Ja - ADHD, mąż chyba z niego wyrósł ( tak twierdzi ), syn Wojtek - lat 13 - nie ma wcale, Arek - 12 - pełnoobjawowe, Przemek - 10,5 - z zachowaniami opozycyjno-buntowniczymi... No i pies Ferduś. Też ma. :)

Jacek

Awatar użytkownika

Ojciec Dyrektor

Post 24-03-2007 21:53

Mój Szymon w mijającym tygodniu dostał piątkę z angielskiego oraz piątkę za recytację wierszyka.Stwierdził że dostałby szóstkę tylko zapomniał tytułu wiersza. Jestem z niego naprawdę dumny :lol:
W życiu nie ma przypadków!
Życie jest jak zły dowcip . Kiedy zaczynasz go rozumieć , smakować wtedy ci go odbierają.
To prawda że młodość marnujesz za młodu , a gdy nauczysz się wreszcie żyć , wtedy jest już po wszystkim.....

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 05-04-2007 08:06

Wiktor w grudniu zgubił dokumenty. I wreszcie wyrobił ponownie karte rowerową załatwiając wszystkie formalności od A do Z, w tym napisanie podania i trzykrotnie jeżdżąc do byłej szkoły, której nienawidzi :lol:
Monika

PANIUSIA69

Awatar użytkownika

Post 05-04-2007 08:47

Moje dzieciaki wkońcu chyba zdają sobie sprawę że nie są już takimi maluchami bo coraz więcej mam z nich pociechy.Dominik zaczyna nawet sobie sam robić śniadanie-płatki z mlekiem lub kanapki ale to sukces już jakieś postępy.Radek skolei dziś grzecznie pojechał do przedszkola z moją koleżanką i nawet był zadowolony z tego faktu...Wiosna odmienia nasze dzieci.... :P :P :P :P
SZCZĘŚLIWA MAMA TRZECH WSPANIAŁYCH SYNÓW.

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 17-04-2007 16:56

Moj syn dzisiaj SAM zaproponował, że zdejmie pranie z balkonu i zrobił to. Szook, ale go chwaliłam i jeszcez chyba przez tydzien będę. I jeszcze ucieszył się, bo wreszcie znalazł coś dla siebie w lodówce (do tej pory jest, że nie ma co jeść biedne dziecko), ależ radośc dla mnie, bo juz nie wiem co kupować.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

missblack

Awatar użytkownika

Post 19-04-2007 12:02

Ależ ze mnie durna matka!!!
Jak zwykle w wielkim pośpiechu wsiadałam dziś do samochodu, by wyruszyć do pracy, a tu leci za mną moja córka i coś krzyczy. Wściekła, że już jestem spóźniona, z rozmachem otworzyłam drzwi autka, a tu moje kochane dziecko rzuca mi się na szyję i szepce do ucha - miłego dnia, uważaj na siebie mamo ! I Buziaczek. :shock: :oops:
Ech..., łezka mi poleciała. Kochana żabka.
Pozdrawiam.
Mama wyjątkowej nastolatki.
(\--/) "Najgorsze wykorzystanie czasu
(O.o) to robienie bardzo dobrze tego,
(> <) czego wcale nie trzeba robić" B.Tregoe

Baska

Berbelucha

Post 21-05-2007 18:19

przyszłam sobie dzisiaj z pracy a moje dziecko mowi ze jedną prace z plastyki zrobiło, lekcje gotowe :shock: i w zrobił ciasto na kremówke :aloha: ale z kremem t o nie wiedział jak dalej wiec poczekał :)
po wekendowej zadymie jestem w sporym szoku
nio zobaczymy jak smakuje :wink:

Jacek

Awatar użytkownika

Ojciec Dyrektor

Post 22-05-2007 11:30

Mój Szymon brał udział w konkursie recytatorskim, mówił pierwszy raz do mikrofonu. Poszło mu cudnie, dostał dyplom i nagrodę książkową . :D
W życiu nie ma przypadków!
Życie jest jak zły dowcip . Kiedy zaczynasz go rozumieć , smakować wtedy ci go odbierają.
To prawda że młodość marnujesz za młodu , a gdy nauczysz się wreszcie żyć , wtedy jest już po wszystkim.....

smoczydlo

Awatar użytkownika

Forumoholik

Post 22-05-2007 21:04

W sobotę Rafałowi udało się samodzielnie posprzątać swój pokój.

Pochwałom nie było końca.

Rafałku tak trzymaj :!:

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 03-06-2007 20:42

A my z Jakubkiem spiewaliśmy w duecie (karaoke) na pikniku w przedszkolu "My jesteśmy krasnoludki".... :mml:

I był taki grzeczny i kochany....
I dzień wcześniej w wiosce indiańskiej też... Pani się nachwalić nie mogła... :clapping:

missblack

Awatar użytkownika

Post 05-06-2007 11:02

Wczoraj w TP2 był reportaż z festynu rodzinnego w Ełku. Miałam okazję wysłuchać wypowiedzi mojej córki na temat marzeń dzieci. Ala chciałaby, aby jej rodzina nigdy nie chorowała. :bow:
Oczywiście wszędzie było jej pełno. W ogóle nie bała się kamery. Brała udział w konkursach. W jednym pięknie współpracowała z dużo młodszym chłopczykiem. Jestem baaardzo z niej dumna.

A następnego dnia po tym festynie w naszej szkole ogłoszono wyniki konkursu na pracę plastyczną związaną z naszymi okolicami. Ku mojemu zaskoczeniu córka zajęła 5 miejsce. :OK:

Poza tym Ala pochwaliła się, że pierwszą klasę zda z wyróżnieniem.

Czy trzeba więcej do szczęścia :?: :D :kissing2: :mrgreen:
Pozdrawiam.
Mama wyjątkowej nastolatki.
(\--/) "Najgorsze wykorzystanie czasu
(O.o) to robienie bardzo dobrze tego,
(> <) czego wcale nie trzeba robić" B.Tregoe

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 08-06-2007 21:01

missblack pisze:Czy trzeba więcej do szczęścia :?: :D :kissing2: :mrgreen:

Gratuluję :clapping: