Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

SUKCESY, RADOŚCI, POWODY DO DUMY i te malutkie i te duuże

Moderator: Moderatorzy

alva

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 16-09-2005 08:10

Te poranne kłótnie przed szkołą były u mnie też czymś naturalnym(problemy ze wstawaniem,z ubieraniem,ze śniadaniem,z wyjściem,ze wszystkim).Od 1 września tylko raz zdażyła się taka sytuacja.Ranki są miłe,bez złości i krzyku,ale muszę przyznać ,że pozostał we mnie niepokój,że wrócą dawne czasy.Za każdym razem,gdy otwieram oczy,zastanawiam się i boję.Narazie jednak jest ok i oby tak było.

Żaneta

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 16-09-2005 16:04

SUKCESY,RADOŚCI,POWODY DO DUMYi te malutkie i te duże

Też pochwalę się bo dla mnie to rzecz nieprawdopodobna.Kolejny tydzień w przedszkolu ani jednej uwagi w dzienniczku.Syn z dumą pokazuje mi swoje obrazki ,które wiszą na wystawie(w ubiegłym roku wisiały tylko 2)Przedszkole według niego jest cudowne i pani też.NIe trzeba go wołami rano ściągać z łóżka to on mi robi pobudkę.Nie chcę zapeszać ale chyba zmiana przedszkola wyszła nam na dobre,mam nadzieję że jeszcze długo nie wyląduję na dywaniku bo dzieciak naprawdę czuje się tam dowartościowany.Jak widać duża w tym zasługa kompetencji pedagoga
Żaneta mama i żona ADHD-owców

olkit

Awatar użytkownika

Post 26-09-2005 09:51

To ja też! Jak na razie żadnych uwag ze szkoły, piątki z matmy, szóstka z plastyki za rysunek dłoni (naprawdę świetny!). Adka wstaje na dźwięk własnego budzika, ubiera się, myje i leci na serial (W krainie władcy smoków), tak sobie ustaliłyśmy i to działa. :) Ja mogę wstać trochę później i szykować śniadanie. Lekcje też jakoś odrabia bez problemów, oby tak dalej :) W domu się trochę kłóci, ale dla mnie najważniejsza jest szkoła - główne źródło moich stresów to były w zeszłym roku telefony z kochanej szkółki :/
Olka

tomek

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 27-09-2005 16:52

No dobra.
Od dziś jestem studentem: mam index i legitymację.

Swoją drogą, wszyscy nam dziś na okrągło gratulowali dostania się na najlepszą politologię w kraju. Ale narozrabiałem?
Polska to kraj odwrotny (...) jesteśmy gdzieś między antylopami a słoniami)

Ignacy Baumberg, koordynator medyczny psp.

hella100

Awatar użytkownika

Post 27-09-2005 16:56

tomek pisze:No dobra.

Swoją drogą, wszyscy nam dziś na okrągło gratulowali dostania się na najlepszą politologię w kraju. Ale narozrabiałem?

GRATULUJE!!!

No, to teraz trzeba bedzie to opic :wink: :piwko:
Pozdrawiam
Agnieszka

Aldonka

Awatar użytkownika

Post 27-09-2005 22:29

Gratulacje Tomku !!dużo sukcesów !!

biedroneczka33

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 28-09-2005 06:08

:-)))

tomek pisze:No dobra.

Gratuluje Tomku i zycze wytrwalosci :-))))) :idea: :P

slawia

Awatar użytkownika

Post 28-09-2005 19:03

Mijają kolejne dni w szkole i nadal jest dobrze. Nie jestem do tego przyzwyczajona. Kamil powiedział mi dzisiaj, że nie muszę mu ciągle pomagać w lekcjach bo chce sobie radzić sam :shock: .Zazwyczaj nie otworzył książki jeżeli nie siedziałam obok. Sam planuje swoją pracę :shock: .Dzisiaj powiedział też: Mamo w szkole podstawowej to było aby zdać i przetrwać, teraz zaczynam nowe życie. Poryczałam się.
Iwona

masia

Awatar użytkownika

Post 28-09-2005 19:12

slavia EXTRA czekam ja na takie dni -powodzenia

agawi

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 29-09-2005 07:04

slawia pisze: Dzisiaj powiedział też: Mamo w szkole podstawowej to było aby zdać i przetrwać, teraz zaczynam nowe życie. Poryczałam się.

Slawio!
Chciałabym usłyszeć coś takiego od mojego syna w przyszłym roku. To wielki krok naprzód.Musisz byc bardzo podbudowana :D

Pozdrawiam i trzymam kciuki
Agata

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 29-09-2005 07:08

Ja teraz chcę wypróbować Stratterę,może też bedzie porządany efekt i nagle mój Piotrek będzie tak mówił w 3 gimnazjum, a później w liceum, a jeśli nie to pozostanie tyko concerta przed którą na razie się bronię.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

DorDa

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 30-09-2005 08:37

Halinko! Na pewno! I to ze Stratterą czy bez!!
:ithl:
Pozdrawiam,
Dorota

slawia

Awatar użytkownika

Post 30-09-2005 16:19

Dziewczyny, życzę Wam z całego serca doczekania takich chwil.Wiem też ,że tylko ten kto ma dziecko z adhd zna ich prawdziwą wartość (inni rodzice mają tak na codzień i nie wiedzą co mają).
Tak więc trwaj chwilo chociaż jeszcze kilka dni...
Iwona

Aldonka

Awatar użytkownika

Post 30-09-2005 21:02

Mogę powiedzieć ,że odnieśliśmy sukces , wychowawczyni Piotra przyznała mu dzisiaj przy całej klasie pozytywną uwagę , uznała ze należy mu się za to co zrobił .Mianowicie wczoraj z okazji dnia chłopca mieli w szkole dyskotekę , dziewczyny przyniosły ciasto , napoje ,itp. a mój Piotr dostarczył sprzęt grający ,płyty, obsługiwał cały czas jak prawdziwy disc dżokej.Odbieraliśmy go razem z mężem pani go chwaliła i powiedziała że jest z Piotra dumna a dziś proszę !Niestety nie mogę powiedzieć, że inni w takim stopniu doceniają jego pracę ale cóż poradzimy sobie z tymi spędzającymi sen z powiek.

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 01-10-2005 16:30

Dawno nic tu nie wpisałam, ale dzisiaj az musze. Kuba super fajnie sie zachowuje, bylismy na dlugim spacerze, zeby zrobic jesienny bukiet i wyszedl nam super ładny. Wcale przy tym nie marudzil, naprawde spedzilismy super dzien, ze wszytskim moglam soe z nim doagadac - no prawie, ale nikt nie jest idealem - ach zeby takich dni bylo jak najwiecej. i JESZCZE SIE DO MNIE FAJNIE PRZYTULAL I MOWIL, ZE KOCHA I SNULISMY PLANY JAK BEDZIE JAK SIE JEGO BRACISZEK URODZI (wlaczyl mi sie caps lock, coz).
Dobra starczy, bo przechwale.
Alez mi dobrze.. :D
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

karina

Awatar użytkownika

Post 01-10-2005 16:42

witaj nieszki :lol:
takie dni,chwile,momenty-rozgrzewają i grzeją,rozświetlają na długo
heeehhhh-jakie to miłe :lol:
wybrałaś imię dla synka?
KARINA
mama Martina-chłopca z"domowym,kanapowym"ADHD
(\--/)
(O.o)
(> <)To jest Króliczek. Skopiuj Króliczka do swojego podpisu i pomóż mu w jego misji zdobywania dominacji nad światem!

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 01-10-2005 17:07

Mamy juz imie, bedzie Julek, Julian. Bardzo nam sie podoba, a nie jest oklepane i fajnie brzmi i zdrobnienie i to pełne. Jeszcze dwa miesiące z haczykiem, juz nie moge sie doczekac. :)
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

karina

Awatar użytkownika

Post 01-10-2005 17:14

ładnie :lol:
ty nie umiesz doczekać porodu :lol: a ja,,,,,,,,,,,zajścia :lol:
KARINA
(\--/)
(O.o)
(> <)To jest Króliczek. Skopiuj Króliczka do swojego podpisu i pomóż mu w jego misji zdobywania dominacji nad światem!

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 02-10-2005 13:15

Karinko czy teraz taki bedzie twoj obrazek?Juz nie bedzie pantery?
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

karina

Awatar użytkownika

Post 02-10-2005 13:29

taaak RYsiu :wink:
to jest mój psiaczek malutki,śliczny ??co nie? :lol:
KARINA
(\--/)
(O.o)

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 02-10-2005 13:46

No a dlaczego ja nie moge moich zdjec pokazac? :cry:
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 02-10-2005 13:49

Rysiu, możesz w avatarku, ale musisz mieć zdjęcie cyfrowe i dostosować go wielkością do możliwości avatarka.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

karina

Awatar użytkownika

Post 02-10-2005 13:58

Rysiu
napisz do Gołąbka--on ci pomoże :lol:
mnie przygotował pięknego Akimka
KARINA
(\--/)
(O.o)

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 06-10-2005 12:38

Dziś w szkole pani nauczyciela wspomagająca powiedziała, że widać, że Kuba ma terapie i nie jest zostawiony sam sobie, ze są trudniejsze chwile, ale efekty pracy widać i az sie chce cos z nim robic, bo to nie jest jak rzucanie grochem o sciane, tylko po prostu sa efekty. Az milo sie slucha. I jeszcze powiedziala, ze jest bardzo madry, a wczoraj na kolku teatralnym oani tez go chwalila, ze najlepiej czyta i zapamietuje teksty (dostal tekst do nauczenia sie, przeczytal tydzien temu w samochodzie trzy razy i jak probowalam go namowic, zeby sobie powtorzyl na kolko, mowi po co, przeciez ja umiem i faktycznie)i w nagorde dostal do czytania role chlopca, ktory byl chory. Ciesze sie bardzo, ze nasza praca nie idzie na marne, a gorsze chwile wiadomo beda, ale dla takich momentow az chce sie zyc i cokolwiek robic.
Obrazek

karina

Awatar użytkownika

Post 06-10-2005 12:42

dokładnie nieszki-dla takich momentów chce się żyć :lol:
one sprawiają ,że wszystko widzi się w różowych kolorkach :lol:
i w sercu tak cieplutko i śmiać się chce
heeeeehhhh
oby jak najwięcej takich chwil :lol:
KARINA
(\--/)
(O.o)

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 06-10-2005 13:40

Już drugi dzien pod rząd Wiktor nie zapomniał o wykupieniu obiadu w szkole i zjedzeniu go :lol: !
Niby taka błahostka, a cieszy!!!
Poza tym wyuczył się ładnie pierwiastów z chemii i dialogu z anglika. Sama go odpytałam, to wiem napewno, że umie!
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 06-10-2005 13:48

Cóż to sie dzieje z naszymi dzieciakami, ze tak dobrze im idzie? Oby tylko nic nie zmienialy i tak trzymaly, bo tak jest super. Nie wiem pogoda, czy jakies pozytywne energie w powietrzu? Ale mi sie ogolnie podoba i niech tak bedzie.
Obrazek

missblack

Awatar użytkownika

Post 07-10-2005 08:14

U nas na Mazurach też chyba od tej cudownej pogody i energii wszystko jest wręcz zadziwiająco wspaniałe. Trafiłam na świetną wychowawczynię w zerówce. Rozmawiałam z nią dziś rano.I oto co usłyszałam: Ala ma niesamowite pomysły, robi piękne prace plastyczne, jest bardzo mądrym dzieckiem, szybko zapamiętuje, dobrze wykonuje polecenia. Oczywiście nie usiedzi długo przy stoliku, ale pani to nie przeszkadza. Wczoraj nawet poszła do sklepu po bułkę dla mojego dziecka, bo okazało się, że ktoś polizał Ali pączka i zaczęła się awantura. Tak dla wyjaśnienia, moje dziecko nie je nic co wiąże się z czymś innym, czyli chlebek oddzielnie,kiełbaska oddzielnie, ogórek oddzielnie i nie daj Boże, żeby coś czegoś dotknęło. No i jeżeli ktoś polizał jej pączka, to już naprawdę tragedia...
Drzewko z listkami za dobre uczynki ma całe zapełnione. Oby tak dalej.
Do niestarannego kolorowania pani podchodzi w ten sposób: Ala ma zdolności plastyczne, jest więc szaloną artystką i nie wymaga ślęczenia nad dokładnym uzupełnianiem.
Ja z drugiej strony wiem, że musimy nad tym pracować z Alą. Dlatego jest jako taka równowaga. Nic nie odpuszczam.
Aaaaa. I jeszcze jedno. Ala opowiada koleżankom i kolegom, że ma najkochańszą mamę pod słońcem.
No i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
Myślę, że ten dzień naładuje mnie pozytywnie jeszcze na długo.
Czego Wam wszystkim również życzę.

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 07-10-2005 09:02

missblack - SUPER!
Masz świetną córunię!!
Niech te dobre fluidy utrzymują się jak najdłuzej!!!
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 08-10-2005 22:10

Moje kochane dzieciątko całe szczęśliwe przyszło ze szkoły bo z nikim się nie pobiło ale żeby nie było za różowo za chwile stoczył regularną bitwe z bratem :twisted: :evil:

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 10-10-2005 07:36

Tak nie bardz wiedziałam gdzie sie wpisac, ale tu chyba najlepiej. Wczoraj malowalismy młodemu pokój i jednoczesnie male przemeblowanko, a on był nie do zniesienia od rana - biegał, krzyczał, rozrabiał, juz nie wyrabialismy, potem troche ciszy. Potem go pytałam, czemu tak sie zachowuje to wyszło, że to z radości - co zresztą podejrzewałam. Strasznie cieszył jak zobaczył efekt pokoju - tak naprawde to chyba pierwszy raz, kiedy jego pokoj jest zrobiony specjalnie dla niego, zawsze mial cos z odzysku - dziekował wszytskim, jest zachwycony, powiedzial rano ze super mu sie spało, generalnie tak zadowolonego dziecka dawno nie widzialam. A zrobilismy to teraz, bo on ma w środę urodziny i doszliśmy do wniosku, że w sumie fajnie sie sklada, zaprosi gosci i w koncu bedzie mial ładnie, juz chce sie chwalic kolegom, wiec dzisiaj chyba bede miala maly nalot. Ale co tam najwazniejsze ze tak bardzo sie cieszy.
Obrazek

olkit

Awatar użytkownika

Post 10-10-2005 21:23

Adka przyniosła dziś kartę ocen a tam z września wychodzi średnia 5.0 :) bo jedną trójeczkę równoważą dwie szóstki :)
Jak dotąd nikt nie zadzwonił ze szkoły żeby "przyjść po dziecko, bo sobie rady nie dajemy" (chyba po prostu wreszcie się na lekcjach nie nudzi), na wycieczce z klasą była i też chwalą że pięknie pracowała (lepienie z gliny i rysowanie) i była super :) Domowe obowiązki może mniej chętnie ale dzięki metodzie poleceń bezczasownikowych zawsze wykonuje :) A ja się ciągle boję zapeszyć! :D
Olka

iwcia

Awatar użytkownika

Post 11-10-2005 02:21

jak to wygląda te "polecenia bezczasownikowe ":?:

olkit

Awatar użytkownika

Post 11-10-2005 07:20

iwcia pisze:jak to wygląda te "polecenia bezczasownikowe ":?:

Założyłam na ten temat nowy wątek :)
http://portal.adhd.org.pl/phpbb/viewtopic.php?p=10232#10232
Olka

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 12-10-2005 15:19

Rany, moje dziecko ma dzisiaj urodziny, szaleje strasznie, cieszy sie z prezentow, az milo patrzec, ale oprocz tego ma okropnego stresa. Ale po raz pierwszy tak naprawde swiadomie przezywa urodziny czeka na gosci, w szkole tez sobie poradzil i ponoc bardzo ladnie czestowal cukierkami i prztyjmowal zyczenia. Wiec duzy plu, bo kiedys tak sie stresowal, ze albo byl chory, albo nie radzil sobie z tym kompletnie. Teraz czeka na dziadka i kolejny raz przezywa. Ale pierwszy raz widze, ze prezenty sprawiaja mu tyke radosci i az serducho sie cieszy jak sie na to patrzy. Milusio.
Obrazek

masia

Awatar użytkownika

Post 12-10-2005 17:33

[smilie=heart fill with love.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=mylove.gif]
sto lat -sto lat niech KUBUŚ żyje nam
całuski

masia

Awatar użytkownika

Post 12-10-2005 17:38

a tak w ogóle wpadłam tu pochwalic sie co sie stało przed minutka
siedze przed kompem przeglądam nasze kochane forum a tu słysze w kuchni trach brzdęk trzask -spoko Damian sam urzeduje a tu masz wchodzi do pokoju z talerzykiem kanapek,pomidorek majonezik i mówi mamo to dla ciedie bo przyszłas z pracy głodna i zmęczona
uffff jakie to miłe

slawia

Awatar użytkownika

Post 12-10-2005 18:47

masiu! To suuuuper miłe. Fantastycznie jest gdy dziecko pokazuje, że umie nie tylko brać ale też chętnie daje. To dowód na to, że warto "inwestować" w nasze dzieciaczki. Pozdrowionka dla Damiana [smilie=hi ya!.gif] .
Iwona

karina

Awatar użytkownika

Post 12-10-2005 19:05

ile liści jest w kapuście,ile dziadów na odpuście,ile grzybów rośnie w lesie,ile liści niesie jesień,ile mrówek w pocie czoła mrowisko zbudować zdoła[tyle szczęścia i słodyczy Karina z rodzinką KUBUSIOWI życzy [smilie=mylove.gif] [smilie=heart fill with love.gif]
Ostatnio zmieniony 12-10-2005 19:06 przez karina, łącznie zmieniany 1 raz
KARINA
(\--/)
(O.o)

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 12-10-2005 19:06

Dzieki masiu w imieniu Kuby. Własnie byl u niego dziadek z babcia - dostal kase, ciekawe co mu wpadnie do glowy, zeby kupic. Ale ogolnie bardzo pozytywnie, nawet niezle sie zachowywal.
Obrazek

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 12-10-2005 19:09

dzięki Karinko Tobie też, dopiero weszły Twoje życzonka, jutro mu pokaże wszytskie od Was.
Obrazek

irena

Awatar użytkownika

Post 12-10-2005 20:22

Od nas też wszystkiego wszystkiego najlepszego dla Kuby.

slawia

Awatar użytkownika

Post 19-10-2005 21:34

Jesteśmy bardzo,bardzo dumni z Kamila. Dzisiaj było ślubowanie klas pierwszych. Kamil był reprezentantem klasy, razem z pięciorgiem dzieci z innych klas stał przy sztandarze szkoły. Stroił się od wczoraj,zmieniał krawaty, pastował buty. Gdy wychowawca powiedział ,że jest wybrany do ślubowania - syn nie mógł w to uwierzyć. Kamil jest dzisiaj bardzo szczęśliwy. W wychowawcę jest wpatrzony jak w obrazek, a ja codziennie słyszę jaki Pan jest wspaniały i suuuper.

Cóż, chyba się robię odrobinę zazdrosna :twisted:
Iwona

AgaK

Post 29-10-2005 11:27

To i ja się pochwalę w tym miejscu. Minęło już dwa miesiące Mateusza w nowej klasie (przeniosłam go od tego roku do integracyjnej). Postęp jest duży. Nie było ani jednej bójki :!: Syn gładko wszedł w nowe środowisko i został zaakceptowany. Dobrze się uczy i przestał się wyróżniać na niekorzyść. Tak się bałam, jak syn zniesie kolejną zmianę klasy (to już druga), ale naprawdę wyszło mu to na zdrowie. Czeka nas jeszcze praca związana z umiejętnością przegrywania - synuś tak uwierzył w siebie, że teraz z najgorszego chce być najlepszym - nic pośredniego :!:
Cieszę się, że mu tak dobrze idzie i wierzę, że i przegrywać się nauczy - opracowaliśmy specjalny program wspólnie z dr Skotnicką i pedagogiem wspierającym w klasie. Mateusz jest przekonany, że da radę.
Agnieszka, mama ośmiolatka z ADHD

missblack

Awatar użytkownika

Post 29-10-2005 11:30

Suuuuper! Powodzenia :ithl:

irena

Awatar użytkownika

Post 31-10-2005 09:45

Słuchajcie jestem dumna i blada. Moje dzieciątko było super, byłam 2 tygodnie z najmłodszą na turnusie rehabilitacyjnym. W domu był spokój z resztą dzieciaków była babcia i Wojtek był grzeczny i spokojny, a nawet pomagał babci w domu. To chyba był cud nad cudy. Tylko trochę gorzej w szkole z zachowaniem był, ale no cóż nie może być za idealnie.

missblack

Awatar użytkownika

Post 01-11-2005 19:58

Jestem ogromnie dumna z Ali. Ostatnie dwa dni poświęciliśmy na odwiedzanie rodziny męża i oczywiście grobów. Przejechaliśmy sporo kilometrów. Zapoznałyśmy z Alą siedem rodzin w czterech miejscowościach. W sumie Ala poznała dziewięcioro z kuzynostwa. Spodziewałam się, że będzie to dla niej niesamowita mordęga. Ale mile mnie zaskoczyła. Nie miała problemu z nawiązaniem kontaktu z dziećmi z reguły starszymi od niej. I to z chłopakami, bo dziewczynek było dwie.
Myślałam, że może w domu jakoś się to odbije. Ale nie. Na razie spokój. Grzecznie od paru godzin układa klocki lego z tatusiem. Rewelacja.
No musiałam się tym pochwalić, bo aż mnie roznosi z zadowolenia.

pozdrawiam

karina

Awatar użytkownika

Post 09-11-2005 20:54

WIELKIE DZIĘKI AGATKO
WIELKIE DZIĘKI GOŁĄBKU
dzięki wam za cierpliwość dla mnie,za to że wytrzymaliście i wspieraliście mnie dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!1uffffff
pierwszy raz mi się udało!!!!!!!!!!!!!!1
bez WASZEJ pomocy nie dałabym rady!!!!!!!!!!!1
dzięki wielkie
Agatko przeprowadź się na Śląsk!!!!!!!!!!!!!!!pliseeeee
cholera czemu mieszkacie tak daleko :shock: :shock: ?????
jestem WAM bardzo wdzięczna
nawet nie wiecie jak bardzo [smilie=heart fill with love.gif]
KARINA
(\--/)
(O.o)

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 09-11-2005 21:40

Co Karinko, odrobił zadanie? Czy Ty po prostu sie nie dałaś? Tak czy inaczej gratulacje.
Obrazek

golombek

Wsparcie

Post 09-11-2005 21:59

Oby tak dalej Karinko, nie poddawaj się :ithl:
PoprzedniaNastępna

Wróć do Nadzieja, czyli o naszych pociechach pozytywnie