Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Jestes znudzony?

Moderator: Moderatorzy

weczi

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 07-06-2006 13:45

Jestes znudzony?

Bartłomiej Weczera
www.ADHD.org.pl
bo razem łatwiej
weczi@o2.pl

małgosia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 08-06-2006 14:48

Nuda mi nie grozi, zycie jest piękne, fascynujące i taakie ciekawe. Każdy dzień mojego zycia jest inny, każdy jest nowy, świeży.. niesie ze sobą różne różności. Współczuję tym, co sie nudzą - chociaz tak naprawdę nie roumiem jak można sie nudzic.. :wink:
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi." /Albert Einstein/

mloda1

Post 12-06-2007 13:38

to straszne jak malo ludzi uswiadamia sobie, jak wiele maja i jak bardzo powinni za to byc wdzieczni... ja staram sie cieszyc kazda najmniejsza sprawa.. :D
mój przyjaciel ma ADHD i wciąż staram się pomóc jemu i jego zakręconej rodzince...;)

golombek

Wsparcie

Post 12-06-2007 23:11

Przeciętni może się i nudzą, ADHD-owcy, zawsze sobie jakieś zajęcie znajdą. Ja nawet nie muszę szukać, co chwilę coś się w domu psuje, pieprzy i wali, a ja tak się nie nudzę, że nie mam czasem kiedy tym się zająć (zająłbym się chętniej, gdybym miał za co kupić nową deskę klozetową, bo stara pękła i od miesiąca w d... szczypie). Dziś wróciłem z pracy po 22 i tyle miałem zajęć (na 3 inwestycjach plus biuro i zakupy i organizacja pracy, ściąganie ludzi z innych inwestycji), że mało który przeciętny, by coś takiego w miesiąc doświadczył, siedząc na dodatek za biurkiem :-)
A jeśli już mam kogoś wspomagać, to nasze dzieci. Żyjemy tu i teraz i mamy baaardzo wiele do zrobienia na własnym podwórku, świata całego nie zmienimy i nie naprawimy. Ta prezentacja silnie odwołuje się do uczuć wyższych, ale nie tego mi trzeba. Ja potrzebuję w chwili obecnej refundacji leków na ADHD i wymiany nauczycieli na przyjaznych dzieciom nadpobudliwym. Gdy to się spełni, będę mógł zapewnić podstawowe potrzeby mojej rodziny, nie korzystając z pomocy finansowej całej rodziny w postaci zrzutki (czynsz około 550 + czesne - 1200 + Concerta - 300 = 2050, Gosia nie pracuje, ja mam 1300 brutto).
Chcecie zmieniać świat? Proszę bardzo, tylko zacznijcie od własnego podwórka.
Sorki, jestem agnostykiem. Ta prezentacja bazuje na uczuciach wyższych i bardzo mi się nie podoba m.in. przez formę adopcji. Rozumiem datki, gdy masz, to dasz, ale gwarantowanie przez rok wpłaty równoznacznej 15$ miesięcznie, to kontrakt zawarty z kościołem (tu mi się akurat diabeł i Twardowski przypomniał) i wynika na to, że prezentacja ta jest skierowana nie do społeczeństwa, tylko do niewielkiego procenta obrzydliwie bogatych i faktycznie wszystkim już znudzonych co, nota bene, także dyskwalifikuje ją w/g mnie do zamieszczania w naszym, ADHD-owym środowisku.

Wróć do Nadzieja, czyli o naszych pociechach pozytywnie