Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Dzień Edukacji Narodowej

Moderator: Moderatorzy

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 14-10-2005 08:08

Dzień Edukacji Narodowej

Kochani, może niektórym się zdawać, że my tu tylko marudzimy, narzekamy na pedagogów, nauczycieli, generalizujemy, nauczyciele chwytają nas za słówka, my jesteśmy paskudni, mamy do nich wieczne pretensje, ale zapewniam, że tak nie jest, jeśli, któryś z pedagogów stara się i pomaga i akceptuje na pewno to widzimy i jesteśmy mu wdzięczni, niestety jesteśmy takim narodem, który jak nie ponarzeka to jest chory i nakręcamy się w narzekaniu.

Ale dziś ważny dzień, Dzień Edukacji Narodowej, postarajmy się dziś zacząć wątek w którym pochwalimy ludzi, którzy pracują z naszymi dziećmi, tych którzy są dla nich ważni i mogą stanowić autorytety.

Drodzy nauczyciele i wychowawcy jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za trud włożony w nauczanie i wychowanie naszych dzieci, bez Was nie dalibyśmy rady, Dziękujemy Wam i prosimy o więcej. [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif]
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 14-10-2005 08:12

Chciałabym tu na forum podziękowac Dyrekcji i Pracownikom Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka w Mikołowie, za opiekę nad moim trudnym synem, za dostrzeganie jego zalet i wspieranie w rehabilitacji.

[smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif]

Następne podziękowania dla Specjalistycznej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Katowicach, za dostrzeganie w moich dzieciach wartościowych ludzi i pomoc w osiąganiu przez nie sukcesów.

I jeszcze jedne podziękowania dla nauczycieli i dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Mikołowie, w której mój Piotrek już nie był tym najgorszym, i za pomoc w walce z Poradnią Psychologiczno Pedagogiczną w Mikołowie, żeby miec podstawy do pomagania dziecku.

I podziękowania dla nauczycieli Gimnazjum Nr 22 w Katowicach, którzy potrafili w moim synu dostrzec jego zainteresowania i pasje, a teraz pomagają je mu rozwijać.

Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

hella100

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 14-10-2005 08:44

W takim razie ja rowniez skladam podziekowania dla Antka wychowawczyni, za ktora dziekuje Bogu, bo nie wiem jak by bylo, gdyby nie ona :D
Rownie wielkie podziekowania dla Pani od niemieckiego, ktora jest prawdziwym PEDAGOGIEM z powolania. Oby wiecej takich nauczycieli.

Pozdrawiam
Agnieszka

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 14-10-2005 11:39

Moc serdecznych życzeń, dalszej wytrwałości i zaangażowania w procesie wychowawczym następców Wiktora składam Panio Pedagog, Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej Nr 6 Jaworznie.

Dla obecnej Wychowawczyni Wiktora i nauczycieli go kształcących w Gimnazjum Nr 5 w Jaworznie składam również najserdeczniejsze życzenia dalszych sukcesów w życiu zawodowym.

Wielkie dzięki i trzymajmy tak dalej :OK: !!!!
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

ulka

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 17-10-2005 14:09

Pogratulować tematu.Ja również chciałabym się przyłączyć do rodziców, którzy doceniają pracę nauczycieli i pedagogów. Serdeczne podziękowania dla wychowawczyni mojego Filipa ze SP.61 w Gdańsku Przeróbce pani Nicoli Holc, oraz Dyrekcji, Pani pedagog, oraz całemu personelowi, który tak dzielnie od pięciu lat pomaga mojemu synowi i mnie przejść tę niełatwą drogę przez szkołę.Ludzie, którzy pracują w tej szkole, wspomnę również o paniach z biblioteki,świetlicy, stołówki i paniach sprzątających są naprawdę życzliwie i przyjaźnie nastawione do mojego Filipa, którego jest wszędzie pełno.I nie zawsze jest z nim lekko .Myślę, że taki temat powinien być poruszany nie tylko z okazji Dnia Nauczyciela.Pozdrawiam ULka.

k66

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 16-03-2006 16:39

Moze i ja sie dolacze
Chcialem podziekowac wszystkim swoim nauczycielom ze szkoly podstawowej nr 1 w XXX im Bohaterow Powstania Styczniowego
za 8 lat katorgi, braku zrozumienia, sadyzm, stosowanie przemocy fizycznej i "udupianie" osob wyrozniajacych sie a takze za obiektywizm w wystawianiu ocen.
Szczegolne podziekowania dla moich wychowawczyn:
w klasach 1-3 dla pani X za pokazanie na wlsnym przykladzie co oznacza bycie psychopata-zlodziejem
oraz dla pani Y z klas 4-8 za pokazanie rowniez na swoim przykladzie co oznacza bycie wcielonym diablem [smilie=kiss of love.gif] [smilie=kiss of love.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif]

Wróć do Pogadajmy tak na luzie na inne tematy