Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Co sądzicie o Marlene Faveli?

Moderator: Moderatorzy

Kicia

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 11-10-2005 13:15

Co sądzicie o Marlene Faveli?

Bardzo chciałabym wiedziec co sadzicie o osobie która według mnie jest najwspanialszą i najpiekniejszą dziewczyna świata. Jeśli nie wiecie o kim mówię wejdźcie na stronę www.marlenefavela.tk
Kicia

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 11-10-2005 13:21

Szczerze mówiąc filmy, jakie wymieniłaś nic mi nie mówią.
Można zachwycać się aktorką, tylko po co? Ja tego nie zrozumiem. Ładne ciałko, ładnie opakowane, wyretuszowane elektronicznie. Czysta żywa sztuczność. Pewnie jakbyś zobaczyła ją na ulicy bez tego całego opakowania, nigdy byś jej nie poznała.
Widziałem kiedyś, co się robi ze zdjęciami modelek w profesjonalnym studiu. Super. Z dowolnego maszkarona można zrobić gwiazdę!

missblack

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 11-10-2005 13:48

Aj tam.
dreptaku, nie jesteś młodą kobietką i nie wiesz nic o takiej fascynacji.
Ja kiedyś też miałam swoich idoli. I jak teraz sobie przypomnę, to pożal się Boże!
Po co sprowadzać kogoś tak od razu na ziemię ?

tomek

Post 11-10-2005 14:44

To się nazywa brutalny realizm. Przerabiane regularnie przez Garfielda...
Polska to kraj odwrotny (...) jesteśmy gdzieś między antylopami a słoniami)

Ignacy Baumberg, koordynator medyczny psp.

fn_ghost

Post 11-10-2005 15:43

missblack pisze:...
dreptaku, nie jesteś młodą kobietką i nie wiesz nic o takiej fascynacji...

hm... ja jestem młodą kobietką (lat wspaniałych 21), byłam młodą dziewczyną i NIGDY moimi idolami/idolkami nie byli muzycy, aktorzy, modelki i inne takie. Poprostu zawsze było to dla mnie takie... powiedzmy zabawne. Bo jak można podziwiać kogoś, kogo się nie zna?

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 11-10-2005 17:27

A ja jak byłam mała( no, późna podstawówka, początek liceum ) fanatycznie uwielbiałam Kurta Cobaina z Nirvany. Nie miałam najmniejszej szansy go znać bo już wtedy był zimnym trupem ( znaczy się prochami chyba) od długiego czasu. Nie miałam zamiaru go naśladować ,bo i jak-po pierwsze i po co -po drugie. Miałam zrezsta taką obsesje dystansowania się od swojej nastoletniości i skoro wszystkie koleżanki wielbiły kogoś tam i widziałam jak śmiesznie to wygląda to czułabym się zbyt głupio.Tak sobie tylko podziwiałam, dalej nie wiem co. Pewnie czysto fizyczne walory i hmmm... on w dzieciństwie miał ADHD. Czuć było rózne smaczki.
Byłam chodzącą encyklopedią wiedzy na jego temat.

co do uwielbienia aktorek ,czy innych tam bohaterów o naszej płci: Nie wiem ,nie wielbie ,ale lubię czasem podziwiać możliwości jakie daje odoipwiedni ciuch , makijaż itd
Może jest w tym coś fajnego. Można podziwiac mistrzostwo w sztuce przemiany. :)

stworzonko

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 11-10-2005 17:34

Osobiście jestem fanką Neila Gaimana.

http://www.neilgaiman.com

Ale wbrew pozorom, tj. wyglądowi przystojnego dwudziestoparolatka w połowie czwartego krzyżyka, to nie jest aktor :P
"Gdybym był rybą z Ukajali, to oczywiście wciąż bym śpiewał.
Rodacy by mnie się słuchali i podziwiali jak Szopena. Uma uma um."

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 11-10-2005 17:40

A zreszta... no po prostu... fajnie się gapić na kogoś ładnego 8)
Po prostu.

etam

Awatar użytkownika

Linuxiarz młodszy

Post 11-10-2005 18:54

Widział ktoś skecz kabaretu Ani Mru Mru - "Tofik" ?
Bardzo ładnie obrazuje (kawałek początku) moje podejście do gwiazdorstwa szołbiznesowego.
Jak będę go miał na kompie, to udostępnię
Obrazek
Obrazek

hella100

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 12-10-2005 10:28

Hmm, nigdy nie bylam tak naprawde niczyja fanka jesli chodzi o wyglad. Zreszta, mam dosc specyficzny gust i wole ludzi z charakterem, niz tych tylko ladnych. Dotyczy to w tym samym stopniu mezczyzn i kobiety.
Pozdrawiam
Agnieszka

stworzonko

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 12-10-2005 16:23

Heh, o ładnej buzi pana Gaimana dowiedziałam się dopiero po tym, jak pozachwycałam się tym, co pisze. Taki mały bonus. :)
Jeszcze mam pośród swoich idoli J.R.R. Tolkiena, Pasteura oraz Freddiego Mercurego, ale oni są już niestety martwi, rozłożeni i wiele nie wymyślą nowego. Zresztą żaden z nich nie był szczególnie piękny za życia.

Poprawka: po śmierci też nie.

Z żyjących przystojniaków lubię Deppa, ponieważ w każdym filmie odstawia kompletną transformację, a przy tym ma w sobie coś szurniętego.
"Gdybym był rybą z Ukajali, to oczywiście wciąż bym śpiewał.
Rodacy by mnie się słuchali i podziwiali jak Szopena. Uma uma um."

Kicia

Post 12-10-2005 18:08

Marlene Favela jest dla mnie kimś znacznie więcej niż zwykłą idolką.Właściwie podziwiam nie tyle ją samą, ile postać którą grała w Virginii - Lupitę.
Podziwiam Lupitę bo:
1)była bardzo spokojna, wręcz flegmatyczna
2)była raczej małomówna
3)nie miała ADHD - czyli czegoś co jest moim największym kompleksem.
Dlaczego piszę o niej w czasie przeszłym - bo ten serial dawno sie skończył.
Kicia

Kicia

Post 12-10-2005 18:13

Za to zupełnie inaczej sprawy się miały z Angeles z ,,Białego welonu" (też postać grana przez Marlene) - to istny wulkan energii (niestety).Dlaczego niestety - bo ze wszystkich cech mojego ADHD najwięcej kompleksów przysparza mi mój temperament.Niektórzy mi nie wierzą, inni nie rozumieją(,,jak to? przecież energia to zaleta!"), ale tak własnie jest - dla mnie największą wadą jest moja energia (i oczywiście gadatliwosc, ale to się wiąże z energią - jednym słowem temperament).Dlatego zakładam nowy temat - temperament.
Kicia

etam

Awatar użytkownika

Linuxiarz młodszy

Post 15-10-2005 22:16

Tofik

Uwaga!!! Oto Tofik!
Obejrzyjcie początek, czyli przegląd prasy. (dalszy cią też możecie obejrzeć :lol: )
Obrazek
Obrazek

Azucena

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 18-10-2005 09:52

dzięki etam za Tofika bardzo lubie ten skecz , co do tej zapomiałam jak jej tam gwiazdy podpisuję się po opinią dreptaka , ale rozumiem fascynację większość w jakimś tam wieku przechodzi coś takiego tyle że mnie fascynowała raczej płeć przeciwna i tak w wieku lat 5 zakochałam się w Azji synu Tuhajbeja, fascynacja trwa do dziś ale jest już inna potem była pod kątem gry aktorskiem i do dziś uważam Olbrychskiego za jednego z tych największych a teraz po prostu lubię też człowieka Daniel jakiekolwiek by opinie o nim nie krążyły jest przy bliższym poznaniu fascynującym człowiekiem ale ja znowu nie na temat no cóż przyznam się mam adhd wybaczcie :) ale jeszcze dodam że jeżeli chodzi o kobiety to mój gust określa Maria Pakulnis i Gabriela Kownacka - uroda i klasa

Wróć do Pogadajmy tak na luzie na inne tematy