Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Bush i ADHD

Moderator: Moderatorzy

filip222

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 07-07-2005 20:52

Bush i ADHD

Ilekroć George Bush junior wsiada na rower Ameryka powinna wstrzymać oddech.

W środę wieczorem podczas przejażdżki w szkockim Gleneagles (trwał tam szczyt G8) prezydent Bush nie zauważył na swojej drodze pieszego policjanta. W wyniku zderzenia z rowerem policjant trafił do miejscowego szpitala na obserwację. - Prawdopodobnie doznał kontuzji kolana - przyznał rzecznik Białego Domu Scott McClellan.

Rowerzysta wyszedł z kolizji z licznymi zadrapaniami na rękach. - Zostały one natychmiast opatrzone przez jego lekarza. Pan prezydent Bush stracił panowanie nad rowerem na śliskiej od deszczu drodze - tłumaczył szefa Scott McClellan. Gdyby nie zamachy w Londynie tego dnia, oklejone plastrami palce Busha byłyby pewnie wydarzeniem dnia.

To kolejny rowerowy wypadek amerykańskiego prezydenta USA. Kilkakrotnie spadał z roweru podczas wycieczek po swoim ranczo w Teksasie..

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 08-07-2005 11:34

A ja widzialam w tv jak Bill Clinton wywrocil sie przed swoim domem wychodzac z psem i pies mu wcale nie podszedl pod nogi. :D
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

stworzonko

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 08-07-2005 16:19

Myślę, że on niekoniecznie ma adhd. Myślę, że po prostu jest fajtłapa :D
"Gdybym był rybą z Ukajali, to oczywiście wciąż bym śpiewał.
Rodacy by mnie się słuchali i podziwiali jak Szopena. Uma uma um."

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 09-07-2005 07:28

Stworzonko ja tez tak mysle ale jak przeczytalam o Bushu to mi sie przypomnialo to wydarzenie ktore ogladalam w TV o Clintonie. :lol:
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 10-07-2005 13:21

E tam , ja mam (tak sądze, nikt nie diagnozował)ADHD a jeżdzę bardzo dobrze na rowerze.

jarek

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 10-07-2005 15:13

bush was intryguje, nie wiem czy taki upadek z roweru może świadczyć
o ADHD, można nie raz rozproszyć się , czy zamysleć, tym bardziej , że ma się o czym.
Podobno JF Keneddy mial ADHD, a na przykald R Regan , o którym sie nie mowi, ale miał taką cechę, że szybko się sprawą nudził ,interesowaly go tylko skrótowe informacje ( in brief), myślał szybko, szybko analizował i wyciagał syntezę , niecierpliwiło go jak ADHDowca.
Opierał się chętnie na innych ludziach, bo sam "nie mial cierpliwości" do spraw.
Oczywiście wiadomo, że na tym szczeblu trzeba podchodzić ogólnie, ale on mial taki sposób bycia, osobowość zbliżoną do ADHD.
odmienie niż inny republikanin Nixon, który zgłębiał sie w szczegóły, często ważne, chcial wiedzieć, wiedzial za dużo, nie przyznał się, że wiedział o włamaniu i musiał zrezygnować z urzędu.
Sprawy sedno to to, że pewne objawy ma niemal każdy 80-90%, ale to jeszcze nie ADHD.

Wróć do Pogadajmy tak na luzie na inne tematy