Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Góry

Moderator: Moderatorzy

golombek

Wsparcie

Post 26-09-2005 06:03

Witajcie.
Coś mało miłośników gór się zebrało jak do tej pory :-(
Ja się dołączam, Tatry, to chyba jedyne miejsce gdzie naprawdę mogę wypocząć.

ellen

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 22-10-2005 10:52

pozdrowienia z Beskidów :)

Dołączam się z całego serca - tyle że z innych stron - z
Beskidów.

Po Tatrach też chodziłam, choć dopiero kilka razy - moim największym osiągnięciem był Grześ. Wlazłam na niego w październiku, kiedy już trochę śniegu było - do dzisiaj pamiętam ten widok :)

Ale Beskidy - moja miłość. Mam szczęście znać kilka fantastycznych Bab z którymi można konie kraść.
A wy z kim chodzicie po górach?

nieszki

Awatar użytkownika

Terapeuta

Dzieci: Synowie: 16 lat - ZA z cechami ADHD, 9 lat

Post 22-10-2005 17:40

Ja pokochalam gory dzieki mojemu mezowi - on to juz prawie fanatyk. Dwa lata pod rzad jezdzilismy na objazd po gorach, po trzy dni w roznych miejscach, a ze mamy auto ogórka (taki stary VW Bus), w którym mamy spanie zamontowane, to bierzemy jeszcze namiot i w droge. Bylo super, Kuba marudził, jak to on, ale jak juz wszedl na szcyt to byl dumny z siebie. W tym roku nie dalo ze wzgledu na moja ciaze, ale za rok kto wie - wszytsko do kasy zalezy.
Mój mąż z kolei góry wzdłuż i wszerz obszedł, szedł nawet na piechote z Gdańska do Zakopanego pare lat temu.
A teraz nam pokazuje. Beskidy, Góry Stołowe, w Tatrach raz bylismy, krótko, bo młody zachorował, weszlismy na Trzy korony i okoliczne górki. I jzu sama nie wiem gdzie jeszcze.
Obrazek
Agnieszka -starszy syn lat 16 - ZA, drugi - lat 9 - takie sobie zwykłe, niezwykłe dziecko.

weczi

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 22-10-2005 22:20

Ja w zeszla sobote z moja pieknoscia zaliczylismy Tubracz ;]

nogi odpadaly 2 dni, choc mala gorka, ale jeszcze szlismy kawalek dalej do rabki...
Bartłomiej Weczera
www.ADHD.org.pl
bo razem łatwiej
weczi@o2.pl

Wróć do Pogadajmy tak na luzie na inne tematy