Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

urodziny!

Moderator: Moderatorzy

verowa

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 15-06-2005 18:46

urodziny!

stare forum na gazecie wlasnie obchodzi rowna rocznice, choc zyje juz chyba dluzej niz rok (nie pamietam).
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20066

z tej okazji chce wam wszystkim podziekowac; pomogliscie mi sie pozbierac do kupy, uporzadkowac wiele spraw w swoim zyciu. ja rok temu i ja teraz to niemal dwie rozne osoby... oczywiscie zarobilam sobie ciezka praca nad soba, ale naprawde mozliwosc pisania na forum, obowiazek i chec odpisywania na wasze pytania, pomagal mi coraz lepeij i lepiej samej dla siebie sformulowac odpowiedz na dreczace mnie cale zycie pytanie - czym tak naprawde jest ten diabel, co we mnie siedzi, a tym samym zlapac go za rogi ;)
naprawde czuje ogromna wdziecznosc za wsyztkie wasze posty, pytania, spostrzezenia i odpowiedzi. dobrze jest byc tu z wami.
pozdrawiam
r

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 15-06-2005 19:04

No według mnie, pierwszy post na forum gazetowym jest datowany na 3 maja 2004, godzina 12:51.
Myślę, że należy ustanowić oficjalne święto z tej okazji! I każdego roku, o tejże magicznej godzinie wznosić toast za wszystkich nakręconych!

To forum jest jeszcze niemowlaczkiem. Ma dopiero 4 miesiące :) Ale jak pięknie rośnie !

Myślę, że pomogliśmy sobie nawzajem. I że dzięki nam będzie na świecie więcej uśmiechniętych pyszczków :)

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 15-06-2005 19:18

Bardzo się cieszę, że tamto forum było i jest, gdyby nie ono, tego tu by nie było, tpo, że nasz niemowlak tak rośnie to też zasługa Twoja verowa mimo, że nie czujesz się jego gospodarzem, to przez starych bywalców będziesz zawsze traktowana jak jego gospodarz
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

filip222

Post 15-06-2005 20:50

Re: urodziny!

verowa pisze:stare forum na gazecie wlasnie obchodzi rowna rocznice, choc zyje juz chyba dluzej niz rok (nie pamietam).
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20066

z tej okazji chce wam wszystkim podziekowac; pomogliscie mi sie pozbierac do kupy, uporzadkowac wiele spraw w swoim zyciu. ja rok temu i ja teraz to niemal dwie rozne osoby... oczywiscie zarobilam sobie ciezka praca nad soba, ale naprawde mozliwosc pisania na forum, obowiazek i chec odpisywania na wasze pytania, pomagal mi coraz lepeij i lepiej samej dla siebie sformulowac odpowiedz na dreczace mnie cale zycie pytanie - czym tak naprawde jest ten diabel, co we mnie siedzi, a tym samym zlapac go za rogi ;)
naprawde czuje ogromna wdziecznosc za wsyztkie wasze posty, pytania, spostrzezenia i odpowiedzi. dobrze jest byc tu z wami.
pozdrawiam
r

Ze mną jest podobnie. Bardzo budująca wypowiedź :) Aż lepiej się poczułem :)

stworzonko

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 15-06-2005 21:00

Ja tu od niedawna, ale podziwiam, gratuluję i staram się uczestniczyć :P
"Gdybym był rybą z Ukajali, to oczywiście wciąż bym śpiewał.
Rodacy by mnie się słuchali i podziwiali jak Szopena. Uma uma um."

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 16-06-2005 07:42

Verova - gratulacje dla CIEBIE za pomysł i inicjatywę!!!

Dzięki Tobie mamy też nasze obecne forum, który bardzo szybko się rozwija, co cieszy, bo widać, że jest potrzebne.

Ja sama zaczęłam od forum gazetowego i ono otwarło mi oczy na fakt, że nie jestem sama z problemem ADHD. Za to CI wielkie dzieki!!!

[smilie=kiss of love.gif] [smilie=mylove.gif]
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

Wiolka

Awatar użytkownika

Post 16-06-2005 18:07

Ja też się dorzucam do życzeń [smilie=mylove.gif] . Też już zaczynam odczuwać skutki pomocy i wsparcia. Myślę, że i ja się komuś kiedyś na coś przydam. Jeszcze trochę, a nauczę się od was nowych rzeczy :D , nowego myślenia, nowego podejścia do spraw. Gratulacje pomysłu utworzenia takiej strony. Jak widać jest ona potrzebna nie tylko ludziom z adhd :D. [smilie=heart fill with love.gif] :ithr:
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów [smilie=hi ya!.gif]

verowa

Post 16-06-2005 19:16

a tak naprawde to sprawca byla baska, co sie tu kryje pod groznym nickiem barbara, bo to ona mi ktoregos dnia przyciagnela ksiazke "w swiecie adhd"...
i jeszcze przed forum dla doroslych bylo forum dla dizeci, ktore zreszta zaczelam czytac juz troche potem. w kazdym razie to budujace, ze jak sie wie o co chodzi z adhd, to naprawde zaczyna sie powoli rozumiec jak nad tym zapanowac.
to chcialam powiedziec: uczcie sie o adhd, a wasze zycie sie zmieni ;)

luter79

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 16-06-2005 19:40

[smilie=mylove.gif]

GRATULACJE

CZEKAJA CIE "USCISKI DŁONI, GOZDZIKI WIZYTY W ZAKŁADACH PRACY....."
:jestes_wielki:
pozdrawiam
mlk
looblin

Wróć do Pogadajmy tak na luzie na inne tematy