Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

proponuje

Moderator: Moderatorzy

lucy

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 25-05-2005 22:56

proponuje

fajny temat. Gdzies na zagramanicznych stronach znalazlam mase opisow smiesznych sytuacji zwiazanych z ADHD. Niektore z nich sa owszem, zenujace ale grunt to potrafic sie z siebie posmiac. Jezeli nie wy to Wasze Dzieci.
Napewno macie takich kilka na swoim koncie. Moze problemy z kluczykami od samochodu?

Ja zbyt czesto sie spozniam i potem musze wymyslac dlaczego sie spoznilam, To tylko wtedy jezeli dotyczy to jakiejs waznej sytuacji oczywiscie. Czesto wracam po cos do domu. Moj rekord to chyba 4 razy. Portfel, klucz, ksiazki, bilet lub karta miejska, czasem telefon. W najgorszym wypadku zabieram wszytko oddzielnie a i tak zdazy sie, ze czegos zapomne. Teraz juz nikt mi sie w domu nie dziwi. Po prostu nie zamykaja drzwi na cztery spusty przez kolejne 15 minut.
rytmów poezji, wiersze praw nie wbiła we mnie rózga szkolna. Przepisów od najmłodszych lat nie uznawała dusza wolna. Pędziłam w świat przez szumny wiatr, gwiżdżąc i kpiąc z belferskich reguł. Ja jestem dziki, bujny kwiat żywotu nieokiełznanego.

fn_ghost

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 26-05-2005 08:39

kiedys byl taki temat - sukcesy i "sukcesy" - ale automat go zjadl ;) moze admini cos poradza ;)

eh, ale ja musze byc meczaca z tym topikiem ;)

lucy

Awatar użytkownika

Post 26-05-2005 12:24

na poczatek to:

nie bede chyba nic tlumaczyc. Mam nadzieje, ze wiekszosc i tak zrozumie bez tego:)

I was moving, so I was packing my books up. (a day's work in itself) I felt thirsty so I reached in the fridge for a coke. Then I heard a clink when the coke I had open in my hand hit the one I was reaching for. “

Chris

*~*~*~*~*~*~*~*

“One day my teenage son was sitting at the kitchen table eating when my then 6 year old daughter came in the room and asked if she could have a glass of orange juice. I was at the sink washing dishes and my son kindly said, "Sure, I'll get it." He proceeded to the refrigerator, got out the orange juice, went to the cabinet, got a glass, filled it with orange juice, drank it and then sat down again to finish eating. My daughter stood watching all of this and finally said, "What about my orange juice?"

He had completely forgotten why he was getting the juice, even with her standing right there.”

Ellen

*~*~*~*~*~*~*~*

“My oldest son has put the milk in the cabinet and the cereal in the frig. My middle one has put on his tennis shoes and then fussed about where in the world his shoes could be, then find another pair and start to put them on before he realized he already had shoes on.”

KSWWW

*~*~*~*~*~*~*~*

“When my children were younger, my boys godmother came over for a visit. She was sitting at the table, the children were fussing, because they wanted their bottles. I tried so hard to focus on the conversation, that I poured the coffee in the baby bottle and the baby milk into the coffee cup of my visitor and didn't catch on until everybody was quiet and just looked really puzzled at me.”

Wildcat
rytmów poezji, wiersze praw nie wbiła we mnie rózga szkolna. Przepisów od najmłodszych lat nie uznawała dusza wolna. Pędziłam w świat przez szumny wiatr, gwiżdżąc i kpiąc z belferskich reguł. Ja jestem dziki, bujny kwiat żywotu nieokiełznanego.

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 26-05-2005 12:27

Prosimy o tłumaczenia, części z nas język angielski jest obcy.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

lucy

Awatar użytkownika

Post 26-05-2005 18:58

widze ze temat okazal sie dla was nie specjalnie ciekawy, a szkoda. Kazdy na pewno ma w zanadzu kilka takich totalnie glupich sytuacji ale chyba nie umiemy jeszcze podejsc do tego z dystansem.

iwcia

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Srebrnego Orderu ADHD

Post 26-05-2005 20:08

nie to nie to-poprostu mieliśmy nie tak dawno podobny temat i narazie chyba nie ma nowego materiału, jak będzie to pewnie znów się pojawi

Wróć do Pogadajmy tak na luzie na inne tematy