Post 05-02-2007 09:00

REPUBLIKA ANIOŁÓW

My, ADHD-owcy bardzo często obracamy się wokół własnych problemów. Ale przecież tak być nie powinno! Mamy wiele ciekawych pomysłów, jesteśmy piękni, inteligentni i ....nie, nie jesteśmy bogaci! I umiemy obrócić świat do góry kołami. Skoro tak, to poza kwestiami merytorycznymi - zacznijmy robić coś dla innych nieco inaczej.

Tutaj, na tym naszym pięknym portalu ADHD.org.pl mamy szansę leczyć nasze serca i dusze. Miejsce w które Was zapraszam, pozwoli Wam włączyć się w leczenie innych dusz i serc nieco szerzej. Tam mogą się spotkać także ci, którzy z ADHD nie mają nic wspólnego. Ale skoro tutaj zajrzeli, to znaczy, że jako nasi Przyjaciele są godni zaproszenia do Republiki Aniołów. Może warto to przemyśleć ?

Pamiętajcie jednak, że Republika Aniołów, do której Was zapraszam NIE JEST I NIE BĘDZIE GŁÓWNYM MIEJSCEM mówienia o ADHD. Tam chcemy zmieścić tych, którzy pragną podjąć próbę (kolejną ...) zawojowania świata. Kiedy Ci człowieku nie wyjdzie - nie łam się! Kiedy wyjdzie - pochwal się właśnie tutaj. Bo my ADHD-owcy potrafimy być razem i jesteśmy razem. Nawet wówczas, kiedy :evil: :twisted: :evil: podszeptują, że jest inaczej!

Chcesz wybrać się w podróż do Republiki Aniołów?


http://dobreanioly.phorum.pl/index.phpZAPRASZAMY !!!
_______________________________________________________

Klub Rodziców Aktywnych - najstarsza grupa wsparcia ADHD na wschód od Wisły! (luty/marzec 2005 r.)
tel. 781 034 854
http://www.filantropia.eu/