Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Facet też człowiek

Moderator: Moderatorzy

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Posty: 13307


Rejestracja:
20-02-2005 21:41

Lokalizacja: Warszawa

Post 06-01-2007 10:52

Facet też człowiek

na podstawie Onet.pl
http://zdrowie.onet.pl/1250941,2041,0,1 ... logia.html

Iwona Zgliczyńska

Facet też człowiek
Jeśli któraś z nas nie narzeka na płeć brzydszą, wydaje nam się farciarą albo kłamczuchą. Myślimy, że to fałsz, maska, nieprawda. A tak wcale być nie musi. Istnieją kobiety, które naprawdę lubią mężczyzn. Jaka jest ich tajemnica?

Spytałam o to Gośkę, która zawsze twierdzi, że jej mąż jest najlepszym facetem na świecie. - Z mężczyznami jest tak jak w "Stu latach samotności" Marqueza. Kobiety są silne, wytrwałe, dźwigają na ramionach całą rodzinę. Ba, cały świat. Moim zdaniem facet ma kruchą konstrukcję psychiczną. Nie chodzi o to, że uwielbiam się nim opiekować. Lubię go podziwiać, trochę szczerze, a trochę dla połechtania jego zabawnej próżności. Może kluczem do zrozumienia mojego ciepłego stosunku do mężczyzn jest ojciec. Rewelacyjny pierwszy facet mojego życia. Noszę jego obraz głęboko w sercu. I po prostu nie mogę uwierzyć w słowa moich koleżanek, że dzisiejsi mężczyźni są beznadziejni, bez serca. Słowem, zimne dranie. Dla mnie byli zwykle dobrzy. Może dlatego, że ja myślałam o nich pozytywnie.

Pogotowie przyjaciółek

Nie każda z nas ma jednak przyjaciółkę, która potrafi patrzeć na mężczyzn optymistycznie. Najczęściej, kiedy dzwonimy do koleżanki, by poskarżyć się na faceta, ona tylko dolewa oliwy do ognia: "Co on z Tobą wyprawia!? Dobrze, że w końcu przejrzałaś na oczy. I co? Wyprowadzasz się?". Wiele kobiet w takiej sytuacji wspiera przyjaciółkę, a nie jej związek. Twoje koleżanki mają własne, często trudne doświadczenia i nierozwiązane konflikty ze swoimi partnerami. Łatwo więc im przelewać swoje frustracje na Twoje relacje z facetem. Jeszcze gorzej, jeśli w sprawie kłótni zadzwonisz do matki. Ona jest szczególnie wyczulona na krzywdę swojego dziecka, więc zupełnie nie potrafi być obiektywna. Dlatego, tak naprawdę, to Ty powinnaś znaleźć w sobie siłę, by ocenić, czy krzywda, jaką on ci wyrządził, jest warta rewolucji.

Kobiety bezkonfliktowe

Wiele kobiet nie potrafi spytać partnera wprost, dlaczego zrobił coś, co je zraniło. Puszczają w swojej głowie dawno nagraną taśmę na temat tego, co on myśli i czuje: "Pewnie mnie już nie kocha, może nawet ma inną". W ten sposób potrafią nakręcić swoją złość do maksimum. Wtedy każde spojrzenie mężczyzny może być potraktowane jako wyzwanie do walki. A do faceta trzeba mówić wprost, najlepiej krótkimi zdaniami. Nie osłabiać komunikatu długimi wstępami i tłumaczeniem swoich nastrojów. Bo to z kolei jego nakręca do bycia nieczułym, zimnym, obojętnym. Faceci lubią mieć obok siebie kobiety bezkonfliktowe. Nie chodzi oczywiście o to, żeby przemienić się w służącą nakładającą kapcie mężowi wracającemu z pracy. Oni po prostu lubią kobiety, które nie mają much w nosie. Wiele kobiet obciąża za swój podły humor facetów. W myśl zasady: "Jeśli mnie kocha, to powinien się domyślić, czego potrzebuję". Zachowują się tak, jakby zamiast głowy miały szklaną kulę, w której myśli byłyby widoczne z daleka.

Mężczyzna - zwykła rzecz

Już kilka pokoleń kobiet w tym kraju żyło bez mężczyzn, bo zabory, Syberia, wojny. Nauczyłyśmy się być silne i radzić sobie w trudnych sytuacjach. Nawet bez facetów. Mamy więc wysokie wymagania nie tylko wobec siebie, lecz także w stosunku do mężczyzn. Często są one sprzeczne. Chcemy, żeby zarabiali dużo pieniędzy, ale wściekamy się, że nie ma ich w domu. Pragniemy, aby doceniali naszą dynamiczną karierę, a jednocześnie traktowali nas jak delikatne kobiety, którymi trzeba się nieustannie opiekować. To jest jeden z przykładów tak zwanej komunikacji paradoksalnej. Dla mężczyzny są to wymagania sprzeczne, niemożliwe do zrealizowania. Jeśli on słyszy takie zarzuty, od razu myśli, że niezależnie od tego, co zrobi, i tak będzie źle. Znajduje się w potrzasku. Często dopiero perspektywa wspólnie spędzonych lat wytwarza w kobiecie dystans do związku. Zmienność losu i trwanie razem mimo trudności daje jej poczucie siły i bezpieczeństwa. Młode dziewczyny mają skłonności do mieszania wszystkiego ze wszystkim. Nie potrafią np. oddzielić swoich ważnych potrzeb od tych marginesowych. Musztrują więc partnerów, by zaspokajali wszystkie. A przecież my nie jesteśmy z mężczyznami po to, by oni zaspokajali każdą naszą potrzebę. Tak samo oni nie są z nami tylko po to, żebyśmy my spełniały każde ich wymaganie. Jesteśmy razem dlatego, że się kochamy i wspieramy.

Bez pochwał giną

Pomyśl, że żaden człowiek nie składa się tylko ze złych cech. O każdym można przynajmniej raz dziennie powiedzieć jedną dobrą rzecz. Tu nie chodzi o to, by się doszukiwać pozytywów w mężczyźnie na jakimś poziomie archeologicznym. Czasem po prostu koncentrujemy się za bardzo na negatywach. To jest kwestia nastawienia. Naprawdę bardzo często nie potrafimy pochwalić partnerów. Przywykłyśmy do punktowania ich, wyliczania im niedociągnięć i wad. To jest rodzaj nawyku. Jako małe dzieci byłyśmy karane, krytykowane, rzadko chwalone. Rodzice często chcieli od nas więcej. Nie potrafili ucieszyć się z czwórki minus. Czekali na piątkę. Dlatego ten sam sposób traktowania automatycznie przenosimy na naszego mężczyznę.

Ważna mowa ciała

Ale przekaz za pomocą słów to zaledwie 7 proc. porozumienia. Reszta, czyli 93 proc., to mowa naszego ciała. Dlatego nawet jeśli przestaniesz narzekać, krytykować i naciskać na partnera, a nadal będziesz na niego wściekła, on to wyczuje. Poinformuje go o tym Twoje ciało: wyraz twarzy, napięcie mięśni, gesty. Aby ten sposób zadziałał, musisz najpierw odpuścić i mocno uwierzyć, że tak naprawdę żyjesz ze wspaniałym mężczyzną. Tylko jakoś ostatnio kiepsko na siebie działacie. Jeśli on wyczuje z Twojej strony pozytywne emocje, jest szansa, że odpowie Ci tym samym.

Iwona Zgliczyńska


----------
Miłe kobiety, do tego jeszcze trzeba dodać i to:

http://portal.adhd.org.pl/phpbb/viewtop ... 1817#31817
i
http://portal.adhd.org.pl/phpbb/viewtop ... 7894#27894

deprim

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Posty: 533


Rejestracja:
30-04-2006 17:19

Post 06-01-2007 11:00

no właśnie ...

z 99% tematów emanuje złość przeradzająca się wściekłość na facetów ze strony forumowych kobiet (żon, kochanek). Jak narazie jedyny pozytywny temat;)

Jak znam nasze forumowe kobiety to zaraz wyjdzie że w sumie faceci nie są tacy źli a małżonkowie, kochankowie itp są świetni gdyby nie to że są:
-leniwi,
-tępi,
-szowinistyczni,
etc :D
Obrazek

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Posty: 5819


Rejestracja:
08-03-2005 22:32

Lokalizacja: Górny Śląsk

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 06-01-2007 11:51

Wiecie o co chodzi, bo my na razie nauczyłyśmy sie dostrzegac pozytywy naszych dzieci i nad tym mocno pracujemy, a do was trzeba tak samo jak do naszych kochanych ADHDziątek i dziewczyny, weźmy się w garść i zacznijmy chwlić swoich mężów i kochanków, a wszystkim nam będzie lepiej.

Ale Wy też pomyślcie o tym, żeby nas chwalić, my tego też bardzo potrzebujemy :!: :!: :!:
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Posty: 6996


Rejestracja:
22-11-2005 09:50

Lokalizacja: Zabrze

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 06-01-2007 12:43

Ja tam się staram męża chwalić :) ... a kochanków, to już tym bardziej :D :D :D
Chciałabym sama być chwalona i doceniona :? Nie jesteście najbiedniejsi na świecie, nasi niedocenieni mężczyźni :twisted:
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 2037


Rejestracja:
15-06-2005 13:56

Lokalizacja: Kraków

Post 06-01-2007 21:03

deprim pisze:no właśnie ...
z 99% tematów emanuje złość przeradzająca się wściekłość na facetów


No wybacz!


Myslę ze jesteś facetem:
1. sympatycznym
2. wysportowanym ale
3. inteligentnym ale
4. silnym
5. kulturalnym ale
6. twardym ale
7. łagodnym
8. czułym ale
9. zdecydowanym ale
10. romantycznym ale
11. męskim
12. dowcipnym i
13. wesołym ale
14. poważnym i
15. dystyngowanym
16. odważnym ale
17. misiem ale
18. energicznym
19. zapobiegawczym
20. kreatywnym
21. pomysłowym
22. zdolnym ale
23. skromnym i
24. wyrozumiałym
25. eleganckim ale
26. stanowczym
27. ciepłym ale
28. zimnym ale
29. namiętnym
30. tolerancyjnym ale
31. zasadniczym i
32. honorowym i
33. szlachetnym ale
34. praktycznym i
35. pragmatycznym
36. praworządnym ale
37. gotowym zrobić dla niej wszystko [ np. skok na bank ] czyli
38. zdesperowanym [ z miłości ] ale
39. opanowanym
40. szarmanckim ale
41. stałym i
42. wiernym
43. uważnym ale
44. rozmarzonym ale
45. ambitnym
46. godnym zaufania i
47. szacunku
48. gotowym do poświęceń
49. wypłacalnym.

A ponadto mającym niezwykły instynkt :)
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

mrówa

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 3400


Rejestracja:
17-10-2005 11:44

Post 06-01-2007 23:10

to ja chcę powiedzieć wszem i wobec, że mój mąż to ideał (ubóstwiany i chwalony), który ma wszystkich innych mężów pod sobą (i pewnie dlatego, że jeszcze aktu własności mi nie wypisał i tak na prawdę to mężem moim nie jest).
choć po 11 latach...


to się taki tytuł powinno nadawać przez zasiedzenie :lol:

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 5718


Rejestracja:
03-12-2006 14:04

Lokalizacja: znad Bałtyku

Post 07-01-2007 14:05

Marta pisze:
deprim pisze:no właśnie ...
z 99% tematów emanuje złość przeradzająca się wściekłość na facetów


No wybacz!


Myslę ze jesteś facetem:
1 ... 49.

A ponadto mającym niezwykły instynkt :)


Nie zbyt dużo tego tak na raz? :D

Proponuję ostrożne dawkowanie ... ;) Lepsze to wychowawczo :D

takisobiegość

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Posty: 265


Rejestracja:
07-12-2006 23:26

Lokalizacja: Gdzieś na wschodzie

Post 07-01-2007 23:33

Justynka pisze:
Nie zbyt dużo tego tak na raz? :D

Proponuję ostrożne dawkowanie ... ;) Lepsze to wychowawczo :D


Moje męskie spojrzenie na powyższe argumenty podpowiada, że lepiej nie dzielić zapałki na czworo, a codziennie powtarzać, mile łechtając nasze ego... :D
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 5718


Rejestracja:
03-12-2006 14:04

Lokalizacja: znad Bałtyku

Post 08-01-2007 00:21

takisobiegość pisze:
Justynka pisze:
Nie zbyt dużo tego tak na raz? :D

Proponuję ostrożne dawkowanie ... ;) Lepsze to wychowawczo :D


Moje męskie spojrzenie na powyższe argumenty podpowiada, że lepiej nie dzielić zapałki na czworo, a codziennie powtarzać, mile łechtając nasze ego... :D


To znaczy, że co?
Że codziennie po 49? :roll:

takisobiegość

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Posty: 265


Rejestracja:
07-12-2006 23:26

Lokalizacja: Gdzieś na wschodzie

Post 08-01-2007 00:30

Justynka pisze:
To znaczy, że co?
Że codziennie po 49? :roll:


To TYLKO 49 słów(w żadnym wypadku nie wypowiedzianych jednym tchem, ale z rozwagą, pauzami i kokieteryjnie, tak jak to kobieta POTRAFI :twisted: ), a efekt PIORUNUJĄCY... :lol:
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 5718


Rejestracja:
03-12-2006 14:04

Lokalizacja: znad Bałtyku

Post 08-01-2007 00:32

Ok, może byc i 49 :D

W zamian poprsze jedynie 3 (slownie trzy) ;)

takisobiegość

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Posty: 265


Rejestracja:
07-12-2006 23:26

Lokalizacja: Gdzieś na wschodzie

Post 08-01-2007 01:02

Justynka pisze:Ok, może byc i 49 :D

W zamian poprsze jedynie 3 (slownie trzy) ;)


U mnie to poranny SMS-ik, w którym staram się przekazać treść mojego uczucia, a reszta to "mowa ciała" jak już się spotkamy.
Jako, że nie jestem wylewny w słowach, wszystko staram się przełożyć na działanie.
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Posty: 6996


Rejestracja:
22-11-2005 09:50

Lokalizacja: Zabrze

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 08-01-2007 12:54

takisobiegość pisze:
Justynka pisze:Ok, może byc i 49 :D

W zamian poprsze jedynie 3 (slownie trzy) ;)


U mnie to poranny SMS-ik, w którym staram się przekazać treść mojego uczucia, a reszta to "mowa ciała" jak już się spotkamy.
Jako, że nie jestem wylewny w słowach, wszystko staram się przełożyć na działanie.


Jaka autoreklama :D
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 5718


Rejestracja:
03-12-2006 14:04

Lokalizacja: znad Bałtyku

Post 08-01-2007 21:44

takisobiegość pisze:
Justynka pisze:Ok, może byc i 49 :D

W zamian poprsze jedynie 3 (slownie trzy) ;)


U mnie to poranny SMS-ik, w którym staram się przekazać treść mojego uczucia, a reszta to "mowa ciała" jak już się spotkamy.
Jako, że nie jestem wylewny w słowach, wszystko staram się przełożyć na działanie.


:lol: Ty sprytny jesteś, a właściwie leniuch :p Ale kobieta to ma X 49... Wrrrr... :arrow: :foch:

[smilie=to funny.gif]

takisobiegość

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Posty: 265


Rejestracja:
07-12-2006 23:26

Lokalizacja: Gdzieś na wschodzie

Post 08-01-2007 23:29

Justynka pisze:
:lol: Ty sprytny jesteś, a właściwie leniuch :p Ale kobieta to ma X 49... Wrrrr... :arrow: :foch:

[smilie=to funny.gif]


Och, nie bądźmy tacy drobiazgowi... :shock:
Coż to jest 49 słówek dla PRAWDZIWEJ KOBIETY. :D
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

Justynka

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 5718


Rejestracja:
03-12-2006 14:04

Lokalizacja: znad Bałtyku

Post 08-01-2007 23:55

takisobiegość pisze:
Justynka pisze:
:lol: Ty sprytny jesteś, a właściwie leniuch :p Ale kobieta to ma X 49... Wrrrr... :arrow: :foch:

[smilie=to funny.gif]


Och, nie bądźmy tacy drobiazgowi... :shock:
Coż to jest 49 słówek dla PRAWDZIWEJ KOBIETY. :D


Oj, ten numer, to nawet z moim małym juz by nie przeszedł ;)

To jest tzw. odwracanie kotka ogonkiem :D

takisobiegość

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Posty: 265


Rejestracja:
07-12-2006 23:26

Lokalizacja: Gdzieś na wschodzie

Post 09-01-2007 23:52

Justynka pisze:
:lol: Ty sprytny jesteś, a właściwie leniuch :p Ale kobieta to ma X 49... Wrrrr... :arrow: :foch:

[smilie=to funny.gif]


A i tak myślę, że każda sprytna kobietka to by tę pierwszą lawinę komplementów nagrałą na płytę i na drugi dzień wszystko byłoby z playbacku... :cry:
Bo PŁYTA ODPORNĄ NA MIGRENY JEST... I GLOBUSY... I TAKIE TAM... :)

Ale MY jesteśmy czujni :twisted:
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

deprim

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Posty: 533


Rejestracja:
30-04-2006 17:19

Post 10-01-2007 08:43

takisobiegość pisze:
Justynka pisze:
:lol: Ty sprytny jesteś, a właściwie leniuch :p Ale kobieta to ma X 49... Wrrrr... :arrow: :foch:

[smilie=to funny.gif]


A i tak myślę, że każda sprytna kobietka to by tę pierwszą lawinę komplementów nagrałą na płytę i na drugi dzień wszystko byłoby z playbacku... :cry:
Bo PŁYTA ODPORNĄ NA MIGRENY JEST... I GLOBUSY... I TAKIE TAM... :)

Ale MY jesteśmy czujni :twisted:


trzeba APAP ze sobą nosić ;)
Obrazek

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Posty: 6996


Rejestracja:
22-11-2005 09:50

Lokalizacja: Zabrze

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 10-01-2007 15:03

Apap to nie powiem gdzie możesz sobie zaaplikować ( z grzeczności nie powiem ). W stanach ekstremalnych przyjmowałam już tramal :( Poza tym różne specyfiki z kodeiną itp. Ketonal forte, to pryszcz. Apap to zabawka dla małych dzieci. Lepiej nie wspominaj o bólu głowy. Parafrazując Lindę "Co ty wiesz o bólu głowy"
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 2037


Rejestracja:
15-06-2005 13:56

Lokalizacja: Kraków

Post 10-01-2007 15:28

takisobiegość pisze:A i tak myślę, że każda sprytna kobietka to by tę pierwszą lawinę komplementów nagrałą na płytę i na drugi dzień wszystko byłoby z playbacku... :cry:
:

No prosze, ale marudzenie!
A ja myslałam ze to kobiety narzekaja wiecznie ze facet nie mowi jaka to ona jest wspaniala
I ze to on na to odpowiada ze przeciez wiadomo co on mysli i nie musi powtarzac......
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 2037


Rejestracja:
15-06-2005 13:56

Lokalizacja: Kraków

Post 10-01-2007 15:33

takisobiegość pisze:A i tak myślę, że każda sprytna kobietka to by tę pierwszą lawinę komplementów nagrałą na płytę i na drugi dzień wszystko byłoby z playbacku... :cry:
:


A jak myślicie, co bedzie jak deprim odkryje ze to skopiowałam? :)
Jest Błyskotliwy to w koncu zauwazy...
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Posty: 6996


Rejestracja:
22-11-2005 09:50

Lokalizacja: Zabrze

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 10-01-2007 16:18

Błyskotliwy z wielkiej litery??? To jakiś nowy nick Deprima ;) ??? Chyba niedługo będziesz mu mówiła Boshe :)
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 2037


Rejestracja:
15-06-2005 13:56

Lokalizacja: Kraków

Post 10-01-2007 16:39

matken pisze:Błyskotliwy z wielkiej litery???

Ale za to "deprim" z małej :P

matken pisze:Chyba niedługo będziesz mu mówiła Boshe

Cóż... ... jesli mi kupi pelny zestaw sprzetu domowego Bosha to moze i zacznę :)
Na pewno w kazdym razie tak wykrzyknę.
Ostatnio zmieniony 10-01-2007 17:58 przez Marta, łącznie zmieniany 1 raz
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 2037


Rejestracja:
15-06-2005 13:56

Lokalizacja: Kraków

Post 10-01-2007 16:45

Swoją drogą ciekawe jak to się pisze, bo na googlach jest tak:
Bosh - Wyprzedaż
Taniej sprzętu Bosch'a nie kupisz
Fachowa obsługa Dostawa 24H Sprawdź
www.Hoopla.pl


Może to idzie o to ze taki muzealny sprzet tego malarza....

No, Deprim!
Bez pralki Hieronima nie pokazuj się w Krakowie!
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

takisobiegość

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Posty: 265


Rejestracja:
07-12-2006 23:26

Lokalizacja: Gdzieś na wschodzie

Post 10-01-2007 21:45

Marta pisze:No, Deprim!
Bez pralki Hieronima nie pokazuj się w Krakowie!


O Boshe - w opiece swej Deprimka miej... :twisted:
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

deprim

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Posty: 533


Rejestracja:
30-04-2006 17:19

Post 12-01-2007 10:44

takisobiegość pisze:
Marta pisze:No, Deprim!
Bez pralki Hieronima nie pokazuj się w Krakowie!


O Boshe - w opiece swej Deprimka miej... :twisted:


no mam przechlapane ;) ...
Obrazek

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Posty: 2037


Rejestracja:
15-06-2005 13:56

Lokalizacja: Kraków

Post 12-01-2007 13:01

deprim pisze:no mam przechlapane ;) ...

No bo ja jestem złą i okropną babą :) :) :) :) :) :)
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

takisobiegość

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Posty: 265


Rejestracja:
07-12-2006 23:26

Lokalizacja: Gdzieś na wschodzie

Post 22-01-2007 19:58

Marta pisze:No bo ja jestem złą i okropną babą :) :) :) :) :) :)

Twoja samoocena jest godna podziwu... :shock:
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

Wróć do Pogadajmy tak na luzie na inne tematyKto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.