Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

A ja się z Wami żegnam....

Moderator: Moderatorzy

Bacha

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 21-04-2006 22:55

A ja się z Wami żegnam....

:cry: Niestety, tak się moje sprawy mają,że znów muszę wyjechać. Nie jest mi łatwo, zostawiam moje świeżo zdiagnozowane adehadątko, drugą córę w trakcie diagnozowania i ... moich biednych, starych rodziców z tym "dobrobytem".Nie jestem w stanie znaleźć pracy w naszym rzeszówku, która pozwoliłaby utrzymać się samotnej matce ze studentem, ADHD-kiem i tą trzecią, jeszcze nie zdiagnozowaną,acz na pewno z zaburzeniami.Nie jestem i nigdy nie byłam materiałem na emigranta, za mocne mam korzenie i poczucie odpowiedzialności za rodziców; zbyt dużo Im zawdzęczam, ciągle i wciąż...
Jeszce trochę, może pół roku, może troszkę dłużej, niech je chociaż wyjdę z długów...Mam moralniaka, serce dyktuje zostać, a rozum.... a z czego to wszystko pozpłacasz, za co kupisz leki? Boję się za wszystkich: jak poradzą sobie po tych numerach,które zafundowały moje dzieci?Co jeszcze nas czeka? Sprawy sądowe chyba już załatwione (prokuratura umorzyła, jeszcze sąd rodzinny,ale powinno być dobrze).Nie tłumaczę się, nie oczekuje poparcia, tylko wyjaśniam, dlaczego znikam z forum, na którym czułam się rozumiana.
Jest mi tym trudniej, że dobrą pracę, którą miałam, straciłam przez ciągnące się proceduy sądowe i zaczynam od nowa.A to wcale nie jest łatwe!Być może wrócę na forum wcześniej, niż myślę, bo, kto wie, co jeszcze wymyślą moje dzieciątka? Nie myślcie, że uciekam, skąd, ja dopiero będę miała problemy!
W każdym razie DZIĘKUJĘ [smilie=heart fill with love.gif] za wsparcie z Waszej strony, JESTEŚCIE WSPANIALI [smilie=hi ya!.gif]

golombek

Wsparcie

Post 21-04-2006 23:01

Powodzenia, trzymamy :OK:

Bacha

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 21-04-2006 23:27

Dzięki Golombek, mam nadzieję, że choć bez uprawnień :wink: , wypowiadasz się w imienu OGÓŁU... :kermit: .Jak tylko mi się uda i dorwę kompa "tam", natychmiast się odezwę!
P.S. Też wyobrażałam sobie Ciebie inaczej, hm.....bardziej NOBLIWEGO? A tu niespodzianka ! Nieważne! Może kiedyś trafię na Wasze spotkanie, konferencję i uda mi się poznać tych wszystkich WSPANIAŁYCH LUDZI, których "podejrzałam" na filmikach?
Całuski dla WSZYSTKICH, którzy czują "tego bluesa", wrócę, OBIECUJĘ!!! [smilie=my heart fire up for you.gif]

Gość

Post 22-04-2006 07:31

trzymaj się i do miłago ... [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=be mine!.gif]

k66

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 22-04-2006 09:08

[smilie=hi ya!.gif]

małgosia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 23-04-2006 10:50

:OK:
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi." /Albert Einstein/

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 23-04-2006 18:09

[smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif]

Wróć do Pogadajmy tak na luzie na inne tematy