Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Moja kochana grypka

Moderator: Moderatorzy

missblack

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 23-03-2006 12:54

Moja kochana grypka

Czy Wy też tak macie, że po chwili jakiegoś bezsensownego sterczenia przed telewizorem, albo z głupkowatą gazetą w ręku macie wyrzuty sumienia, że oto właśnie trwonicie bezcenny czas, że coś umknęło, przeleciało sobie bez celu przez palce ? :roll: Nie potrafię położyć się po południu i odpocząć bez tego zadręczania się, że to bez sensu.
Aż wreszcie dopadła mnie grypka. Rozłożyła totalnie, ani ręką, ani nogą :cry: . Przeleżałam póltora dnia. W domku totalny raj. Wszystko pod nosem i zupełna ciiiiszaaa. I brak jakiegokolwiek powodu, by zadręczać się tym, że leżę. Cudo :D . Po dwóch dniach nieobecności już jestem w pracy i czuję się, jakbym nabrała jakiegoś olbrzymiego oddechu. Istna paranoja. Potrzebuję grypy, by poczuć się lepiej. A może by tak organizować w rodzinie raz na jakiś czas dzień jednego z jej członków? Tak bez choroby. Dać spokój komuś przez caluśki dzionek. Ale czy bez choroby potrafilibyśmy przeleżeć tyle czasu :?:
Pozdrawiam.
Mama wyjątkowej nastolatki.
(\--/) "Najgorsze wykorzystanie czasu
(O.o) to robienie bardzo dobrze tego,
(> <) czego wcale nie trzeba robić" B.Tregoe

reuptake

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 23-03-2006 13:31

tak, tak, choroba rozgrzesza.

Wróć do Pogadajmy tak na luzie na inne tematy