Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Wasza ulubiona Firma/Instytucja

Moderator: Moderatorzy

k66

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 13-03-2006 19:22

Wasza ulubiona Firma/Instytucja

Proponuje stworzyc mini liste najulubienszych firm/instytucji, ktore wspominamy z lezka w oku i nie ukrywana nostalgia za kolejna wizyta.
Moje typy:
1. t&p S.A. - za caloksztal (fachowosc i termin realizacji uslug, infolinia na najwyzszym swiatowym poziomie i ceny konkurencyjne nawet na tle UE)
2. Miejski Urząd Pracy w Lublinie - za mila i kompetentna obsluge zawsze chetba do poswiecen na rzecz petenta oraz za szybko mijajacy czas w poczekalni (efekt sprawnej pracy urzedniczek)
3. WKU Lublin - za logike podejmowanych decyzji oraz humanitarne podejscie do rekrutow uwzgledniajaca w pierwszej kolejnosci godnosc osobista poborowego.
4. Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego - za wzorowa wspolprace z Lubelskim Centrum Zdrowia oraz blyskawiczne rozpatrywanie wnioskow (ponizej 4 miesiecy)

tomek

Post 13-03-2006 19:49

Aparat władzy w państwie Polskim za codzienne dostarczanie nam rozrywki i jednoczesne odbieranie zarobku kabareciarzom:)
Polska to kraj odwrotny (...) jesteśmy gdzieś między antylopami a słoniami)

Ignacy Baumberg, koordynator medyczny psp.

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 13-03-2006 20:14

Szpital Kliniczny w Szczecinie. Gdyby mąż nie wziął ze sobą suchego prowiantu, to by głodował. Zapomnieli go wpisać do zaprowiantowania, pomimo, że był zapisany na termin do przyjęcia w szpitalu.

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 13-03-2006 20:20

Starostwo Powiatowe w Będzinie, gdzie wszyscy są doskonale wyedukowani z ADHD i nie potrzebują konferencji na swoim terenie, bo chyba za bardzo wiele nauczyłaby rodziców i chcieliby czegoś od Poradni Psychologiczno Pedagogicznych i od szkół.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

ayla

Awatar użytkownika

Post 14-03-2006 09:37

Banki. :wink:
http://www.bociany.ec.pl/

Religia jest czymś głęboko infantylnym, porównywalnym z dziecięcą neurozą –Zygmunt Freud.

Marta

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 14-03-2006 11:52

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie ,gdzie za kazdym razem trzeba przynosic ten sam komplet dokumentów (czyli ze maja tam juz np 3 kopie mojego świadectwa )
Jutro to dziś,
tylko że jest jutro.

takisobiegość

Awatar użytkownika

Post 14-01-2007 00:02

ZUS

1. Za systematyczną kontrolę historii płatności składek od początku prowadzenia działalności gospodarczej(wypłata zasiłku za pierwsze zwolnienie lekarskie w danym roku odbywa się z 2-miesięcznym opóźnieniem - po sprawdzeniu płatności składek od początku prowadzenia działalności, jakby nie można było sprawdzać okresu płatności od ostatniego zwolnienia w poprzednim roku).

2. Za szacunek dla składu sędziowskiego w Sądzie Pracy i oszczędność słów(pełnomocnik ZUS pojawił się na piątej rozprawie i wypowiedział jedno zdanie - "wnoszę o oddalenie pozwu".

3. Za wyciąganie konsekwencji wobec swoich pracowników podejmujących błędne decyzje(decyzja urzędnika ZUS to 5 rozpraw sądowych, szarpanie nerwów i kieszeni, tracenie czasu i pieniędzy w sprawie od początku przez ZUS przegranej).
"Nie słowa, a czyny się liczą" - gdzieś zasłyszane

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 14-01-2007 03:44

Nasze Ministerstwo Zdrowia za brak w Polsce fabryki przetwarzającej ludzkie osocze. Jednocześnie nie podpisanie umowy na ściągnięcie jego z zagranicy. Rezultat jest choroba, ale leczenia nie ma.

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 14-01-2007 15:25

Dlaczego nikt nie wpisał jeszcze Urzędu Skarbowego??? Za informowanie podatnika:
-Czy mogę dokonać tego odliczenia.
-Tak jak mówi paragraf x punkt y Ustawy .....

Za stosowanie zasady: Najpierw płać, a potem się zastanowimy kto się pomylił.

Za karanie swoich nierzetelnych pracowników, szarpanie nerwów itp.

Za wzywanie na komisariat Policji za popełnienie przestępstwa polegającego na nie wpisaniu numeru NIP na piśmie do Urzędu informującym o czymśtam (sprawa została umożona ze względu na znikomą szkodliwość społeczną czynu, ale policjant miał ze 2 tygodnie roboty, przesłuchiwań i raportów, bo tych "przestępców" było mnóstwo, a urzędniczka pewnie dostała premię, za wytropienie tych złoczyńców).

To jeszcze nie wszystko, ale narazie tyle mi przyszło do głowy.
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

IRak

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 14-01-2007 23:34

A ja kochani pragnę zgłosić całe " Nasze Państwo i wszystkie organa, instytucje etc, etc, etc..... w nim działające: państwowe i niepubliczne"
za to że dba o nas stan psychiczny, ratuje przed depresja i nad łaskawie stara się nie uświadamiać nas obywateli o naszych prawach.

Wychodząc ze słusznego założenia " Bo jak już je poznamy to dopiero mamy problemy "
np Udowadniamy sami przed sobą że nie jesteśmy wielbłądami a jak już jesteśmy to tyko z jednym garbem

:idea:
Syn 11 lat ADHD, kot ADHD, mąż stoicki spokój a ja cóż - rasowy Skorpion
Lubię Was bo jesteście Fajni :)))))))))))))

Wróć do Pogadajmy tak na luzie na inne tematy