Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Blogi

Moderator: Moderatorzy

k66

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 12-03-2006 17:57

Blogi

...tak blogi.
Nie jestem ich jakims mega fanatykiem ale czasem w ramach relaksu mozna poczytac jak inni maja przechlapane ;)

liste otwieraja:

http://zona-mnie-opierniczyla.blog.pl/

http://za-co-on-sie-obrazil.blog.pl/

http://www.matka-mnie-opierniczyla.blog.pl/

http://www.mama-mi-marudzi.blog.pl/

http://kominek.blox.pl/html

milego czytania

irena

Awatar użytkownika

Żelazna baba/super rodzic

Dzieci: syn 27 lata, syn 26 lat-ADHD, córka 23 lata- ZA, córka 22lata

Ja: Tylko zakręcona, mąż ZA

Post 13-03-2006 20:08

Fajne

k66

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 15-03-2006 17:42

http://www.pasazer.blog.pl/
taki sobie ale archiwa sa spoko
i nastepny troche dla warszawiakow
http://www.trzaskprask.blog.pl/

zbuntowana mama

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 30-11-2007 15:31

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.Albert Camus

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 30-11-2007 15:37

"Jeśli nie możesz powiedzieć dobrze to nie mów"
To było o nas?

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 30-11-2007 16:03

Też mnie to zaciekawiło, aż sobie przeczytałam te 5 postów Zbuntowanej Mamy na naszym forum i niczego się nie dopatrzyłam :? .

Masz do nas o coś żal, Basiu?
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

zbuntowana mama

Awatar użytkownika

Post 30-11-2007 17:50

Ci,których to dotyczy nawet słowem nie wspomnieli-nie to nie o Was-przyznam się trochę chciałam się pochwalić a tymczasem wszyscy się czegoś obawiają. :lol: a może i Wy się pobawicie-dobrze to wszystkim zrobi
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.Albert Camus

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 30-11-2007 18:50

No cóz. O naszym forum nie wspomniałaś :twisted: Nie zasłużyliśmy ???
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Post 01-12-2007 06:27

Myślę, że trwa parę lat, zanim matka zaakceptuje diagnozę dziecka.

Zbuntowana Mamo, brawo :) . Lubię ludzi, którzy nie marudzą "to już nie dla mnie", tylko wychodzą z założenia, że jesli ktoś inny potrafi, to ja też się nauczę :D .

Chciałabym same takie osoby spotykać w pracy, jak Ty ;).

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

zbuntowana mama

Awatar użytkownika

Post 02-12-2007 10:53

to do dzieła Dosiu,tutaj adres,gdzie to się robi i demo na pierwszej stronce.jest to rodzaj gotowca,mam pomoce do tego w razie zainteresowania podam linki do stron-wiesz kopiuj-wklej,łatwizna.służę za "królika doświadczalnego"- i pomocą-wszystkim

zbuntowana mama

Awatar użytkownika

Post 02-12-2007 11:05

Dosiu,wszyscy to nigdy nie będą-wiesz jak jest w życiu.a po co,a dlaczego,podlizujesz się itd,itp.nie wszystko potrafimy zrobić ale taki blog,myślę,że gdzie jak gdzie,ale tu to każdy powinien zrobić.dzieci,które potrafią obsłużyć komp(znajdź który nie umie :lol: )to świetna myślę nie tylko zabawa ale i nauka.jak widzieliście można wkleić różne rzeczy np.zdjęcia rysunków,budowli,zwierzątek a co Wam będę mówić sami widzicie.mając skaner można zrobić "stary album"-służę pomocą.mam skypa wtedy można wytłumaczyć w czasie pracy.

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 02-12-2007 11:55

Zbuntowana mamo miałam kilka prób budowania blogów, gdzieś tam w necie są tylko ja już nie piszę, nie mam na to ochoty, czasu, ostatnio zaczęłam na gmailu, ale chwalić się nie będę, może jak urosnie do potężnych rozmiarów, na razie nie ma czym.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Post 02-12-2007 12:21

zbuntowana mama pisze:to do dzieła Dosiu,tutaj adres,gdzie to się robi i demo na pierwszej stronce.jest to rodzaj gotowca,mam pomoce do tego w razie zainteresowania podam linki do stron-wiesz kopiuj-wklej,łatwizna.służę za "królika doświadczalnego"- i pomocą-wszystkim
Dzięki Basiu :D . Ja na tym forum - w linku stopki - opowiedziałam o sobie - i na razie tyle wystarczy :) . Bloga potrafię zrobić, chociaż nie zobiłam swojego - nie czuję takiej potrzeby.
Domyślam się, że zrobienie takiego bloga jest to świetne doświadczenie. Robienie blogów to namiętność młodych ludzi (mój starszy syn między 16 a 18 rokiem życia pisał regularnie), dlatego tym bardziej doceniam, że Tobie chce się go pisać i dziękuję, że chcesz się tym z nami nim podzielić. Jesteś młoda duchem :D . Lubię takich ludzi! Myślę, że wiele osób chętnie skorzysta z Twoich doświadczeń.

zbuntowana mama

Awatar użytkownika

Post 02-12-2007 19:06

nie mówię,że trzeba robić bloga-chodziło mi o zabawę,naukę-jeśli go nie opublikujesz nikt nie będzie wiedział o istnieniu.a po skończonej "pracy"po prostu można go usunąć i już.

Wróć do Pogadajmy tak na luzie na inne tematy