Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Mój szczęśliwy dzień

Moderator: Moderatorzy

ulka

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 28-07-2005 14:16

Mój szczęśliwy dzień

Dziś wyprawiłam swojego Filipka na obóz żeglarski. Wiem, że będzie mu tam dobrze, a ja odpocznę.Jestem szczęśliwa przez następne 2 tygodnie. Wiem, że nie obejdzie się bez problemów, ale mój Synek wróci szczęśliwy jak zawsze.Takie rozstania są bardzo potrzebne. Nabieram sił na następny rok szkolny i na to co mi przynioesie los.Pozdrawiam ULka.

Luna

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 29-07-2005 08:11

No to chyba nasze pociechy są na tym samym obozie. :D Ciekawe co z tego wyniknie. Mam nadzieję, że się dogadają.
Alan lat 14- ADHD, Ja lat 35 - chyba ADHD, Mąż - bez ( pewna nie jestem)

Jedynym ograniczeniem naszych przyszłych dokonań są nasze dzisiejsze wątpliwości.

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 29-07-2005 09:14

A mój Wiktor wraca dziś z obozu rowerowego!
Nie mogę się już doczekać :roll: !!!
Ciekawe, czy będzie jak zawsze lakoniczny i stwierdzi: "no, było ok" albo "eeee,tak sobie" albo "do kitu", czy tez zasypie mnie lawiną opowiadań. Do 14-stej juz niedługo......
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 29-07-2005 09:23

I ja podobnie jak Monika czekam na powrót Piotrka i mam nadzieję, że tym razem wróci zadowolony z obozu, że nie usłyszę znowu narzekania, że nikt go nie lubił i wszyscy go odrzucali, bo po pobycie w sanatorium słyszałam takie uwagi i po innych wyjazdach również, tylko wyjazdy z kolegami z klasy były ok, czyli zielona szkoła i wycieczki, wszystkie inne wyjazdy były straszne i dzieciak się na nich męczył, dlatego pomysł obozu harcerskiego dla niezrzeszonych był dla mnie jakąś możliwością i w niedziele było wszystko ok.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

mtmonika

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 29-07-2005 14:38

No, wreszcie dojechał. Autokar spóźniony ponad godzinę, bo była awaria. Ale sie wreszcie doczekałam.
Powitał mnie chłopak o 5 cm wyższy niz go pamietam, chudy jak patyk, głos przychrypnięty ......:lol: :lol: :lol: !!!
To nie on wpadł mi w ramiona, ale to on mnie chwycił i podniósł do góry i odtańcowała powitalny taniec !
Zapytałam: jak bylo? i usłyszałam: FAJNIE!!!!!

Kupił sobie licznik do roweru (!!! - to ważne, bo zawsze wydawał kasę na pierdołki) i zliczył, że przejechał ponad 230 km!

Ale się cieszę......
Monika
"Rodzice to skomplikowany system operacyjny" - wg Wiktora, czerwiec 2005

Luna

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 29-07-2005 14:57

ja jutro jadę w odwiedziny, n a razie słyszałam, że ma świetnych opiekunów.jeszcze nigdy na obozie tak nie mówił. ciesze się.
Alan lat 14- ADHD, Ja lat 35 - chyba ADHD, Mąż - bez ( pewna nie jestem)

Jedynym ograniczeniem naszych przyszłych dokonań są nasze dzisiejsze wątpliwości.

Rysia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 30-07-2005 08:27

Dziewczyny powiedzcie mi skad wy bierzecie te obozy i ile kosztuje taki oboz,bo tez bym chciala mojego syna wyslac.
ADHD'OWCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!
"...I MĄDRY MYLIĆ SIĘ MOŻE, LECZ TRWA W BŁĘDZIE TYLKO GŁUPI".

Halina

Awatar użytkownika

Licencjonowana ADHD-owa Czarownica

Dzieci: Piotrek 24 CZR z cechami ADHD i Krzyś 15 gimnazjalista ZA z cechami ADHD

Ja: ADHD zdiagnozowane przez lekarzy moich dzieci

Post 30-07-2005 09:47

Wiktor i Piotrek byli na obozie organizowanym przez hufiec chorzowski dla niezrzeszonych, to znaczy każdy mógł pojechac na ten obóz, obóz kosztował 605 zł trwał 2 tygodnie, kadra harcerska, dużo rozrywek i rower, na którym obydwaj lubią jeździć. Spanie w namiotach. Czego więcej trzeba, w przyszłym roku chyba też się wybierają.
Sama ADHD, synowie ZA z cechami ADHD, a mąż podejrzany o ADD
Obrazek
Obrazek
tel. 799223703

ulka

Post 04-08-2005 15:59

Są takie obozy

Pisałam na forum o obozie w Osieku.Mój Filip tam przebywa po raz trzeci. Byłam tam wczoraj odwiedzić moją pociechę i co? Synek promienieje jest szczęśliwy i naprawdę widziałam to szczęście w oczach.Gdy jechał po raz pierwszy nie ukrywałam przed organizatorami , że moje dziecko jest inne, brał leki, nie było problemu.Naprawdę trafiłam na wspaniałych żeglarzy i ludzi znajcych problemy. kilku osobom dawałam namiary, ale chyba tylko dwoje rodziców skorzystało z oferty, przynajmniej o tylu mi wiadomo.Zdaje się, że jest III turnus od następnej środy.Dziecko nalżałoby dostarczyć do Starogardu Gdańskiego na miejsce zbiórki, obóz jest nad jez. Kałębie w Osieku niedaleko Skórcza. Pozdrawiam. ULka.
PS koszt obozu 2 tyg. 600 złotych.

marcinek

Awatar użytkownika

Post 25-02-2006 10:14

Moj Szczęśliwy dzień

To było w wakacje poznałem( na gadu- gadu) bardzo ładną i mądrą dziewczyne. I wtedy nie myslałem ze dojdzie do spotkania, a jak juz by doszło to nie brałem tego pod uwage ze tak się zkończy.Postanowilismy sie spotkać i do dzisiejszego dnia sie spotykamy :) . To właśnie ona pomaga mi w rozwiązywaniu problemów .
Każdy młody ADHD-owiec powinien mieć swoją ,,miłość ,,z którą bedzie mógł porozmawiać o swoich problemach , to naprawde pomaga .
Jak by to było gdyby mnie nie było (...)
mam 18 lat
Syn Romana:)
(\--/)
(o.O)
(> <)To jest Króliczek. Skopiuj Króliczka do swojego podpisu i pomóż mu w jego misji zdobywania dominacji nad światem!

Karavell

Awatar użytkownika

Post 06-07-2006 13:02

racja tylko gorzej jest jak się tą miłość straci... :( nie wiem ale wydaję mi się że osoby z adhd bardziej przeżywają takie rozłąki... ale masz rację prawdziwa szczera miłość jest czymś cudownym nie tylko dla osoby z adhd :o :wink: :P PoZdRaWiAm
"Rząd To Nie Wasza Prywatna Firma Ministerstwo ds. Zatruwania Życia.." ;/

małgosia

Awatar użytkownika

Wsparcie

Post 09-07-2006 16:11

Karavell pisze:racja tylko gorzej jest jak się tą miłość straci... :( nie wiem ale wydaję mi się że osoby z adhd bardziej przeżywają takie rozłąki... ale masz rację prawdziwa szczera miłość jest czymś cudownym nie tylko dla osoby z adhd :o :wink: :P PoZdRaWiAm

Wszyscy przeżywają takie sytuacje jeżeli wczesniej zaangażowali sie w związek. Z tego składa się życie, coś zyskujemy, cos tracimy - najważniejsze jest więc, by doceniac to, co mamy tu i teraz.
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi." /Albert Einstein/

Wróć do Po lekcjach