Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

obozy młodzieżowe, kolonie

Moderator: Moderatorzy

Dosia

Awatar użytkownika

Rodzic i nauczyciel

Dzieci: Marcin 21 lat ADHD, Piotr 29 lat

Post 26-05-2009 19:57

Przepraszam, że na początek zadaję tyle pytań, ale nie wszystko rozumiem.

Gdzie "u nas"? W Polsce, w województwie zachodniopomorskim czy w Łobzie?

Jakie warunki ma spełniać ta kolonia, na którą chciałabyś dziecko wysłać? Bo wiesz, jak załatwia się kolonię to pewnie wiesz - znajdujesz organizatora, zapisujesz dziecko, płacisz kasę i gotowe - więc myślę, że chodzi Ci o jakiś specjalny rodzaj kolonii.

Piszesz, że syn się przyzwyczaił, że jest oceniany jako "łobuz". Chciałabyś z tym coś zrobić, czy nie widzisz w tym większego problemu? I czemu chodzi do szkoły dwa razy w tygodniu?
Moi synowie są już dorośli, obaj po maturze i usamodzielnieni. :OK:

Przekonałam się, że ani ADHD ani ZA nie jest wyrokiem i staram się szerzyć wiedzę o tym, jak to robić, chociaż uważam, że największe, najpełniejsze i najbardziej wartościowe źródło tej wiedzy znajduje się właśnie tutaj, na tym forum.

dosia.eu - mój blog o wychowaniu, mój facebook.
Zapraszam do czytania, lajkowania, rozpowszechniania i dziękuję. :)

Agata Piłat

Awatar użytkownika

Post 28-05-2009 08:59

Witam. Chodzi do szkoły bo ma nauczanie indywidualne ale w szkole,bardzo lubi szkole.Jest lużnym chłopcem i nieprzejmuje sie tym co inni onim mówią.ja także znam go dobrze i niejest tak jak inni myślą.Wczoraj znalazłm dla syna kolonie lecz niewiem jak to będzie,i dookąd ma jechać ,organizatorzy mają dać znać ,ale czy to pójdzie na plus to sama niewiem. A Łobez to nieduża miejscowość więc takich dzieci dużo niema.Pozdrawiam
Agata

Agata Piłat

Awatar użytkownika

Post 28-05-2009 09:09

Dlamnie niejest łobuzem tylko niektórzy nie wiedzą jak znim rozmawiać...nawet nauczyciele,w szkole porozmawia tylko z jednym nauczycielem i tylko ona go rozumie.A to co inni mówią onim to wcale się nie przejmuje a niemam zamiaru stawać przeciwko własnemu synowi,jestem po to aby go chronić a nie niszczyć..
Agata
Poprzednia

Wróć do Po lekcjach