Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

PRZEDSZKOLE W WARSZAWIE!

Moderator: Moderatorzy

babsy

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 11-10-2005 15:02

PRZEDSZKOLE W WARSZAWIE!

Drodzy moi! Czy ktos z Was mógłby polecić jakieś przedszkole w Warszawie (najlepiej na Żoliborzu), gdzie ADHDowiec znalazłby jakąkolwiek akceptację i pomoc? Mój 4,5 letni siostrzeniec ma ADHD i okropne kłopoty w obecnym przedszkolu (integracyjnym!). Panie wychowawczynie najwyraźniej mało wiedzą o problemie i zakazują BArtkowi uczęszczania do przedszkola, bo sobie nie radzą. A mojej siostry nie stać na opiekunkę! Bartek nienawidzi pań w przedszkolu, ostatnio stwierdził, że jedną "wyrzuci przez okno, wezwie policję, zacznie z panią wojnę"; w przedszkolu zachowuje się jak furiat, bije i pluje i za Chiny nie da się uspokoić (w domu nie ma takich odchyłów). Najwyraźniej z obecnego przedszkola nic nie będzie, ponieważ Bartek jest do niego za bardzo uprzedzony, tylko gdzie go posłać? Może ktoś z Was miał podobne doświadczenia i może pomóc??
Du bist nicht allein,nicht allein!Wir sind millionen und wir werden bei dir sein!

hella100

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 12-10-2005 10:55

Z czystym sumieniem moglabym polecic nasze przedszkole. Niestety, to az na Ursynowie :(
Nigdy, przenigdy nie mielismy zadnych problemow. Przedszkolanki sa swietnymi osobami, Pani dyrektor wychodzi z siebie, zeby wszystkich zadowolic i w duzej mierze jej sie to udaje.
Teraz do tego samego przedszkola chodzi moja Hela i nadal jestem zadowolona baaaardzo :)
Dodam jeszcze, ze jest to zwykle, panstwowe przedszkole. Wszystko zalezy od ludzi...
Obawiam sie, ze niewiele Ci pomoglam :( ale moze znajdzie sie ktos, kto zna dobre przedszkole gdzies blizej Twojej siostry.
Pozdrawiam
Agnieszka

Wróć do Szkoła, przedszkole