Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

Przedszkole-sukcesy i porażki

Moderator: Moderatorzy

DorDa

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 22-09-2005 13:25

Przedszkole-sukcesy i porażki

No, nie tylko uczniaki mają swoje sukcesy (i porażki)!
Na razie nie mogę zbyt wiele napisać, bo inaugurujemy rok szkolny dopiero 27.09. ale...
Wczoraj byliśmy na rekonesansie. Poznać dzieci, panie. I Patryk był zadziwiająco "normalny" :shock:
Fakt, byliśmy już pod koniec dnia i tylko godzinkę i mama była pod ręką ale.. cieszę się. Nie popisywał się, nie chował za spódnicą (to w przenośni - przeważnie noszę spodnie :wink: ) i ogólnie: pierwsze wrażenia OK!
Żal mi tylko było pani wychowawczyni - od wtorku pewnie weźmie zwolnienie lekarskie [smilie=to funny.gif] Ale nie mogłam niczego ukrywać, opowiedziałam wszystko jak na spowiedzi...No w każdym razie koszmary nocne będzie miała na pewno... :??: Ale co miałam zrobić?
Live is brutal and full of zasackas! :mrgreen:
Pozdrawiam,
Dorota

DorDa

Awatar użytkownika

Waleczny rodzic

Post 30-09-2005 09:09

Od wtorku Patryk uczęszcza do przedszkola integracyjnego "Bajka" w Poznaniu. Jest "Kubusiem Puchatkiem" i razem z innymi kubusiami rozpoczyna nowy etap w swoim życiu! Piszę "nowy etap" choć to drugie przedszkole ale może właśnie dlatego..
Bardzo, bardzo, bardzo miłe, sympatyczne, młode, stanowcze, kompetentne Panie!
:wink:
No więc sukcesy: nie trzymał się kurczowo nogi, ładnie się bawił, lepił z plasteliny, siusiał do ubikacji (musi mieć przypominane), ładnie spał..
:(
Porażki: kupa w gacie, płakał jak było coś nie po jego myśli, uderzył dziewczynkę zabawką, którą chciała mu zabrać...
...ale potem było mu przykro.

Dzisiaj rano nie chciał wyjść z domu ale jak przyjechaliśmy do przedszkola to przytulił się do Pani a mi powiedział "pa, pa" :wink:
Pozdrawiam,
Dorota

Żaneta

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Złotego Orderu ADHD

Post 30-09-2005 15:03

Dorda gratulacje.U nas jest podobnie ,mały zmienił w tym roku przedszkole na integracje i jak twój jest w grupie Puchatków.Odkąd zmieniliśmy przedszkole nasz koszmar prysł jak ręką odją.Kiedy widzę go jak maluje serce mi rośnie(poprzednio nie potrafił kreślić nawet po śladzie).Do przedszkola nie trzeba go namawiać ,znacznie wzrosła jego samoocena.Doszłam do wniosku że wykfalifikowany nauczyciel potrafi czynić cuda z naszymi dziećmi trzeba tylko chęci.Pozdrawiam was cieplutko i życzę samych sukcesów.
Żaneta mama i żona ADHD-owców

Wróć do Szkoła, przedszkole