Forum     Forum - powrót na pocztek forum Portal - powrót na ADHD.org.pl Office Bogdan Mizerski

ODRADZAM SZKOLĘ FUNDACJI PRIMUS Z WARSZAWY

Moderator: Moderatorzy

malgo

Dama/Kawaler Brązowego Orderu ADHD

Post 21-12-2006 22:34

ODRADZAM SZKOLĘ FUNDACJI PRIMUS Z WARSZAWY

Wszystkim odradzam Szkołe Fundacji Primus z Warszawy!!!!!!! Kompletnie nie przyjazna dzieciom z ADHD. Przezylismy koszmar i nikomu tego nie zyczę. Opłaty bardzo wysokie, ale żadnych chęci do podjecia jakis działań. Brak kompetencji. Zato: ciągła pretensja do nas i zaprzeczanie , że nasz syn ma ADHD. Trzymajcie sie od tej szkoły z daleka, bo nikomu nie zycze aby przeszedł przez to co my. dziecko było tak zestresowane, że zaczeto go podejrzewać o tiki głosowe. Ale w oczach szkoły było poprostu niegrzeczne, a my go po prostu zle wychowalismy. I na do widzenia wychowawczyni powiedział nam, ze to nasza wina.
Malgosia.......

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Ja: tego nie wiadomo

Post 22-12-2006 08:23

No już zrozumiałam, ale dlaczego trzy razy ??????? Wystarczyło raz napisać.
Stowarzyszenie Akceptacja Gliwice
Klub Rodziców Autyzm HELP Fundacji JiM

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 22-12-2006 08:31

Wyciąłem nadmiar.
Malgo, rozumiem, że noszą Cie mocne emocje.
Jednak sypanie tym samym listem w wielu miejscach nie jest mile widziane i kończy się zawsze tym samym. Czyli wycięciem nadmiarowych listów.

malgo

Post 27-12-2006 21:23

pare razy, żeby jak najwięcej osób mogło przeczytać, bo nikomu nie zycze tego koszmaru, który my przeszliśmy w szkole. Z takim dzieckiem jest i tak trudno, a jak się żle trafi...
Malgosia.......

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Dzieci: Krzysztof ZA (21,5), Jędrzej nie do końca NT (20), Kacper klon najst. (5 i 3/4)

Post 28-12-2006 09:50

Po zalogowaniu widzę wszystkie posty od ostatniej wizyty i zapewniam Cię, że przeczytałam, a jeszcze mnie szlag trafiał, że 3 razy :evil:

dreptak

Awatar użytkownika

Terapeuta

Post 28-12-2006 10:05

Na wszelki wypadek uprzedzam. Recydywa jest bardzo niewskazana.
Bo bardzo irytuje admina.

Olimpia

Post 28-03-2007 11:45

A ja w pełni rozumiem Malgo i nie dziwię się jej, że napisała ten sam post trzy razy. Ktoś mógłby np. nie zauważyć, że w innym dziale była już o tym mowa, poza tym rozumiem złość Malgo - sama strasznie się martwię, że moja córka trafi do szkoły, w której nie będzie rozumiana i akceptowana. Dla mnie post Malgo jest bardzo cenny, ponieważ dzięki niemu wiem, że do tej szkoły na pewno Ady nie poślę. Nie dość, że tak źle traktują tam dzieci z ADHD, to jeszcze każą sobie za to piekło słono płacić.

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 28-03-2007 11:53

Rozumiem, że nie często tu zaglądasz. Tego się po prostu nie robi. Nie pisze się wiadomości 3 razy. Takie są zasady i już. Kto szuka czegoś o szkole poszuka sobie interesujących go wątków. Komu się nie chce, no to widocznie mu nie zależy ...

Tusiek

Awatar użytkownika

Dama/Kawaler Brylantowego Orderu ADHD

Post 28-03-2007 19:06

Szkoły i przedszkola, z którymi współpracuję (tzn. wycieram noski ich rybkom i żółwiom :P ) mają inne zapatrywanie, na szczęście, bardziej martwią ich braki we własnym wyszkoleniu, literaturze i praktyce. Boją się, że mogą swoim podopiecznym zrobić krzywdę. Z drugiej strony zdarza im się, że dziecko zaniedbane przez rodziców i chcące zwrócić na siebie uwagę jest wysyłane do szkoły z poleceniem rodziców, że mają coś zrobić z tym jego ADHD! A do tego dochodzi Roman i rodzice innych uczniów, którzy już by wysyłali nadpobudliwców w kamasze. Nie usprawiedliwiam niekompetentnych i wyminiętych z powołaniem nauczycieli, ale daję do zrozumienia, że nie jest tak trudno trafić na dobrą szkołę.

malgo

Post 28-03-2007 20:01

Dzieki Olimpio za zrozumienie. Nie wiem dlaczego w pozostałych odpowiedziach jest tyle jadu - czy każdy jest wstanie często zaglądać i śledzić wszytkie wątki? Ja pewnie bym chciała, ale nie mam czasu, bo mnie życie tak ostatnio przećwiczyło w sprawach zasadniczych, że nie mam już siły na wątki poboczne. Szczerze myślałm, że forum jest przyjazne, ale nie ja pierwsza dostałam parę karcących odpwiedzi. hmn.....
Malgosia.......

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 28-03-2007 20:07

No to wyobraź sobie rozmiary forum, gdyby każdy trzy razy wysyłał wiadomość. Po prostu musi być porządek i od tego jest admin i moderatorzy. Mnie to wkurzyło, bo odwiedzam forum regularnie, no i natknęłam się na 3 jednakowe posty. Co robisz z trzema takimi samymi mailami w poczcie? Z pewnością dwa usuwasz od razu. Dlatego nie dziw się, że nie byliśmy zadowoleni.

malgo

Post 28-03-2007 20:10

Rany, przyjęłąm to do wiadomości i pewnie masz rację , ale to było dość dawno temu, więc ile można razy dostawać opierduchę za to samo. Wyobraż sobie, że coś przeskrobałeś trzy miesiące temu i....
Malgosia.......

matken

Awatar użytkownika

Wiedźma dyplomowana

Post 28-03-2007 20:23

:D :D :D :D Przecież to nie była odpowiedź na Twojego posta, tylko Olimpii, która odświeżyłą ten wątek :D :D :D :D

Wróć do Szkoła, przedszkole